www.sanat.ir/armanweb

آرمان وب

طراحی سایت، سئو، مشاوره الکترونیک ، پشتیبانی و آموزش ،

(1 نظر) 5 از 5
 • طراحی سایت با نرم افزار اختصاصی

  ٧٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ ۱۰:۱۰ |

  برای طراحی سایت دلخواه خود می توانید با بهترین کیفیت از نرم افزار اختصاصی خود لذت ببرید.
  تفاوت بزرگ طراحی سایت با نرم افزار حرفه ای اختصاصی با نرم افزار های قالب آماده در طراحی آنها است چرا که در این نرم افزار ها طراحی سایت می تواند برای طراحی سایت تخصصی اقدام کند به این صورت که نقطه به نقطه سایت را می توان طراحی و اجرا کرد شما می توانید تمام موارد سایت خود را روی کاغذی کشیده و اجرای آن را به طراح و نرم افزار اختصاصی خود بسپارید.
  طراحی سایت با نرم افزار اختصاصی
  امکان طراحی سایت با شکل و الگوی هر سایت دیگری وجود خواهد داشت و این شما خواهید بود که بر روند طراحی سایت نظارت خواهید کرد ما در شهر کرج تعداد محدودی از طراحان سایت را خواهیم داشت که با روش هایی این چنینی و با استفاده از نرم افزار حرفه ای طراحی سایت در کرج را به مشتریان خود ارائه

  بیشتر
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • گوگل و سئو سایت در کرج

  ٧١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ ۱۰:۰۷ |

  گوگل مهم ترین همکار هر سئو کاری در جهان است!
  موتور جستو گوگل برای رساندن تمام افراد در تمام زمینه های کاری به یکدیگر شاید مهم ترین راهکار باشد ، زمانی که شما برای یک سر درد کوچک هم به سراغ گوگل میروید بدون شک سرمایه گذاری در این بخش می تواند برای رساندن محصولات شما به دست مشتریان نیز بسیار کاربردی باشد.
  ما در آرمان وب در تمامی پک های سئو سایت در کرج برای مشتریان خود بیشترین امکانات و ابزار های سئو سایت را در نظر خواهیم گرفت و در مراحل انجام سئو نیز گروه سئو آرمان وب با رعایت تمام فاکتور های لازم برای رتبه گیری در کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما تمامی موارد لازم برای پیشرفت کسب و کار شما را اجرا می نماید.
  اما گوگل هر سال الگوریتم های مختلفی برای رسیدن به رتبه های نخست در هر زمینه کاری را اعلام مینماید و گروه سئو نیز باید بهترین شکل ممک

  بیشتر
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • تاثیر شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

  ٧٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۰۹:۳۷ |

  سایت را مادر تمام امور اینترنتی می دانند ، اما مواردی وجود دارند که برای ارتقای رتبه و کیفیت امور سایت بسیار کمک حال هستند ، یکی از مهم ترین آنها تاثیر شبکه های اجتماعی در طراحی سایت است .
  شبکه های اجتماعی مورد تایید موتور های جستجو که شامل : توییتر ، فیس بوک ، لینک این ، پینترست و... میشود .
  فراموش نکنید که تلگرام و اینستاگرام شبکه اجتماعی نیستند و به طور مثال اینستاگرام شبکه اشتراک عکس است( شما هیچ گاه امکان قرارداد لینک در این شبکه اشتراک عکس را ندارید)
  برای سئو سایت در کرج شما می توانید بهترین راهکار های ممکن برای استفاده از شبکه های اجتماعی را از ما بخواهید ما در مرحله قبل شروع سئو سایت در کرج ابتدا مشاوره الکترونیک' target='_blank' >تجارت الکترونیک را در اختیار شما و فرد سئو کار مجموعه شما قرار خواهیم داد و این شما خواهید بود که در ادامه با کار بر روی سایت و

  بیشتر
  1 / 1
  تاثیر شبکه های اجتماعی در طراحی سایت
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • راه های ارتباطی با مشتریان در طراحی سایت

  ٨٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۱:۱۹ |

  راه های زیادی برای ارتباط با مشتریان در طراحی سایت قابل ارائه است ، جدا از طراحی حرفه ای و نرم افزار اختصاصی شما نیاز به ابزار هایی مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان خود دارید یکی از مهم ترین آنها بخش های مربوط به تماس با ما در سایت است این بخش از شماره تماس های مستقیم و غیر مستقیم با صاحبان سایت تا فرم های ارتباطی تشکیل شده است.
  ما برای طراحی سایت در کرج با بهترین روش ممکن سایت شما را آماده ی برقراری ارتباط با مشتریان می نماییم ، اما در بین همه موارد ارائه شده در سایت ما برای تمام مشتریان خود پنل پیامک حرفه ای نیز نصب و ارائه می نماییم ، این پنل امکان برقراری تمامی گزارشات را برای شما امکان پذیر می کند ، به این شکل که بالافاصله بعد از پر شدن هر فرم در سایت اطلاعات آن به موبایل شما اس ام اس می شود.
  راه های ارتباطی با مشتریان در طراحی

  بیشتر
  1 / 1
   راه های ارتباطی با مشتریان در طراحی سایت
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • مشتریان مجازی را جذب نمایید

  ٩۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۱:۱۷ |

  برای داشتن بیشترین فروش در یک فروشگاه فیزیکی شما نیاز به انجام برخی امور و برخی رعایت برخی موارد برای جذب مشتریان دارید ، به طور مثال انجام اموری مثل حراجی های پایان هفته و یا کیفیت بالای اجناس و از طرفی رعایت مواردی مثل مشتری مداری بر روی تعداد مشتریان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

  اما در یک فروشگاه مجازی شما نیاز به انجام مواردی دیگر دارید از ابتدای کار فروشگاه شما باید با داشتن سایتی حرفه ای و با نرم افزار حرفه ای بستری عالی برای انجام این خرید و فروش های مجازی بسازید.
  دربخش های اجرایی داشتن ابزار های بروز در سایت از مهم ترین عوامل برای رساندن سایت به نتیجه مالی مثبت است.

