4 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/farazcompressor

توسعه صنایع فراز کمپرسور

شرکت مهندسی تجهیزات خط هوای فشرده، مولدهای اکسیژن و نیت

 • ارسال در محصولات و خدمات توسعه صنایع فراز کمپرسور

  فیلتر

  فیلتر
  فیلترهای BEKO

  فیلترهای CLEARPOINT شرکت BEKO، از دیگر تجهیزات مورد استفاده در فرآیند تولید هوای فشرده می باشد. فیلترهای CLEARPOINT با بهره گیری از تکنولوژی برتر BEKOتا عملیات فیلتراسیون با بازده و اثربخشی بالا انجام دهند.

  در سیستم های تولید هوای فشرده مصرف انرژی به طور مستقیم تحت تاثیر افت فشار می باشد. برای این که فشار کاری مورد نیاز ثابت بماند، افت فشار باید توسط یک کمپرسور با عملکرد بهتر و بالاتر جبران شود.

  تکنولوژی بکار رفته در فیلترهای CLEARPOINT این مشکل را جبران کرده و موجب کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش طول عمر دستگاه و افزایش ضریب عملکرد دستگاه می شود. این فیلترها روغن، گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را با اطمینان بالا و بطور کامل فیلتر کرده و جداسازی را انجام می دهد.

  محدوده عملکرد انواع مختلف فیلترهای BEKO (معم

  بیشتر فیلتر
  http://www.faraz-compressor.com/pro
 • ارسال در محصولات و خدمات توسعه صنایع فراز کمپرسور

  بکومت

  بکومت
  شیرهای تخلیه BEKO

  فرایند تولید هوای فشرده همواره با تشکیل آب کندانس شده همراه است. در اغلب موارد، این آب کندانس شده شامل ذرات روغن است که در تمام سیستم هوای فشرده پراکنده شده و موجب بروز مشکل و تحمیل هزینه اضافه می شود.

  شیرهای تخلیه بکومت استفاده شده در سیستم تولید هوای فشرده با قابلیت کنترل الکترونیکی و رکورد بیش از 2000000 نصب در سراسر جهان، این مشکل را برطرف کرده و یک گزینه استاندارد، مقرون به صرفه و با ضریب اطمینان بالا جهت تخلیه آب کندانس شده می باشد.

  با استفاده از شیرهای تخلیه BEKO می توان هزینه های غیر ضروری و خرابی هایی را که در طول فرآیند تولید هوای فشرده به وجود می آید کاهش داد. این شیرها توسط سنسور ظرفیت کنترل می شوند. سنسورهای هوشمند الکترونیکی از اتلاف هوای فشرده جلوگیری کرده و میزان مصرف انرژی را به شدت کاهش می

  بیشتر بکومت
  http://www.faraz-compressor.com/pro
 • ارسال در محصولات و خدمات توسعه صنایع فراز کمپرسور

  مولدهای نیتروژن

  مولد های نیتروژن به روش PSA

  تکنولوژی PSA بر مبنای انتقال جرم و بر اساس جذب سطحی عمل می کند. مولکول های اکسیژن هوای ورودی توسط جاذب CMS جذب شده و مولکول های نیتروژن در این فرآیند از CMS عبور می کنند و نهایتا از سیستم خارج شده و در تانک ذخیره جمع آوری می شوند. در این زمان است که نیتروژن آماده استفاده می باشد.

  به محض اشباع جاذب کربن مولکولارسیو با مولکول های اکسیژن، کار برج جذب دوم شروع و جایگزین ستون اول می شود و همزمان ستون اول احیا می شود. این روش، تولید پیوسته نیتروژن با خلوص بالا را تضمین می کند.

  تجهیزات ابزار دقیق، اندازه گیری دما و فشار هوای فشرده، فشار و خلوص نیتروژن و کیفیت محصول تولیدی را کاملا تنظیم می کند.

  تمامی مقادیر اندازه گیری بر روی صفحه کنترل لمسی مولد ذخیره شده و می تواند از راه دور و در هرجای دنیا رصد شود.

  مو

  بیشتر مولدهای نیتروژن
  http://www.faraz-compressor.com/pro
 • ارسال در محصولات و خدمات توسعه صنایع فراز کمپرسور

  مولدهای اکسیژن

  مولدهای اکسیژن به روش جذبی
  جداسازی یک گونه مشخص گاز از مخلوط چندین گاز تحت فشار و براساس مشخصات مولکولی و تفاوت در میزان جذب بر روی جاذب، توسط تکنولوژی PSA انجام می شود.

  اساس کار PSA، جداسازی مولکول های هوا به وسیله جذب سطحی بر روی جاذب های متخلخل می باشد. این فرایند معمولا گاز مورد نظر را در فشار بالا جذب می نماید. سپس کاهش فشار باعث دفع گازهای جذب شده می شوند و این فرآیند در دمای نزدیک به دمای محیط عمل می کند. به این ترتیب که تحت فشارهای بالاتر، گاز مورد نظر بر روی سطح جاذب جذب شده و وقتی فشار کاهش می یابد از روی سطح جاذب آزاد می شود.

  شایان ذکر است که گازهای مختلف قابلیت جذب متفاوتی بر روی سطوح جاذب های سطحی دارند.
  مولد های اکسیژن به روش PSA

  همان طور که گفته شد تکنولوژی PSA براساس جذب سطحی می باشد. مولکول های نیتروژن و اکسیژن موجود در

  بیشتر مولدهای اکسیژن
  http://www.faraz-compressor.com/pro