www.sanat.ir/esfahankeshsan

اصفهان کشسان

تولید و اجرای سقف کاذب , کفپوش سه بعدی و کاغذ دیواری

0 از 5
 • تایل سقفی ضد رطوبت بهترین عایق رطوبت بدون جذب آب

  ۵٢٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۱:۱۹ |

  با اصفهان کشسان همراه باشید و یکی از چشم نوازترین تایل های سقفی ضد رطوبت را با طرحهای شکیل و خیره کننده از این شرکت دریافت دارید . توجه به کیفیت در تولید و اجرای انواع سازه های پیشرفته نظیر تایل سقفی ضد رطوبت توسط این شرکت یکی از مواردی است که به آن توجه خاص مبذول گردیده است . تایل سقفی ضد رطوبت انتخاب مناسبی برای مکانهایی نظیر استخرها و سوناها ، دیواره های حمام و سرویس های بهداشتی ، بیمارستانها ، مکانهای ورزشی ، مکانهای صنعتی و... میباشد . همچنین در آب و هوای شرجی و مرطوب استفاده از این تایل بهترین گزینه است .
  اصفهان کشسان با کمک کادر مجرب و حرفه ای خود انواع سازه های مدرن از جمله تایل سقفی ضد رطوبت را در اسرع وقت با بهترین کیفیت در محل نصب و به مشتریان خود ارائه داده و رضایت خاطر آنان را فراهم میسازد .
  برای مشاهده صدها طرح شکیل تایل س

  بیشتر
  1 / 1
  تایل سقفی ضد رطوبت بهترین عایق رطوبت بدون جذب آب
  https://esfahankeshsan.com
 • تایل سقفی ضد حریق عایق حرارت و آتش

  ۵٢٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۱:۱۸ |

  یکی از عناطر مهم در زیباسازی در طراحی داخلی ساختمان سقف کشسان میباشد که در انواع مختلفی نظیر تایل سقفی ضد حریق ، تایل سقفی ضد رطوبت ، تایل سقفی اکوستیک ، تایل آسمان مجازی و ... قابل اجرا میباشد . اصفهان کشسان یکی از مجریان انواع سازه های مدرن و پیشرفته در اصفهان یکی از باکیفیت ترین تایل های سقفی ضد حریق را به مشتریان خود ارائه میدهد . این سازه به سبب خاصیت ضد اشتعالی که دارد گزینه مناسبی برای سقف آشپزخانه های بزرگ ، هتل ها ، مجتمع های مسکونی لوکس و ... میباشد . یکی از مزایای تایل سقفی ضد حریق قابلیت جابجایی این سازه میباشد . اصفهان کشسان با ارائه باکیفیت ترین تایل سقفی ضد حریق و انواع سازه های مدرن دیگر در خدمت مشتریان خود میباشد . پذیرش سفارش انواع سازه ها و کلیه کارهایی که به طراحی داخلی ساختمان مربوط میباشد نظیر کفپوش اپوکسی ، کفپوش سه ب

  بیشتر
  1 / 1
  تایل سقفی ضد حریق عایق حرارت و آتش
  https://esfahankeshsan.com
 • تایل سقفی اکوستیک عایق صدا با نصب سریع

  ۵٢٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۱:۱۶ |

  اصفهان کشسان یکی از مجریان مدرنترین سازه های پیشرفته و شکیل نظیر تایل آسمان مجازی ، سقف کشسان ، تایل سقفی اکوستیک ، تایل سقفی ضد حریق ، کفپوش سه بعدی ، کفپوش اپوکسی و ... یکی از مجربترین و معتبرترین شرکتهای طراحی داخلی ساختمان است که یکی بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد . یکی از این سازه ها تایل سقفی اکوستیک میباشد که تا حدود زیادی از آلودگی صوتی در زندگی شهرنشینی جدید جلوگیری میکند . این سازه گزینه مناسبی برای سالن های آموزش موسیقی است که از تداخل صدای سازهای دیگر جلوگیری کرده و ایجاد مزاحمت برای دیگر کلاسهای آموزشی نمیکند . همچنین انتخاب مناسبی برای منازلی میباشد که در مناطق و خیابانهای شلوغ واقع شده اند و سر و صدای بیرون برای افراد خانواده مخصوصا" زمانی که در حال استراحت هستند آزار دهنده است .