  اما برای آوردن مشتریان به سایت باید راه های جذب مشتریان مجازی را بیابید ، ما برای شما و هدف شما مشاوره الکترونیک' target='_blank' >تجارت الکترونیک با بهترین کارشناسان در سطح استان البرز را ارائ

  بیشتر
  1 / 1
  مشتریان مجازی را جذب نمایید
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • طراحی سایت حرفه ای در کرج - ریسپانسیو

  ٩٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ ۱۲:۱۴ |

  طراحی سایت حرفه ای در کرج این شاید جمله ای باشد که در بسیاری از تبلیغات در زمینه طراحی سایت در کرج دیده و یا شنیده باشید اما برای اثبات این ادعا باید سایت هایی که با این عنوان طراحی شده اند را بررسی نمایید و تمامی مواردی که تا به حال در مقالاتی ماننده طراحی سایت حرفه ای در کرج - تالار گفتگو و طراحی سایت حرفه ای در کرج - پشتیبانی فنی و طراحی سایت حرفه ای در کرج - دریافت گزارش و... ارائه داده شد را در آنها بیابید و بررسی نمایید.

  اما ریسپانسیو سایت چیست؟
  این واژه در واقع به توانایی نرم افزار طراحی سایت در زمینه تطبیق با سیستم های مختلف گفته میشود به طور مثال وقتی سایت در دسکتاپ دیده میشود باید با دیده شدن در موبایل خود را با ابعاد و اندازه موبایل تطبیق دهد و بدون به هم ریختگی بهترین کاربری را در اختیار مخاطب قرار دهد.
  اما این به معنای تعو

  بیشتر
  http://armanweb.co/fa/%D9%85%D9%82%
 • شبکه های اجتماعی در سئو سایت ها

  ١٠٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۱:۲۴ |

  سئو سایت شاید در بسیاری از مشاغل و سایت ها بر تمامی موارد دیگر ارجهیت داشته باشد به طوری که در بسیاری مشاغل سایت مهم ترین راه ورود درآمد است.

  زمانی که افرادی را در جامعه میبینیم که فقط با یک سیستم کامپیوتری و یک سیستم اینترنتی شغلی پر از هیاهو و پر درآمد را رهبری می نمایند به عمق اهمیت سئو در سایت ها پی خواهیم برد ، سئو در واقع خونی است که در رگ های سایت جاری میشود و هر روز و هر روز سایت را به اوج میبرد.

  اما چه زمانی سایت شما نیاز به سئو حرفه ای دارد شما با بررسی روند صعودی سایت خود در موتورهای جستجو میتوانید به لزوم انجام سئو حرفه ای بر روی سایت خود پی ببرید.
  ما در آرمان وب نوین برای سطح حرفه ای سئو سایت در کرج آماده همکار با شما همشهریان عزیز هستیم.


  طراحی سایت آرمان وب نوین


  اما کدام شبکه های اجتماعی کمک بسزایی به رشد سئو

  بیشتر
  1 / 1
   شبکه های اجتماعی در سئو سایت ها
 • دنیای دیجیتال آینده

  ١٠٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۱:۲۰ |

  در سال های دور ماشین ها شروع به در برگرفتن دنیای انسان ها کردند ، بعد از این دوران بود که ربات ها جای انسان ها را در صنایع گرفتند و امروز نوبت به شروع دنیای دیجیتال است دنیایی که حتی روشن و خاموش کردن چراغ های خانه قرار است با موبایل و نرم افزار ها اتفاق بیفتند.

  اما تمامی این موارد با داشتن دیتا بیس های اینترنتی قابل انجام هستند و سایت ها قرار است بخش اعظمی از این دیتا بیس باشند ، همان طور که بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایلی امروز بر روی دیتا بیسی از طراحی سایت در حال فعالیت هستند.

  طراحی سایت آرمان وب نوین

  بدون شک برای عقب نماندن از دنیای امروز و آینده شما هم باید سوار بر موج جدید شوید در غیر این صورت محکوم به شکست در کسب و کار خود خواهید بود به طور مثال آژانس های خودرو رو به یاد بیاورید بازار پر سر و صدای روز های قبل آنها با ا

  بیشتر
  1 / 1
  دنیای دیجیتال آینده
 • بهینه سازی و بررسی سایت در آرمان وب نوین

  ١١١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ ۱۰:۲۳ |

  پشتیبانی فنی یکساله به معنای چیست؟ ما در این مدت برای رفع مشکلات قطعی سایت و یا موارد فنی مشکل ساز در سایت ها همراه شما و سایت شما خواهیم بود اما بهینه سازی سایت و یا بررسی وضعیت نرم افزاری سایت ها جزو این شرایط نیست ، چرا که هر دوی این موارد نیاز به صرف زمان اختصاصی و هزینه ی خرید موارد جدید دارد.

  ما برای تمامی سایت های طراحی شده در آرمان وب نوین امکان سئو و بهینه سازی سایت در کرج را خواهیم داشت و این مورد با درخواست صاحبان سایت انجام خواهد شد، البته در هر سال بررسی های دوره ای بر روی سایت ها انجام میشوند و تمامی موارد قابل ارتقا و بهبود به صاحبان سایت اعلام میگردد.