www.sanat.ir/aramamini

پخش پلاستیک آرام

پخش عمده پلاستیک آرام امینی

5 از 5
 • تولید و پخش گرانول

  ١٨٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۰۹ |

  تولید و پخش گرانول امینی . کارخانه تولید گرانول در تهران.
  ما با داشتن ظرفیت تولید ماهانه 150 تن گرانول pp شفاف ، که از مواد ضایعات مرغوب و قالبا لیوانی تهیه شده است ، قابلیت تامین نیاز مواد خام همکاران تولید کننده گرامی را دارا هستیم . این مواد تولیدی با کیفیت یک دست و مستمر بدون افت و تغییر رنگ به صورت همیشگی در اختیار شما قرار می گیرد و شما همکار گرامی می توانید از کیفیت تولیدی و موجود بودن دائمی آن اطمینان داشته باشید. برای دریافت روزانه قیمت مواد گرانول pp با شماره های ما تماس گرفته و همچنین با هماهنگی می توانید نمونه این مواد را از نزدیک مشاهده نمایید.
  مواد گرانول pp با کیفیت و شفاف و کاملا یک دست بدون دانه های سیاهی با کیفیت به شرط. برای دریافت قیمت به روز با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  09124721467 آزادی

  1 / 1
  تولید و پخش گرانول
  www.aramamini.ir
 • بازار پلاستیک فروشان تهران

  ١٧٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۰۷ |

  بازار پلاستیک فروشان تهران
  بازار فروش پلاستیک در تهران در چند محله مختلف می باشد . یکی از مهمترین بازارهای پخش پلاستیک در تهران محدوده خاور شهر می باشد . این منطقه با داشتن ده ها پخش کننده پلاستیک حراجی و لوکس و با داشتن موقعیت مناسب برای خریداران پلاستیک یکی از مهمترین پایگاه های فروش عمده پلاستیک در تهران می باشد . برای رسیدن به این محدوده باید به سه راه افسریه رسیده و از آنجا به سمت میدان آقا نور حرکت کنید و پس از آن در ورودی ابتدایی خاور شهر با سوله های مختلف پخش کننده (حدود بیست کارخانه) مواجه خواهید شد .
  www.aramamini.ir
  telegram.me/aminiaram
  همراه : 09306666114
  تلفن تماس :40339360-021
  آدرس: تهران، اتوبان امام رضا (دروازه مشهد)، ورودی خاور شهر، سوله شماره ۱۶

  1 / 1
  بازار پلاستیک فروشان تهران
  www.aramamini.ir
 • پخش پلاستیک حراجی

  ١٧٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۰۵ |

  پخش پلاستیک حراجی 2000 تومانی
  پخش پلاستیک آرام مرکز فروش انواع محصولات پلاستیک حراجی 2000 تومانی و 5000 تومانی می باشد. محصولات ما در بخش بندی پلاستیک حراجی ، بلوریجات حراجی ، فلزیجات حراجی و خرده ریز آشپزخانه می باشد که نزدیک به 2000 قلم کالای متنوع است . فروشندگان کالای حراجی پلاستیک می توانند با سفارش محصول از سراسر کشور از طریق باربری بار خود را دریافت نمایند و یا در صورت داشتن خرید عمده با بارگیری مستقیم محصولات را درب فروشگاه تحویل بگیرند .
  برای دیدن محصولات ما به سایت پخش پلاستیک آرام مراجعه نموده و یا در کانال تلگرام ما عضو شوید.
  www.aramamini.ir
  telegram.me/aminiaram
  همراه : 09306666114
  تلفن تماس :40339360-021
  آدرس: تهران، اتوبان امام رضا (دروازه مشهد)، ورودی خاور شهر، سوله شماره ۱۶

  1 / 1
  پخش پلاستیک حراجی
  http://www.aramamini.ir
 • پخش عمده پلاستیک

  ١٧٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۰۳ |

  پخش عمده پلاستیک آرام امینی
  شرکت پخش آرام امینی یکی از معتبرترین و قدیمی ترین پخش کنندگان محصولات پلاستیک و لوازم خانه و آشپزخانه در تهران می باشد. ما با اتکا به داشتن ارتباط دائمی و مناسب با تولید کنندگان پلاستیک و بلور همواره توانسته ایم بهترین و با کیفیت ترین محصولات لوازم خانه و آشپزخانه را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهیم .
  پخش پلاستیک آرام (امینی) در دو بخش مختلف کاری مشغول به خدمات رسانی به مشتریان است :

  پخش عمده پلاستیک حراجی (2000 تومانی و 5000 تومانی)
  پخش اجناس لوکس پلاستیک

  در بخش پلاستیک حراجی ما با داشتن محصولات متنوع و با قیمت تمام شده مناسب می توانیم فروشگاه شما را تجهیز نموده و تنوع محصولی شما را بالا ببریم . این بخش شامل انواع پلاستیک حراجی ، بلوریجات حراجی و خرده ریز خانه و آشپزخانه می باشد . شما می تو

  بیشتر
  1 / 1
  پخش عمده پلاستیک
  www.aramamini.ir