  بیشتر
  1 / 1
  تایل سقفی اکوستیک عایق صدا با نصب سریع
  https://esfahankeshsan.com
 • شرکت راکفون تولید کننده پشم سنگ در دانمارک

  ۵٢٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۱:۱۵ |

  شرکت راکفون تولید کننده و صادر کننده پشم سنگ و مصنوعات آن نظیر سقف کشسان ، تایل آسمان مجازی ، کفپوش اپوکسی ، کفپوش سه بعدی ، تایل سقفی اکوستیک ، تایل سقفی ضد حریق ، تایل سقفی ضد رطوبت و سازه های مدرن دیگر با 20 سال فعالیت در زمینه تولید سقف کاذب و دیوار اکوستیک نمایندگیهای بسیاری در کشورهای مختلف جهان دارد که " اصفهان کشسان " یکی از این نمایندگیها در اصفهان میباشد که بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه میدهد . شرکت بزرگ راکفون در دانمارک واقع میباشد .
  اصفهان کشسان با مجهز بودن به مدرنترین دستگاههای چاپ و با بهره مندی از کادر آموزش دیده و مجرب خود یکی از باکیفیت ترین سازه های مدرن و پیشرفته را اجرا و به نمایش میگذارد . برای سفارش هر یک از سازه های مدرن قابل ارائه توسط اصفهان کشسان همچنین مشاهده طرحهای شکیل و خیره کننده آنها و

  بیشتر
  1 / 1
  شرکت راکفون تولید کننده پشم سنگ در دانمارک
  https://esfahankeshsan.com
 • نصب آسمان مجازی در اصفهان کشسان با مقرون به صرفه ترین هزینه

  ۶١٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۳۶ |

  با نصب آسمان مجازی زیبایی خیره کننده ای به خانه یا محیط کار خود ببخشید . آسمان مجازی شیک ، مدرن و مقاوم را در اصفهان فقط و فقط از " اصفهان کشسان " بخواهید. این تیم با نصب یکی از زیباترین آسمانهای مجازی با بالاترین کیفیت و نازلترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن رضایت خاطر شما را فراهم میاورد.
  نصب آسمان مجازی شامل 4 مرحله میباشد که عبارتند از:
  1- شبکه بندی سقف
  2- نورپردازی
  3- خرید آسمان مجازی
  4- نصب تایل های آسمان مجازی
  نصب آسمان مجازی آخرین مرحله اجرا میباشد که کادر مجرب اصفهان کشسان با مهارت خاص این سازه را در کوتاهترین زمان ممکن روی سقف فعلی شما نصب مینمایند.
  برای مشاهده انواع طرحهای آسمان مجازی و نیز سفارش آن به اصفهان کشسان کافیست با شماره های ما تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

  1 / 1
  نصب آسمان مجازی در اصفهان کشسان با مقرون به صرفه ترین هزینه
  http://esfahankeshsan.com
 • کفپوش اپوکسی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اصفهان

  ۶١٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۲۷ |

  کفپوش اپوکسی با قابلیت اجرا روی انواع سطوح از جمله سطوح بتنی ، موزائیک ، سنگ ، سیمان ، سرامیک و... یکی از پرکاربردترین سازه های مدرنی است که به دلیل دارا بودن ویژگیهای منحصر بفردی نظیر یکپارچگی و بدون درز بودن ، شستشوی آسان ، قیمت ارزان ، مقاومت بالا ، تنوع صدها طرح و رنگ بی نظیر ، ضد خش بودن و... این روزها تقاضا برای نصب آن رو به افزایش است.
  اصفهان کشسان با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی داخلی ساختمان انواع خدمات مدرن و پیشرفته ساختمانی نظیر کفپوش اپوکسی ، کفپوش سه بعدی ، سقف کشسان ، آسمان مجازی ، تایل آسمان مجازی و ... را با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین هزینه به همشهریان خود ارائه میدهد.
  شما میتوانید با شماره های اصفهان کشسان تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نموده و از کلیه خدمات قابل ارائه توسط ما در زمینه طراحی داخلی ساخت

