www.sanat.ir/kalatajhiz

کالاتجهیز

کالاتجهیز,تجهیزات ابزار دقیق,تجهیزات هیدرولیک,مرجع تجهی

(0 نظر) 0 از 5
 • قیمت دیتالاگر دما و رطوبت

  ۵٢٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۰:۵۸ |

  قیمت دیتالاگر دما و رطوبت
  ثبات دما و رطوبت علاوه بر ثبت خودکار دما و رطوبت، دارای نمایشگری برای نمایش مقادیر اندازه گیری شده می باشد. دارای قابلیت اندازه گیری و ذخیره دماو رطوبت در رنجی مشخص می باشد. دیتالاگرهای دما و رطوبت دارای دقت اندازه گیری و حافظه برای ذخیره اطلاعات دما و رطوبت می باشد
  مرجع تجهیزات ابزاردقیق ایران با ارائه تنوع گسترده ای از انواع دیتالاگرهای دما و رطوبت از جنرال تولز General Tools آمریکا، استاندارد هنگ کنگ (Standard) و CEM و لوترون Lutron تایوان و تایپو Taipo تایوان و کیمو KIMO فرانسه و تستو Testo آلمان امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.
  برخی دیتالاگرهای دما و رطوبت موجود در سایت kalatajhiz.com:
  • ترموگراف / دیتالاگر دما مدلKT-50 ساخت KIMO فرانسه
  • ترموگراف / دیتالاگر دم

  بیشتر قیمت دیتالاگر دما و رطوبت
  www.kalatajhiz.com
 • قیمت ترانسمیتر دما(انتقال دهنده دما یاTe

  ۴٣٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۰۹:۲۰ |

  ترانسمیتر-دما' target='_blank' >قیمت ترانسمیتر دما(انتقال دهنده دما یاTemperature transmitter)

  www.kalatajhiz.comمرجع تخصصي و بزرگترين فروشگاه اينترنتي تجهيزات ابزاردقيق و هيدروليک در ايران مي باشد که توانسته با تامین مستقیم و بدون واسطه ، به ارائه قيمت‏‌هاي کاملا رقابتي و مناسب، همراه با کيفيت مطلوب خدمات پس از فروش بپردازد.

  کالاتجهیز با ارائه انواع ترانسمیتر دما(انتقال دهنده دما Temperature transmitter) از برند های Endress+Hauser و لوترون (Lutron) و ویکاWIKA امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.

  برخي از تجهيزات اندازه گيری ترانسمیتر دما عبارتند از:
  ترانسمیتر دما ساخت شرکت Endress+Hauser:
  ترنسمیتر (انتقال دهنده) دما رزمنت مدل 248HAE5U2NS

  ترانسمیتر دما ساخت شرکت ویکا(WIKA ):
  • ترنسمیتر دیجیتالی دما WIKA مدل T.32.1S.

  بیشتر قیمت ترانسمیتر دما(انتقال دهنده دما یاTe
  www.kalatajhiz.com
 • قیمت دیتالاگر یکبارمصرف

  ۴۴۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۰:۲۵ |

  قیمت دیتالاگر یکبارمصرف
  کالاتجهیز با ارائه دیتالاگر یکبارمصرف data logger temperature و امکان مقایسه و خرید آنلاین این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.
  دیتالاگر دما یکبار مصرف OM-90 به منظور ثبت اطاعات دمایی برای حمل مواد دارویی، غذایی، محصولات بیولوژیکی، محصولات آزمایشگاهی و کامیون های یخچال دار مورد استفاده قرار میگیرد.
  رنج اندازه گیری دما در این دیتالاگر USB یک بار مصرف در محدوده 30- تا 70 درجه سانتیگراد بوده و دقت اندازه گیری دما آن 0.5 ± درجه سانتیگراد می باشد . دیتالاگر یکبار مصرف OM-90 قابلیت اندازه گیری دما به مدت 90 روز را دارد. زمان این دیتالاگر بر روی UTC +3:00 تنظیم شده است.
  دیتالاگر یکبار مصرف OMEGA امکان اتصال به کامپیوتر را داشته و دارای استاندارد حفاظتی IP67 است. دیتالاگر یک بار مصرف OM-90 نیا

