12 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/elecgostar

الکترو گستر تهران

برق صنعتی

 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  استابلایزر توبیشی ژاپن

  استابلایزر توبیشی ژاپن
  استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ برق ، دستگاهی است که نوسانات ولتاژ برق شهر را تثبیت کرده و به تجهیزات الکتریکی مصرف کننده می فرستد. عمده ترین عوامل خرابی تجهیزات الکتریکی، نویزها ، افزایش یا افت ولتاژ و یا قطع و وصل ناگهانی ولتاژ بوده که موجب بروز خسارتها بسیاری در بخش های حساس و اصلی دستگاه همچون موتور ، کمپرسور ، پاور و یا مدارهای الکترونیکی آنها اتفاق می افتد . به همین منظور به جهت حفاظت از تجهیزات الکتریکی خانگی ، صنعتی ، پزشکی ، مخابراتی ، نظامی و ... می باید از استابلایزر بهره برد. الکتروگستر تهران
  همچنین گفتنیست ، غالبا تولید کنندگان لوازم برقی در قبال اشکالات به وجود آمده به دلیل نوسانات برق در دستگاه های فاقد استابلایزر هیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرند . الکتروگستر تهران
  هزینه ناشی از خسارات احتمالی و عملکرد نا

  بیشتر استابلایزر توبیشی ژاپن
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  واریابل تک فاز | واریابل سه فاز

  واریابل تک فاز | واریابل سه فاز


  الکترو گستر تهران وارد کننده و پخش کننده انواع واریابل ها در تهران و شهرستان ها می باشد.

  برای اطلاع از مشخصات انواع مدلهای موجود و کاتالوگ این محصول فایل کاتالوگ را از وبسایت ما به آدرس http://www.eget.ir دانلود نمایید در صورت خواستن اطلاعات تکمیلی و مشخصات فنی با ما تماس بگیرید.
  قصد داریم که انواع واریابل های Goldstar گلداستار ساخت کره به همراه طریقه استفاده از آن را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری نظیر واریابل های امرسان Emersun یا واریابل های دلتا Delta مورد نیاز شماست و یا اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
  از اتو ترانسفورماتورهای متغیر معمولا در مواردی که نیاز به تغیرات ولتاژ به صورت کاملا پیوسته باشد ، از7/0 امپر الی 120

  بیشتر واریابل تک فاز | واریابل سه فاز
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  فروش سنسورهای آتونیکس ومحصولات آتونیکس

  الکتروگستر تهران محصولات آتونیکس در ایران ( autonics ) با سابقه ی کار در زمینه ی عرضه ی انواع محصولات اتونیکس آماده ی خدمت رسانی به تمامی هم وطنان می باشد.
  برای سفارش و یا اطلاعات دیگر با ما تماس بگیرید.
  الکتروگستر تهران مفتخر است که محصولات متنوعی را در زمینه ی برق، اتوماسیون صنعتی وابزار دقیق،لوازم و تجهیزات اندازه گیری از برندها و کمپانی های معتبر در این زمینه را گرد هم آورده ایم که مبنای آن افزایش ضریب ایمنی و کیفیت و کاهش هزینه های تولید است و همچنین در پیشرفت و توسعه ی صنعت کشور و رضایت شما سهمی کوچک اما مفید داشته باشیم.
  سنسورها یا حسگرها در حقیقت مبدل های الکترونیکی هستند که برای تشخیص اشیا یا نشانه ها بکار می روند و بر اساس قوانین فیزیکی موجود می توانند مجاورتی، القایی، خازنی، لیزری، مغناطیسی، نوری یا آلتراسونیک می باشند.
  سنسور (

  بیشتر فروش سنسورهای آتونیکس ومحصولات آتونیکس
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  فروش انواع رئوستا(مقاومت متغير روميزي آزمايشگاهي)

  یک مقاومت ایدهال عنصری است با یک مقاومت الکتریکی که صرفنظر از ولتاژ اعمالی به دو سرش یا جریان الکتریکی عبوری از آن ، ثابت میماند. اما بدلیل اینکه مقاومتهای جهان واقعی نمیتوانند این شرایط ایدهال را برآورده سازند، آنها را بگونهای طراحی میکنند که در برابر تغییرات دما و دیگر عوامل محیطی ، نوسانات کمی در مقاومت الکتریکی شان ایجاد شود. مقاومتها ممکن است که ثابت یا متغییر باشند. مقاومتهای متغیر پتانسیومتر یا رئوستا نیز خوانده میشوند و این اجازه را میدهند که مقاومت وسیله توسط تنظیم یک میله یا لغزش یک ابزار کنترلی ، تغییر کند.
  مقاومت متغیر مقاومتی است که مقدارش میتواند توسط یک حرکت مکانیکی تعیین شود، برای مثال توسط دست تنظیم شود. مقاومتهای متغیر میتوانند از نوع ارزان و تک دور یا از نوع چند دور با یک عنصر مارپیچی باشند. برخی از آنها حتی دارای نمایشگ

