18 مطلب بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/PLCmen

مهندس محربی

تولیدکننده فیلم آموزشی PLC و خانه های هوشمند

تصاویر و فیلم های مهندس محربی

 • ارسال در تصاویر و فیلم ها مهندس محربی

  قسمت پنچم فیلم آموزشی اتوماسیون صنعتی

  با سلام خدمت تمامی عزیزان
  در این مطلب میخواهیم قسمت پنجم فیلم آموزشی اتوماسیون صنعتی را برای شما قرار بدهیم . این فیلم آموزشی که توسط یکی از دوستان برای سایت PLCmen.ir ارسال گردیده است.

  plcmen.ir/part-fifth-training-indus
 • ارسال در تصاویر و فیلم ها مهندس محربی

  قسمت چهارم فیلم آموزشی اتوماسیون صنعتی

  با سلام خدمت تمامی عزیزان
  در این مطلب میخواهیم قسمت چهارم فیلم آموزشی اتوماسیون صنعتی را برای شما قرار بدهیم . این فیلم آموزشی که توسط یکی از دوستان برای سایت PLCmen.ir ارسال گردیده است.

  plcmen.ir/part-fourth-training-indu
 • ارسال در تصاویر و فیلم ها مهندس محربی

  ویدیوی کنترل سرعت اینورتر از پتاسیومتر خارجی

  در این جلسه قرار هست در مورد کنترل سرعت اینورتر از طریق پتاسیومتر خارجی صحبت کنیم. این ویژگی بیشتر در دستگاههایی کاربرد دارد که اپراتور بخواهد در بازه های زمانی مختلف سرعت موتور را تغییر بدهد و اگر پتاسومتر روی Keypad باشد و اینورتر در تابلو برق قرار داشته باشد شما نمیتوانید این تغییر سرعت را انجام دهید لذا کافی است که از طریق ترمینال های ورودی آنالوگ و یک پتاسومتر این کار را انجام بدهید. و یک کنترل سرعت را انجام بدهید.

  plcmen.ir/part-third-hyundai-invert
 • ارسال در تصاویر و فیلم ها مهندس محربی

  ویدیوی تغییر سرعت از کلیدهای اینورتر

  تغییر سرعت بوسیله کلیدهای up & down

  در این جلسه قرار است در مورد کلیدهای تغییر سرعت اینورتر از طریق کلیدهای up & down روی صفحه کلید اینورتر صحبت کنیم.

  این ویژگی بیشتر در مکانهای استفاده میشود که موتور در سرعت ثابت استفاده شود و بخواهیم از ریپلهای سرعت جلوگیری کنیم. منظور از سرعت ثابت این نیست که حتما موتور با فرکانس ۵۰ هرتز بچرخد. موتور میتواند با سرعت های دیگر مثل ۴۰ تا ۵۰ و یا حتی ۱۰۰ هرتز بچرخد. این ویژگی بیشتر بر روی جرثقیلهای سنگین در کارخانه جات استفاده میشود چو حرکت اکثر موتور های این جرثقیلها بصورت ثابت است و نیاز به تغییر سرعت ندارند و میتوانیم از این اینورترها برای ثابت کردن سرعت موتور جرثقیلها در بازه ی سرعت مورد نظر قرار بدهیم.

  plcmen.ir/part-iv-video-tutorial-in
 • ارسال در تصاویر و فیلم ها مهندس محربی

  ویدیوی ورودی های دیجیتال در اینورتر n500e

  ورودی های دیجیتال در اینورتر n500e

  در این قسمت میخواهیم در مورد ورودیهای دیجیتال صحبت کنیم. ترمینالهای ورودی دیجیتال قابل برنامه ریزی هستند و اینورترهای هیوندای دارای ۶ عدد ترمینال دیجیتال هستند که هر کدام از این ترمینالهای میتوانند یکی از ۲۴ فرمان را انجام دهند یعنی ترمینال شماره ۱ حرکت چپگرد و ترمینال شماره ۲ حرکت راستگرد و یا ترمز.

  انواع فرمانهای که میتوانیم از طریق ترمینالهای دیجیتال به اینورترهای هیندای وارد کنیم. برای فرمان دادن به ترمینال شماره ۱ برای اینکه حرکت راستگرد یا چپگرد را انجام دهد کافی است که وارد پارامتر C01 بشویم و یکی از این ۲۴ فرمان را بر روی آن ذخیره کنیم.

  plcmen.ir/part-five-hyundai-inverte