143 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/ammdcompany

شرکت توسعه معادن آسیا

تولید کننده مواد معدنی

 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش باریت ویژه پزشکی

  صنعت پزشکی باریتی را که تحت فرایند بخصوصی جهت تولید باریت با خلوص بسیار بالا قرار گرفته مورد استفاده قرار می دهد. این باریت در آزمایش های معده ای و روده ای به کار می رود.
  باریت سنگین است، اشعه های ایکس در آن نفوذ نمی کنند و در اشعه های ایکس نشان داده می شود. کانی ویتریت که کربنات باریم است به دلیل حل شدن در آب سمی بوده و در تخصص پزشکی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
  شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا تولید کننده باریت در دانه بندی های مختلف برای کاربرد در پزشکی می باشد.
  جهت خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
  http://immd.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AA/
  02128421230
  02332224502
  09331118625

  کلمات کلیدی: باریت، تولید باریت، باریت حفاری ، باریت رنگ سازی، باریت پزشکی ، باریت کریستال ، فروش باریت، ق

  بیشتر فروش باریت ویژه پزشکی
  http://immd.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش پیگمنت های معدنی در تولید سنگ مصنوعی

  سمنت پلاست را می توان در زمره سنگهای مصنوعی به شمار آورد. روش تولید این محصول بسیار شبیه به روش تولید موزاییک معمولی است ولی به دلیل تفاوتهای روش تولید و مواد اولیه متفاوت و مهمتر از همه کاربردهای گوناگون این محصول باتوجه به نوع قالب ها از جمله دیوارپوش و سنگ نما؛ با کمی اغماض می توان سمنت پلاست را سنگ مصنوعی دانست. سمنت پلاست با تغییر ساختار ملکولی سیمان و انجام واکنش پلیمریزاسیون و تشکیل شبکه زنجیره ای مستحکم به وجود می آید که این واکنش سبب کریستاله شدن سیمان و تشکیل شبکه بلوری در آن می شود و در نهایت محصول تولید شده به مقاومتی در حدود 3 برابر بتن می رسد. در این نوع سنگ می توان هر نوع طرح و رنگ دلخواه را به وجود آورد، نوع رنگ بندی این سنگ ها شامل رنگ های عمقی می باشد و به دور از هر روکش رنگی است.
  وقتی پودرهای معدنی پرکننده با رزین مخلوط ش

  بیشتر فروش پیگمنت های معدنی در تولید سنگ مصنوعی
  http://immd.ir/%D8%B3%D9%85%D9%86%D
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش بنتونیت تزریق در تونل

  در هنگام تونلسازي توسط روش حفاري مکانیزه سپري و بعد از نصب سیستم نگهداري سگمنت ، بین سطح خارجی نگهداري نصب شده و محیط حفاري شده یک فضاي خالی بوجود میآید که براي جلوگیري از ریزش خاك و سنگ به درون این فضا و ایجاد نشست سطحی در اثر این ریزش، باید به وسیله ماده مناسبی پر شود. پر کردن این فضا خالی را عملیات تزریق تماسی می نامند که به طور معمول با استفاده از دوغاب های تهیه شده از سیمان، ماسه، آب و غیره، انجام می شود.
  اهداف تزریق گروت پرکننده پشت سگمنت
  1- پرشدن فضاهاي خالی بین پوشش بتنی و زمین و بین حلقه هاي مجاور و نا تراوایی و آب بندي سیستم نگهداري
  2- تحکیم و ثابت نگه داشتن حلقه پوشش بتنی که از قطعات بتنی مجزا ساخته شده است و انتقال بارهاي ناشی از سنگ پیرامون تونل
  3- جلوگیري از خروج حلقه هاي قطعات پیش ساخته از امتداد واقعی خود
  4- یکنواخت و متقارن

  بیشتر فروش بنتونیت تزریق در تونل
  http://immd.ir/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش بنتونیت ویژه سد سازی

  در سدهای خاکی، برای آب بندی هرچه بهتر محل تماس هسته با پی سنگی سد، از لایه ای رسی با نام رس تماسی، با شاخص خمیری زیاد استفاده می شود. این لایه، از طرفی سبب اتصال هرچه بهتر مصالح هسته سد و سنگ بستر شده و از طرف دیگر، علاوه بر تامین تغییر شکل پذیری مناسب در هنگام نشست های پی، باعث کنترل جریان نشت آب از مرز تماس هسته با پی می شود
  بنتونیت سدسازی
  یکی از این راهکارها، اختلاط خاک منبع قرضه رسی محل، با بنتونیت ویژه سدسازی است که با این روش شاخص خمیری رس موجود افزایش می یابد. بنتونیت سدسازی،کانی رسی از خانواده مونت موریلونیت با خصوصیات انبساطی است که در اثر هوازدگی خاکسترهای آتشفشانی به وجود می آید. واحدهای ساختاری این رس، شامل دو صفحه چهار وجهی سیلیکا است که یک صفحه هشت وجهی آلومینا را در بر گرفته اند. بنتونیت، به دلیل داشتن خصوصیات منحصر به فرد می

