www.sanat.ir/fgpco

موسسه فناور گستر پیمان

قیر,وکیوم باتوم , مشاوره ,کتاب تخصصی قیر ,قیر 70/ 60

0 از 5 (٠ نظر)
 • مدارک مورد نياز ساخت کارخانجات انواع قیر

  ١٠۴٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۵۹ |

  متاسفانه در صنعت قير و ايزوگام در ايران کمتر شرکتي پيدا مي شود که در ساخت و راه اندازي واحد خود , به داشتن مدارک واسناد فني و مهندسي توجه کند . اين واحد هاي توليدي , هيچ گاه نمي توانند در بازاررقابت , شرکت کنند چرا که اين واحد ها تنها راه براي رقابت و ماندگاري در بازار را توليد محصولي کم کيفيت و ارزان تر با تکنيک استفاده از مواد اوليه بي کيفيت و روش هاي توليد نا درست مي دانند تا بتوانند محصولي ارزان تر و قابل رقابت در بازار داشته باشند . بايد توجه داشت که بهترين روش براي رقابت و پايين آوردن قيمت تمام شده , استفاده از دانش فني و روش هاي توليد صحيح در پايين آوردن هزينه توليد مي باشد که با اين روش مي توان محصولي با کيفيت و ارزان عرضه کرد.براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.fgpco.ir مراجعه فرماييد.
  آدرس: تهران- فلکه سوم تهرانپارس– پلاک5

  بیشتر مدارک مورد نياز ساخت کارخانجات انواع قیر
  http://www.fgpco.ir
 • تفاوت‌هاي پالايش قديم وجديد قير

  ٨٨٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۵۷ |

  در فرايند پالايش جديد براي کاهش هزينه توليد و افزايش سرعت پالايش و کاستن از قيمت تمام شده محصول نهايي, در فرايند پالايش به جاي استفاده از روش‌هاي سنتي bach wise از روش continuos استفاده مي‌شود.
  دراين فرايند به علت استفاده از برج‌هاي ترکيبي مي‌توان از تمامي خوراک‌هاي موجود در بازار چون مازوت، وکيوم باتوم، سلابس و ديگر خوراک‌ها استفاده نمود و اين واحدهاي توليدي توانايي توليد هر نوع قيري را دارا بوده و مختص به توليد و مصرف خوراک و قير خاصي نيستند.
  در فرايند پالايش جديد به علت طراحي و نسب سوپاپ‌هاي ضد انفجار، احتمال خطر انفجار و اتش سوزي از بين خواهد رفت.
  براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.fgpco.ir مراجعه فرماييد.
  آدرس: تهران-فلکه سوم تهرانپارس– پلاک547 – طبقه4 – واحد7
  تلفکس :77730238 و 77730245 (21-98+)

  ساعت پاسخگویی همه روزه از ساعت 8

  بیشتر تفاوت‌هاي پالايش قديم وجديد قير
  http://www.fgpco.ir
 • مزاياي استفاده از پالايشگاه‌هاي جديد قير

  ٨١١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۵۲ |

  با توجه به پيگيري‌هاي سازمان محيط زيست مبني بر رعايت شرايط زيست محيطي براي تمامي کارخانجات، اين شرکت، فرايند پالايش را به گونه اي طراحي و اجرا نموده است که شرايط زيست محيطي در آن رعايت شده باشد به اين صورت که بخارها و ترکيبات آروماتيک توليد شده در برج پخت قير در چند مخزن، به ترتيب تفکيک گرديده و در کندانسورهاي رابط، دماي آن کاهش يافته و گازهاي سبک در مخازن به مايع تبديل مي‌شود.
  براي پالايش و افزايش دماي برج پخت قير احتياج به جذب انرژي زيادي نبوده چرا که اين انرژي از حرارت حاصل از واکنش‌هاي شيميايي تأمين گرديده و هرگونه گازهاي سبک حاصل از فرايند پالايش در کوره‌هاي گازسوز سوزانده نشده و به فرايند چرخه سوخت باز مي‌گردد.

  براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.fgpco.ir مراجعه فرماييد.
  آدرس: تهران-فلکه سوم تهرانپارس– پلاک547 – طبقه4 – واحد7
  تلف

  بیشتر مزاياي استفاده از پالايشگاه‌هاي جديد قير
  http://www.fgpco.ir
 • نسل سوم پلنت های پالایش انواع قیر

