سایت تخصصی لیفتراک

تولیدکنندگان، عرضه کنندگان، صنایع و خدمات مرتبط با لیفتراک sanat.ir/forkliftآخرین ارسال های شرکت ها در حال ذخیره سازی


شرکت های عضو در حال ذخیره سازی

لیفتراک دی

فروش قطعات و لوازم یدکی لیفتراک

لیفتراک

لیفتراک,استاکر,,,

خدمات فنی کیمیا

لیفتراک ,لینده ,کوماتسو ,تعمیرات ,اجاره/فروش

شرکت کیان ماشین برنا

نماینده رسمی و انحصاری لیفتراک TCM-NISSAN-JAC

تسهیل ماشین صنعت

تولید کننده تجهیزات انبارداری

گروه صنعتی فاطر

بشکه گیر,بشکه بر,الحاقی لیفتراک ,بشکه قیر,فاطر

فروش انواع لیفتراک

فروش لیفتراک های برقی،دیزلی و دوگانه سوز

لیفتراک هلی

انواع لیفتراک هلی شامل: لیفتراک هلی دیزلی، لیفتراک هلی برقی، لیفتراک ه

لیفتراک اجاره ای

لیفتراک اجاره,لیفتراک,لیفتراک اجاره ای,اجاره لیفتراک,

فروش و تعمیر انواع لیفترا

فروش و تعمیر انواع لی,لوازم یدکی لیفتراک,دیزل ژنراتور,ژنراتور و موتور برق ,

زاگرس لیفتراک

لیفتراک,لیفتراک برقی,لیفتراک دست دوم,استاکر دست دوم,

لیفتراک تایلیفت

لیفتراک تایلیفت دیزلی، لیفتراک تایلیفت برقی، لیفتراک تایلیفت دیزلی

 لیفتراک

فروش لیفتراک,خدمات لیفتراک,قیمت لیفتراک,بازار لیفتراک,لیفتراک فروشی

قطعات و لوازم لیفتراک و ل

لیفتراک,لودر,لوازم,قطعات,خدمات

لیفتراک برنا

تعمیرات لیفتراک تعمیر لیفتراک سرویس لیفتراک مکانیک لیفتراک تعمیرکار ليفتراک

لیفتراک اجاره ای

اجاره لیفتراک

لیفتراک هیوندایی

لیفتراک هیوندایی دیزلی، لیفتراک هیوندایی برقی، لیفتراک هیوندایی دیزلی

کایون بائولی

لیفتراک فروش خرید نقد و اقساط
پست های ارسالی در حال ذخیره سازی

دپارتمان های موضوعیدپارتمان های محصولات و خدماتسایر موضوعات مرتبط

افرازه یا لیفتراک ماشینی است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبار نمودن بارها در اشکال و ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته می‌شود و متناسب با نوع کار و محیط از سوخت‌های فسیلی، گاز یا برق استفاده می‌کند.حداکثر بار مجاز ایمن که توسط لیفتراک جابه جا می‌شود و بوسیله کارخانه سازنده بر روی پلاک مشخصات ماشین درج شده است. (منبع: ویکی پدیا)

لیفتراک  از جمله ماشین آلات صنعتی عمومی مدرنی است که به کمک شاخک هایی با شکل های مختلف و دکل های عمودی برای بلند کردن و جابه جا کردن و انبار کردن انواع بار مانند بشکه، لوله، جعبه، پالت و باکس پالت ، ورق ، مخزن هوا  و … به کار می رود. لیفتراک هم برای کار در فضای داخل ساختمان و هم برای خارج از ساختمان ساخته شده است. لیفتراک ها معمولا در ظرفیت هایی کمتر از یک تن تا بیش از ۴۸ تن طراحی و ساخته می شوند. در کتاب های مختلف لیفتراک ها با نام هایی چون Forklift Truck و Lift truck نیز نامیده می شوند.لیفتراک های امروزی از اواسط قرن نوزده تا قرن بیستم میلادی به تدیج تکامل یافته است و امروزه در انواع مختلف لیفتراک دیزلی،لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک گازی و اکنون در پیشرفته ترین حالت خود یعنی لیفراتک برقی ساخته شده اند.
در سال ۱۹۰۶ میلادی شرکت راه آهن پنسیلوانیای آمریکا، از سکو های کاری که با باتری کار می کرد و روی کامیون نصب شده بود برای جا به جایی بار در ایستگاه های راه آهن استفاده می کرد. در جنگ جهانی اول پیشرفت های قابل ملاحظه ای برای جا به جایی تجهیزات جنگی و ادوات نظامی صورت پذیرفت زیرا به دلیل جنگ و در نتیجه کاهش شدید نیروی انسانی، ضرورت ساخت و تولید انواع مختلف تجهیزات جا به جایی بار و مواد، بیش از پیش نمایان شد. در سال ۱۹۱۷ شرکت امریکایی کلارک (CLARK) طراحی، ساخت و استفاده از تراکتورهای مشابه لیفتراک را در کارخانه هایش به اجرا درآورد و در سال ۱۹۲۰ اولین لیفتراک ها توسط دو شرکت YALE و TOW MOTOR ساخته و به بازار معرفی شد.در بین سالهای ۱۹۳۰-۱۹۲۰ توسعه و بهبود مستمر در ساخت و استفاده از لیفتراک شتاب بیشتری گرفت و با شروع جنگ جهانی دوم به اوج خود رسید. در طول جنگ، روش های موثر بیشتری برای انبار کردن مواد و بارها توسط لیفتراک ها ابداع گردید. آن روزها این ماشین آلات بسیار کار آمد و مدرن محصوب می شدند که بسیاری از کاهایی را که تا آن زمان برای انجام آنها نیاز به چندین مرد قوی بود را انجام میداد.این لیفتراک ها در جنگ جهانی برای کشور امریکا و متهدانش ابزار برتری خوبی بود زیرا آنان نیروهای کمی داشتند و این ماشین اعجوبه در نقش ۵ تا ۱۰ مرد جنگی برای انها کار میکرد . منبع: طنين وب