  بیشتر
  1 / 1
  کفپوش اپوکسی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اصفهان
  http://esfahankeshsan.com
 • کفپوش سه بعدی باکیفیت در اصفهان با نصب آسان و سریع

  ۶١٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۲۰ |

  با پیشرفت فناوری هر روز سازه ای مدرن ، مقاوم و شکیل در زمینه طراحی داخلی ساختمان به بازار ارائه میشود . کفپوش سه بعدی یکی از پیشرفته ترین کفپوشها با ویژگیهایی نظیر مقاومت بالا ، قابلیت شستشوی آسان ، تنوع بالای صدها طرح و رنگ ، مقاومت سایشی (ضدخش) ، نصب روی تمامی سطوح ، ضد آب بودن ، ترمیم آسان و بسیاری خصوصیتهای دیگر این روزها تقاضا برای اجرای آن روی سطوح مختلف نظیر سطوح کارگاهی ، رستورانها ، نمایشگاههای اتومبیل ، استخرها و... را به خود اختصاص داده است.
  اصفهان کشسان تولید کننده و مجری انواع خدمات نوین و مدرن در زمینه طراحی داخلی ساختمان در اصفهان به سبب ارائه باکیفیت ترین سازه ها با نازلترین قیمت حرف اول را در میان رقبای خود در این حرفه میزند.
  برای مشاهده انواع طرحهای کفپوش سه بعدی و نیز کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سازه و استعلام قیمت

  بیشتر
  1 / 1
  کفپوش سه بعدی باکیفیت در اصفهان با نصب آسان و سریع
  http://esfahankeshsan.com
 • تایل آسمان مجازی در اصفهان کشسان با بالاترین هزینه

  ٢٨۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۱۱ |

  اصفهان کشسان اولین تولید کننده تایل های رنگی و آسمان مجازی با صدها طرح متنوع یکی از زیباترین تایل های آسمان مجازی را با نازلترین قیمت در اصفهان به همشهریان خود ارائه میدهد.
  تایل آسمان مجازی نوعی سقف کاذب طرحدار است که از صفحاتی به نام تایل تشکیل شده است. اصفهان کشسان با مجهز بودن به پیشرفته ترین دستگاههای چاپ تصاویری با بالاترین کیفیت را در کوتاهترین زمان ممکن چاپ و کادر مجرب و حرفه ای این تیم تایل آسمان مجازی را با مهارت روی سقف فعلی شما اجرا میکنند.
  با سفارش تایل آسمان مجازی خود در اصفهان یا سایر نقاط ایران به اصفهان کشسان یکی از زیباترین سازه ها را به خانه یا محل کار خود بیاورید.

  1 / 1
  تایل آسمان مجازی در اصفهان کشسان با بالاترین هزینه
  http://esfahankeshsan.com
 • آسمان مجازی در اصفهان با نازلترین هزینه

  ٢٨۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۰۳ |

  آسمان مجازی نوعی سقف کاذب است که در اصفهان توسط یکی از معتبرترین و باسابقه ترین های شرکتهای تزئینات داخلی ساختمان بنام " اصفهان کشسان " چاپ و با کمک کادر مجرب این تیم در کوتاهترین زمان ممکن نصب میشود.
  از کاربردی ترین مصارف آسمان مجازی نصب روی سقف سالن های همایش ، اتاقهای جلسات ، بیمارستانها ، لابی هتل ها و مجتمع های تجاری و مسکونی حتی در فضاهای تاریک و تنگ نظیر راهروها و پاگردها میباشد. با نصب لامپهای مخصوص پشت آسمان مجازی این فضاها روشنتر و تصاویر زیباتر میشود.
  با اصفهان کشسان تماس بگیرید و محیط خانه و یا محل کار خود را زیباتر و آرامش بخش تر نمایید. برای اینکار کافیست با شماره های شرکت تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

  1 / 1
  آسمان مجازی در اصفهان با نازلترین هزینه
  http://esfahankeshsan.com