  ٩١۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۵:۰۹ |

  بسمه تعالی
  نسل سوم پلنت های پالایش انواع قیر
  نسل سوم پلنت های پالایش انواع قیر علاوه بر سودآوری هيچ گونه وابستگي به تخصص، امكانات و ماشين آلات خارجي ندارد و به چرخه اقتصادي كشور نيز كمك بسزائي می‌نماید و به دليل نياز به كارگر و افراد متخصص براي ادامه كار و توليد، باعث اشتغال زائي در منطقه و كمك به حل معضل بيكاري مي شود. واحد طراحي شده واحد كوچكي از پالايشگاه مي‌باشد، با اين تفاوت كه در آن انواع خوراک موجود در بازار و بورس چون VB (Vacuum Bottom), Slops, PDATar و مواد پسماند و كم ارزش پالايشگاه‌ها را به انواع قیر چون 50/40 – 70/60 - 100/85 – R90/15 200/300– R115/10 و همچنین قیرها PG و قیرهای پلیمری با كيفيت تبديل مي‌نمايد.براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.fgpco.ir مراجعه فرماييد.
  آدرس: تهران- فلکه سوم تهرانپارس– پلاک547 – طبقه4 – واحد7

  بیشتر نسل سوم پلنت های پالایش انواع قیر
  http://www.fgpco.ir
 • مشاوره طراحي و ساخت و راه اندازي كارخانه

  ٩١۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۵:۰۶ |

  شركت فني مهندسي فناورگستر پيمان اقدام به احداث و بالا بردن سطح کيفيت كارخانجات توليد قير و ايزوگام نموده است. اين شركت فعاليت‌هاي خود را با الزامات سيستم‌هاي مديريت كيفيت براساس استانداردهاي نفت ايران در راستاي تحقق اهداف سازماني به شرح زير برنامه‌ريزي و اجراء مي‌نمايد:
  - طراحي و ساخت و راه اندازي كارخانجات توليد انواع قير (50/40 – 70/60 – 110/10 R- 90/15 R– 100/85 -300/200 ( از انواع خوراک‌ها چون وکيوم باتوم و...
  - مشاوره، مطالعه، خدمات پژوهشي، طراحي و نظارت فني و اجرائي و ساخت و راه اندازي کليه پروژه‌هاي تاسيسات فني مرتبط
  - اولين پالايش قير طبيعي (معدني) در ايران با تازه ترين تكنيك
  براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.fgpco.ir مراجعه فرماييد.
  تلفکس :77730238 و 77730245 (21-98+)

  ، عایق رطوبتی ,پالایشگاه ,قیر 10/ 110,مشاوره

  مشاوره طراحي و ساخت و راه اندازي كارخانه
  http://www.fgpco.ir
 • مجموعه کتاب‌هاي تخصصي«از قير تا ايزوگام»

  ٩٧١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۵:۰۲ |

  از آنجا که هیچ کتاب کامل و جامعی در صنعت قیر و ایزوگام به زبان فارسی وجود ندارد، موسسه پژوهش گستر پیمان اقدام به تدوین و نوشتن مجموعه کتاب‌های تخصصی در این صنعت به نام «از قیر تا ایزوگام» نموده است. این کتابها با توجه به مطالب مورد نیاز در صنعت عایق و قیر نوشته شده و تا حد امکان سعی شده است تا تمامی مسائلی که در این صنایع وجود دارد بطور جامع و با زبان ساده بیان شوند. متاسفانه یکی از مشکلات این صنایع در کشور ما عدم استفاده از متخصصین در امر تولید می‌باشد.این موسسه ، سعی در بوجود آوردن شرایط و امکانات جهت انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و خدماتی، علمی و آزمایشگاهی و ارائه مشورت‌های علمی و همچنین فرموله کردن محصولات و کاربرد آنها در حل مشکلات و رفع نیازهای صنعت قیر و عایق نموده است.برای دیدن فهرست کتابها به سایت زیر مراجعه شود.
  www.FGPCO.IR

  مشا

  بیشتر مجموعه کتاب‌هاي تخصصي«از قير تا ايزوگام»
  http://www.fgpco.ir
 • طرح توجيهي فني،مالي واقتصادي توليد قیر

  ٧٨٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۴:۵۷ |

  اين طرح علاوه بر سودآوري هيچ گونه وابستگي به تخصص، امكانات و ماشين آلات خارجي ندارد و به چرخه اقتصادي كشور نيز كمك بسزائي مي‌نمايد و به دليل نياز به كارگر و افراد متخصص براي ادامه كار و توليد، باعث اشتغال زائي در منطقه و كمك به حل معضل بيكاري مي شود. واحد طراحي شده توسط شرکت فني مهندسي فناورگستر پيمان واحد كوچكي از پالايشگاه مي‌باشد، با اين تفاوت كه در آن انواع خوراک موجود در بازار و بورس چون VB (Vacuum Bottom), Slops, PDATar و مواد پسماند و كم ارزش پالايشگاه‌ها را به انواع قير چون 50/40- 70/60 -100/85- 15/90R – 10/115R - 300/200 با كيفيت تبديل مي نمايد. اين طرح چون از تکنولوژي و دانش نوين داخلي استفاده مي کند از نظر هزينه هاي توليد بسيار مقرون به صرفه بوده و قابل رقابت با شرکت هاي بزرگي همچون شرکت نفت جي و پاسارگاد مي باشد.
  براي کسب اطلا

  بیشتر طرح توجيهي فني،مالي واقتصادي توليد قیر
  http://www.fgpco.ir