2 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/barghkade

برق کده

آموزشگاه آنلاین اتوماسیون صنعتی

 • ارسال در محصولات و خدمات برق کده

  فیلم های آموزشی اتوماسیون رایگان

  با پیشرفت تکنولوژی کمبود های زیادی در رابطه با آموزش های قطعات صنعتی مثل PLC ، HMI ، درایو ها و… احساس می شد، ما تصمیم گرفتیم که سایتی راه اندازی کرده و آموزشی هایی را در رابطه با این تجهزات بصورت رایگان ارائه نماییم. همچنین نرم افزار های اتوماسیون صنعتی در این سایت بصورت رایگان ارائه می شود. مطالب و فیلم های این سایت برای استاید، مهندسین و دانشجویان مفید خواهد بود.

  https://video.barghkade.org/
 • ارسال در مقالات فنی و تخصصی برق کده

  میکروکنترلر چیست؟

  میکروکنترلر چیست ؟
  میکروکنترلر یک مدار مجتمع یا چیپ الکترونیکی است که دارای CPU،حافظه رم ،تایمر،کانتر،رام و تعدادی ورودی خروجی و… قابل برنامه ریزی است.
  میکروکنترلر چیست

  میکروکنترلر ها در واقع یک میکروکامپیوتر هستند که برای مصارف خاصی برنامه ریزی می شوند. میکرو کنترلر ها در انواع مختلف و برای مصارف مختلفی تولید می شوند.
  میکروکنترلر چیست

  میکروکنترلر ها توسط کاربر قابل برنامه ریزی هستند که طبق برنامه کاربر می تواند تعریف کند اگر شرایط خاصی در ورودی اتفاق افتاد ، در خروجی اتفاق خاصی بیفتد.
  میکرو پروسسور با میکروکنترلر چه تفاوتی دارد ؟
  احتمالا شما نیز تاکنون از خود پرسیده اید میکروپروسسور با میکروکنترلر چه تفاوتی دارد؟ در پاسخ میتوان گفت میکروپروسسور یک مدار مجتمع پردازشگر است و فاقد هرگونه مدار حافظه و ورودی خروجی جانبی قابل برنامه ر

  بیشتر
  https://barghkade.org/2018/04/26/%D