www.sanat.ir/madtajhiz1

شرکت ماد شیمی

کروماتوگرافی,اسپکتروسکوپی,HPLC,GC,قطعات یدکی

0 از 5
 • اسپکتروفتومتر FTIR

  ٢٣١١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ ۱۳:۲۴ |

  دستگاه FTIR مدل Cary 630 جدیدترین محصول کمپانی Agilent مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا آماده ارایه دقیق ترین اطلاعات کمی و کیفی برای آنالیز کلیه مواد در شکل های مختلف (جامد ِمایع و گاز) میباشد.
  -اوج نوع آوری در Cary 630 ابعاد بسیار کوچک(طول cm۱۵ ( و وزن تنها ۳.۶ کیلو گرم میباشد که قابلیت تامین نتایج بسیار دقیق در کمترین زمان را ممکن ساخته است.
  -لوازم جانبی قابل تعویض از جمله: transmission, DialPath, TumblIR, germanium ATR, ZnSe multi-bounce ATR, specular reflectance and diffuse reflectance برای پاسخگویی به کلیه آنالیز ها
  -مجهز به سیستم اپتیکی پیشرفته که قادر به اراٰئه پاسخ های قابل اعتماد در محیط های مرطوب یا بسیار خشک میباشد.
  جهت دریافت اطلاعات بیش تر با شماره های زیر تماس بگیرید:
  موبایل:۰۹۱۹۷۴۸۱۵۵۱(جاوید)
  ایمیل:sales@

  بیشتر
  1 / 1
  اسپکتروفتومتر FTIR
 • اسپکتروفوتومتر UV-Visible

  ١٧١٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ ۱۳:۱۷ |

  اسپکتروفوتومتری UV-Visible یک روش آنالیز دستگاهی است و اساس شماری از روش های تعیین کمیت آنالیت ها در یک نمونه می باشد. شرکت Agilentآمریکا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های آنالیز آزمایشگاهی در جهان می باشد. مدل Cary۶0این دستگاه مجهز به وسایل جانبی گوناگونی است که تنوع کاربردهای آن را زیاد می نماید .
  شرکت مادتجهیز با برخورداری از کادر مجرب مهندسین سرویس و فروش آموزش دیده درکارخانجات سازنده دستگاههای آزمایشگاهی و تحقیقاتی از قبیل کمپانیهای : VARIAN, Agilentو Brukerدارای تجربه وسیع در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، داروسازی، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های کنترل کیفی و آنالیز دستگاهی میباشد.

  اسپکتروسکوپی,فروشUV Vis,agilent,اسپکتروفتومتر UV Vis

  1 / 1
  اسپکتروفوتومتر UV-Visible
 • اسپکتروفوتومترUV-Vis

  ١٨۴١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۱۳:۴۶ |

  اسپکتروفوتومتری UV-Visible یک روش آنالیز دستگاهی است و اساس شماری از روش های تعیین کمیت آنالیت ها در یک نمونه می باشد. طیف UV-Visible حاصل برهمکنش طیف الکترومغناطیس در محدوده UV-VIS با مولکول ها و یونها می باشد. این برهمکنش اساس آنالیز ترکیبات مختلف نظیر مولکول های معدنی، آلی و بیوشیمیایی می باشد. شرکت Agilentآمریکا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های آنالیز آزمایشگاهی در جهان می باشد. مدل Cary 60این دستگاه مجهز به وسایل جانبی گوناگونی است که تنوع کاربردهای آن را زیاد می نماید پیکره بندی دو پرتویی دستگاه هر وقت که نمونه مورد نظر طوری باشد که در طی فرآیند اندازه گیری دچار تغییر شود، دقیق ترین اطلاعات را فراهم می آورد و مناسب برای کاربردهای حرکت شناسی (Kinetics) ، مانیتورینگ مدت زمان طولانی فرآیند و بررسی نمونه های سخت میباشد.
  ب

  بیشتر
  1 / 1
  اسپکتروفوتومترUV-Vis
 • کروماتوگرافی

  ١۶۵١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۲۸ |

  احتراما شرکت ماد شیمی با برخورداری از کادر مجرب مهندسین سرویس و فروش آموزش دیده درکارخانجات سازنده دستگاههای آزمایشگاهی و تحقیقاتی از قبیل کمپانیهای : VARIAN,MILLIPOREو Agilent,watersدارای تجربه وسیع در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، داروسازی، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های کنترل کیفی و آنالیز دستگاهی میباشد
  بخشی از فعالیت شرکت به شرح زیر میباشد:
  1) تامین دستگاهای کروماتوگرافی گازی (GC)، جذب اتمی (AA)، اسپکتروسکپی (UV-Vis)، FT-IR و لوازم یدکی های مورد نیاز ازکمپانی هایVARIAN ، AGILENT و BRUKER.
  2) تامین دستگاهای کروماتوگرافی مایع (HPLC) و لوازم یدکی و مصرفی از کمپانی WATERS.

  3) تامین کلیه اقلام مصرفی و مورد نیاز دستگاهی کروماتوگرافی از شرکتهای معتبر به قرار زیر:
   کمپانی VALCO (VICI) : یکی از معتبرترین کمپانی های فعال در زمینه تولید قط

  بیشتر
  1 / 1
  کروماتوگرافی