  بیشتر قیمت دیتالاگر یکبارمصرف
  www.kalatajhiz.com
 • قیمت انواع کالیبراتور دما قابل حمل

  ۴٨۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۰:۲۷ |

  قیمت انواع کالیبراتور دما قابل حمل

  کالاتجهیز با ارائه تنوع گسترده ای از کالیبراتور دما قابل حمل Portable Temperature Calibrator از برند های Tes & Prova taiwanو Standardو CEM و Lutron امکان مقایسه و خرید آنلاین این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.
  کالیبراتور دما (Temperature Calibrator) برای کالیبره کردن و تنظیم کردن ابزاری همچون سنسورها (ترموکوبلترمومترها و یا حرارت سنج ها، کنترل کننده های فر آیند، ثبت کننده های جداول و ثبت کننده های اطلاعات مورد استفاه قرار می گیرند. این ابزارها می بایستی در دوره های منظم چک و تنظیم شوند و به این دلیل استفاده از کالیبراتورهای حرارت ضروری و لازم می باشد. برخی از کالیبراتور های دما دو منظوره بوده و به عنوان ترمومتر نیز استفاده می شود. کالیبراتور دما قابل حمل کاربرد آزمایشگاهی دا

  بیشتر قیمت انواع کالیبراتور دما قابل حمل
  www.kalatajhiz.com
 • قیمت ترموویژن/ دوربین حرارتی

  ۵٧٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۰:۲۶ |

  قیمت ترموویژن/ دوربین حرارتیThermal Imager

  www.kalatajhiz.com مرجع تخصصی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک در ایران می باشد که توانسته با تامین مستقیم و بدون واسطه ، به ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش بپردازد.

  کالاتجهیز با ارائه انواع ترموویژن (گرمانگار یا آنالیزور ترموگرافی یا دوربین حرارتیThermal Imager)از برند های استاندارد (standard)وcem امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.
  برخی از تجهیزات ترموویژن که در سایت www.kalatajhiz.com موجودند عبارتند از:
  ترموویژن (دوربین حرارتی یا گرمانگار یا آنالیزور ترموگرافی ) ساخت شرکت استاندارد
  • ترموویژن با رنج اندازه گیری 20تا400 و رزولوشن 160*120 پیکسل مدل st9875 ساخت شرکت استاندارد

  ترموویژ

  بیشتر قیمت ترموویژن/ دوربین حرارتی
  www.kalatajhiz.com
 • قیمت پایرومتر یا ترمومتر لیزری

  ۵١۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۲:۱۱ |

  قیمت پایرومتر یا ترمومتر لیزری
  برای اندازه گیری دما از فاصله دور از پایرومتر یا ترمومترلیزری استفاده می شود. سنسورهای مادون قرمز در ساخت ترمومتر لیزری مورد استفاده قرار می گیرند. اگر میزان انرژی مادون قرمز ساطع شده از جسم را بدانیم می شود با ترمومتر لیزری درجه حرارت شی را اندازه گیری کرد.
  مرجع تجهیزات ابزاردقیق ایران با ارائه تنوع گسترده ای از انواع ترمومتر لیزری(Non Contact Thermometer)/ حرارت سنج غیر تماسی از برند های فلوک FLUKE آمریکا، جنرال تولز General Tools آمریکا، (TES & PROVA) تس و پرووا تایوان و استاندارد هنگ کنگ (Standard) و CEM و مستک Mastech و لوترون Lutron تایوان و تایپو Taipo تایوان و کیمو KIMO فرانسه امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.kalatajhiz.com فراهم آورده است.
  ترمومترهای لیزری قابل حمل (پورتابل) به ترمومتر ت

  بیشتر قیمت پایرومتر یا ترمومتر لیزری
  www.kalatajhiz.com