  بیشتر فروش انواع رئوستا(مقاومت متغير روميزي آزمايشگاهي)
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  واردات و فروش انواع رله های تک فاز و سه فاز Crouzet ، Celduc ، Crydom

  رله نوعی کلید الکتریکی سریع یا بی‌درنگ است که با هدایت یک مدار الکتریکی دیگر باز و بسته می‌شود. روش کنترل باز و بسته شدن این کلید الکتریکی به صورتهای مختلف مکانیکی، حرارتی، مغناطیسی، الکترو استاتیک و... می‌باشد.
  از آنجا که رله می‌تواند جریانی قوی‌تر از جریان ورودی را هدایت کند، به معنی وسیع‌تر می‌توان آن را نوعی تقویت کننده نیز دانست.
  در گذشته رله‌ها معمولاً با سیم‌پیچ ساخته می‌شد و از جریان برق برای تولید میدان مغناطیسی و باز و بسته کردن مدار سود می‌برد. امروزه بسیاری از رله‌ها به صورت حالت جامد ساخته می‌شوند و اجزای متحرک ندارند.
  رله حالت جامد (به انگلیسی: Solid State Relay) یک قطعه الکترونیکی است که همانند رله‌های مکانیکی عمل می‌کند؛ ولی در این قطعه هیچ قسمت متحرکی وجود ندارد. در نتیجه باعث افزایش عمر قطعه شده است. در مداراتی که تعداد دف

  بیشتر واردات و فروش انواع رله های تک فاز و سه فاز Crouzet ، Celduc ، Crydom
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  واردات و پخش تجهیزات انتقال جریان : جا ذغالی ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور ،

  الکترو گستر تهران وارد کننده و پخش کننده و فروش انواع تجهیزات انتقال جریان از قبیل
  جا ذغالی ( جاروبک ) ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور Collector، کموتاتور Comotator ، بوش های گرافیتی ، پره های گرافیتی ، ذوغال های coal صنعتی ، رینگ های کربنی ، سیل های مکانیکی و دینامیکی
  الکترو گستر تهران توزیع کننده محصولات شرکت MORGAN انگلیس در ایران، آمادگی خود را جهت ارائه تجهیزات انتقال
  جریان در زمینه‎های زیر اعلام می‎دارد.
  1.
  شفت مارک مُرگان انگلیس.
  شفت سایز 10 با پیچ 6.
  شفت سایز 13 با پیچ 8.
  شفت سایز 16 با پیچ 10.
  شفت سایز 18 با پیچ 10.
  شفت سایز 20 با پیچ 10.
  2.
  سیم شیلد مارک مُرگان انگلیس.
  سیم شیلد سایز 07/0 میلیمتر.
  سیم شیلد سایز 12/0 میلیمتر.
  سیم شیلد سایز 14/0 میلیمتر.
  سیم شیلد سایز 2/0 میلیمتر.
  سیم شیلد سایز 5/0 میلیمتر.
  سیم شیلد سایز 75/0

  بیشتر واردات و پخش تجهیزات انتقال جریان : جا ذغالی ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور ،
  www.elecgostar.com
 • ارسال در محصولات و خدمات الکترو گستر تهران

  مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در سراسر ایران

  مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در سراسر ایران
  الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در ایران می باشد.
  اینورتر (Inverter) یا مبدل برق دستگاه الکترونیکی است که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کند. جریان AC تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که بوسیله ترانسفورماتورهای مناسب و مدارها کنترل می شود.
  مفهوم اینورتر و کاربردهای آن در صنعت
  اینورتر نوسان ساز الکترونیکی قدرت بالا است. دلیل این نام گذاری آن است که این دستگاه عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول را انجام می دهد. درواقع اینورتر یا درایو AC به دستگاهی گفته می شود كه به كمك آن می توان سرعت یك موتور AC سه فاز را كنترل كرد بدون آنكه قدرت و گشتاور موتور كاهش یابد. اینورترها در ظرفیتهای مختلف ساخته می شوند مثلاً برای یك موتور

  بیشتر مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در سراسر ایران
  www.elecgostar.com