3 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/Ayandeh

آینده پویان پیشرو

مشاوره و تولید قطعات و قالبهای صنعتی

 • ارسال در محصولات و خدمات آینده پویان پیشرو

  کارگاه آموزشی ثبت اختراعات و طرح‌های صنعتی (دوره دوم)

  ثبت رسمی یک اختراع یا یک طرح صنعتی علاوه بر اینکه موجب حفاظت از حقوق مخترع در مجامع قانونی می‌شود، مزایای دیگری نظیر امکان بهره‌مندی از برخی معافیتهای مالیاتی، برخورداری از تسهیلات کم‌بهره بانکی و ... نیز دارد. از این رو توصیه می‌شود مخترعان و مبتکران حتما طرحهای خود را بصورت رسمی ثبت و از مزایای متعدد آن بهره‌مند شوند. به این منظور و برای آشنایی صنعتگران عزیز، شرکت آینده پویان پیشرو، دوره دوم کارگاه آموزشی روند ثبت اختراعات را در مردادماه ۱۳۹۷ برگزار می‌کند. دوستانی که تمایل به شرکت در این دوره کاربردی و بسیار ضروری را دارند، لازم است تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ از طریق شماره تلگرام ۰۹۱۲۲۱۴۶۲۴۰ و یا پست الکترونیکی ayandehpouyan@gmail.com درخواست خود را مطرح نمایند تا زمان و محل دقیق برگزاری کارگاه و فصول مطالب مطرح در آن ارسال شود.

  کارگاه آموزشی ثبت اختراعات و طرح‌های صنعتی (دوره دوم)
 • ارسال در محصولات و خدمات آینده پویان پیشرو

  کارگاه آموزشی ثبت اختراعات و طرح‌های صنعتی

  ثبت رسمی یک اختراع یا یک طرح صنعتی علاوه بر اینکه موجب حفاظت از حقوق مخترع در مجامع قانونی می‌شود، مزایای دیگری نظیر امکان بهره‌مندی از برخی معافیتهای مالیاتی، برخورداری از تسهیلات کم‌بهره بانکی و ... نیز دارد. از این رو توصیه می‌شود مخترعان و مبتکران حتما طرحهای خود را بصورت رسمی ثبت و از مزایای متعدد آن بهره‌مند شوند. به این منظور و برای آشنایی صنعتگران عزیز، شرکت آینده پویان پیشرو، کارگاه آموزشی روند ثبت اختراعات را در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌کند. دوستانی که تمایل به شرکت در این دوره کاربردی و بسیار ضروری را دارند، لازم است تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ از طریق شماره تلگرام ۰۹۱۲۶۷۲۲۲۷۶ و یا پست الکترونیکی sanati58@gmail.com درخواست خود را مطرح نمایند تا زمان و محل دقیق برگزاری کارگاه و فصول مطالب مطرح در آن ارسال شود.

  کارگاه آموزشی ثبت اختراعات و طرح‌های صنعتی
 • ارسال در محصولات و خدمات آینده پویان پیشرو

  ابزارهای ماشینکاری

  شرکت آینده‌ پویان پیشرو با سالها تجربه و دانش در زمینه انتخاب و بکارگیری ابزارهای ماشینکاری اعم از ابزارهای تراش، فرز، بورینگ و ... دوره‌های مقدماتی و پیشرفته مهندسی ابزارهای ماشینکاری را در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌کند.
  هدف از این دوره‌ها ارتقای دانش فنی و تخصصی مهندسان ماشینکاری در کارخانجات و کارگاههای تولیدی می‌باشد. پس از این دوره، شرکت کنندگان خواهند توانست ابزارهای مناسب را برای فرآیندهای ماشینکاری انتخاب کرده و با انتخاب پارامترهای صحیح، ضمن کاهش زمان تولید و افزایش بهره‌وری، کیفیت قطعات تولیدی را نیز بهبود بخشند.
  با توجه به کاربردی بودن این دوره، شرکت در آن برای مهندسان ماشینکاری، سرپرستان و مدیران کارگاهها و حتی توزیع‌کنندگان و فروشندگان ابزارهای ماشینکاری توصیه می‌شود.
  افرادی که تمایل به شرکت در این دوره‌ها دارند جهت دریافت اطل

  بیشتر ابزارهای ماشینکاری