  بیشتر فروش بنتونیت ویژه سد سازی
  http://immd.ir/%D8%B1%D8%B3-%D8%AA%
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش باریت رنگ سازی

  باریت دررنگسازی، به عنوان یک پرکننده صنعتی مورداستفاده قرارمی گیرد.
  باریت برای جذب پایین روغن، چگالی بالا، سایندگی پایین، خنثی بودن شیمیایی، مقاومت دربرابرحرارت، روشنی بالا، نسوزبودن رنگ، حلالیت پایین درآب، اسیدها وقلیاها وجذب پایین درصنعت رنگسازی مورداستفاده قرارمی گیرد.
  باریت بیرنگ وپودرشده میتواندبه عنوان پرکننده در رنگ به کاررود.
  باریت درساخت رنگهای ویژه هنرنقاشی نیزکاربرد دارد.
  باریت به دلیل داشتن رنگ سفيدآن رابه صورت ماده رنگي قابل استفاده مي سازد.
  سولفات باریم و باریت دانه ریز، به عنوان حجم افزاهابرای رنگ های ضدآب، مخصوصاآنهاییکه به سطح بالایی از درخشندگی وحداقل اختلال رنگ احتیاج دارند، به کارمی روند.
  شرکت توسعه معادن وموادمعدنی آسیاتولیدکننده باریت مورداستفاده درصنعت رنگ سازی می باشد.
  جهت خرید، مشاوره وکسب اطلاعات بیشترباکارشناسان م

  بیشتر فروش باریت رنگ سازی
  http://immd.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش زئولیت در تهیه کود دامی

  از مزایای استفاده از زئولیت ها در جیره حیوانات اهلی به عنوان مکمل غذایی، تاثیر مثبت زئولیت بر ویژگی های کود دامی است. از آنجایی که دام ها تقریبا کمتر از 35 درصد نیتروژن موجود در جیره خود را مصرف می کنند و مابقی آنها در مدفوع و ادرار به هدر می رود. می توان با اضافه کردن زئولیت به جیره غذایی موجب کاهش هدرروی ترکیبات نیتروژنی از فضولات دام شد که علاوه بر تاثیر مثبت بر حفظ توانایی کود دامی در حاصلخیزی خاک، در کاهش آلودگی های زیست محیطی نیز موثر است.
  زئولیت کود حیوانی
  در همین زمینه تحقیقی در کانادا نشان داده شده است که اگر 2/1 درصد زئولیت کلینوپتیلولیت به رژیم غذایی گاوهای پرواری افزوده شود، پس از انبار کردن کود به مدت 15 تا 30 روز ، اتلاف نیتروژن کود از مقدار متوسط 32 درصد در رژیم غذایی شاهد به 11 درصد در جیره حاوی زئولیت کاهش می یابد. همچنین ن

  بیشتر فروش زئولیت در تهیه کود دامی
  http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت توسعه معادن آسیا

  فروش زئولیت ویژه باغ

  زئولیت کشاورزی باعث بهبود ویژگی های فیزیکی خاک از طریق تغییر ساختمان خاک، افزایش میزان دسترسی گیاه به آب و کاهش چسبندگی ذرات خاک می شود. گزارش شده است زئولیت ها باعث بهبود ساختار شکننده و غیر یکنواخت خاک شده و از طریق اصلاح ظرفیت تبادل کاتیونی موجب کاهش آب شویی نیتروژن و افزایش ماندگاری کود در منطقه توسعه ریشه می شود. خاک زئولیت کشاورزی از طریق افزایش شدید ظرفیت تبادل کاتیونی خاک و با ایجاد یک حالت پیوستگی انتخابی بسیار گسترده موجب تثبیت عناصر غذایی در بین ساختار خود شده و از طریق رهاسازی تدریجی آنها، فراهم شدن دراز مدت این عناصر را برای گیاه ایجاد نموده و در نهایت سبب افزایش توانایی گیاه در مصرف عناصر و در نتیجه افزایش عملکرد می شوند. گرچه خاک ها با مکانیسم های مختلف مانند رسوب، جذب سطحی و واکنش های کاهش، ظرقیتی طبیعی برای کاهش قابلیت دستر

  بیشتر فروش زئولیت ویژه باغ
  http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D