www.sanat.ir/mahootTensileStructures

سازه های پارچه ای ماهوت

طراح، تولید و نصب انواع سازه های پارچه ای، کششی، سقف ها

(0 نظر) 0 از 5
 • سایبان استخر ماهوت

  ٢٢٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۹:۲۷ |

  استخرهای روباز در محل زندگی و در باشگاه‌های ورزشی، مکانی آرامش بخش برای رفع خستگی و فراغت از کارهای روزانه ما هستند. استخرهای روباز باید دارای فضای تمیز و پاک و در عین حال ایمن باشند تا بتوان آنها را مکانی مناسب برای لذت بردن دانست و جمع خانواده و دوستان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. اگر استخر روباز بدون سقف باشد، در فصول گرم سال مدام در معرض تابش مستقیم آفتاب و در فصول سرد سال در معرض جریان سرد هوا و برف و باران خواهد بود. اما باید گفت استخر روباز همانطور که از نامش پیداست باید قابلیت روباز خود را حفظ کند و عملا سقف آن باید آسمان باشد! پس برای حل کردن مشکلاتی که گفته شد و در عین حال لذت بردن از فضای باز چه می‌توان کرد؟ استفاده از سایبان بر روی استخر و اطراف آن و همچنین فراهم نمودن مکانی برای استراحت و نشستن در زیر سایه آن می‌تواند ب

  بیشتر سایبان استخر ماهوت
  http://mahoot.ir/%D8%B3%D8%A7%DB%8C
 • محصولات کابلی GreenCable

  ٢٣۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۳:۰۴ |


  محصولات کابلی،امروزه پایداری، رویکردی مهم بین معماری و محیط زیست محسوب می شود. زیستگاه های که توسط معماران ایجاد شده اند نیازهای انسان را برآورده می سازند معماران می توانند مجموعه های مسکونی طبیعی رابه عنوان بخشی از جریان توسعه پایدارطراحی کنند همچنین آنها می توانند طبیعت را به صورت مستقیم درزندگی مردم واردکنند.

  این امر مستلزم وجود گیاهان در داخل و به همان اندازه در خارج و بهره گیری از چشم اندازهایی به منظوربالا بردن درک یا دید جهان طبیعی می باشد در اینجا هدف هم معنوی و هم ادراکی است تا اطمینان دهد که فضاهای انسانی جدا از دنیای طبیعی نیستند در سال های اخیر به دلیل بوجودآمدن چالش هایی درمصرف انرژی و همچنین تغییرات آب و هوایی، معماران درصدد استفاه از روش هایی نوین برآمدند. یکی از آن روش ها کاربرد نمای سبز می باشد برای سبز کردن نما سازه ه

  بیشتر محصولات کابلی GreenCable
  http://mahoot.ir/ماهوت/محص
 • سقف متحرک (مدل پیشرو)

  ٢٣۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۳:۰۴ |

  سقف متحرک (مدل پیشرو) سایبانی منحصر به فرد از خانواده‌ی +Shade است که امکان سایه‌اندازی و یا استفاده از نور روز را، بسته به نیاز کاربر فراهم می‌آورد. این سقف متحرک که به صورت دستی و یا با استفاده از کنترل از راه دور قابل کنترل است، پوششی مناسب برای فضاهای باز رستورانی و ویلاها است که با هر محیطی سازگاری دارد.  سقف متحرک و کاربرد آن
  سازه‌های گسترش‌پذیر، نظیر سقف‌های متحرک، در آغاز پیدایششان برای این که حالت باز و بسته شونده خود را حفظ کنند در اندازه‌های کوچه ساخته می‌شدند. در دهه ۸۰ میلادی و در پی تصمیم دولت ایالات متحده آمریکا بود که برای تاسیس یک پایگاه فضایی، ناسا هزینه پژوهش در خصوص سازه‌های باز و بسته شونده را فراهم کرد تا سازه‌ای مناسب جهت حمل در فضاپیما و استفاده در فضا تولید شود.
  این سازه‌ها باید این قابلیت را می‌داشتند که پ

  بیشتر سقف متحرک (مدل پیشرو)
  http://mahoot.ir/ماهوت/سقف-
 • سایبان مدرن (مدل پارکینگ)

  ٢٣٣ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۳:۰۳ |

  سایبان مدرن (مدل پارکینگ)یکی دیگر از محصولات خانواده ی +Shade است،که منحصراً جهت محل پارک خودرو، طراحی شده اند و در تمام ساعات روز، سایه اندازی بسیار مناسبی دارند. این سایبان مدرن را می توان به تعداد زیاد کنار هم قرار داد تا پوششی مناسب و زیبا جهت فضای پارکینگ های وسیع خلق کرد.سازه های قرارگرفته در این گروه با ایجاد پوشش مناسب برای وسیله نقلیه، نه تنها به زیبایی فضای پیرامونی کمک می کند بلکه آن را از تابش شدید نور خورشید و نزولات جوی حفظ می کند. با توجه به نوع و تعداد وسیله نقلیه، محل مورد استفاده و شرایط محیطی، اندازه و فرم آنها قابل تغییر است.

  مزایای سایبان مدرن:
  1- دوام وطول عمربالا در شرایط جوی مختلف، برای متریال های مرغوب پارچه تا ۳۵ سال
  2- در هنگام آتش‌سوزی، باعث کاهش گسترش آتش‌سوزی می‌شود.
  3- می‌توان آن را متناسب با شرایط جوی ه

  بیشتر سایبان مدرن (مدل پارکینگ)
  http://mahoot.ir/ماهوت/سای
 • سایبان مدرن(مدل پارسان)

  ٢٢٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۳:۰۰ |

  سایبان مدرن (مدل پارسان) سایبانی زیبا از محصولات +Shade است که نبود ستون میانی، امکان استفاده از تمامی فضای زیر آن را ممکن می سازد. از ویژگی های منحصر به فرد پارسان، قابلیت باز و بسته شدن آن است.

  این سایبان مدرن در سه تیپ زیر تولید می گردد :
  1- ثابت
  2- باز و بسته شونده با دست
  3- باز و بسته شونده با موتور

  برخی ویژگی های سایبان های پارچه ای:
  - تنوع رنگ: وجود بیش از هزاران رنگ و تکمیل کنندهٔ متفاوت از قبیل مات، نیمه شفاف، اطلسی و متالیک
  - طول عمر بالا
  - شستشو بدون شوینده' target='_blank' >مواد شوینده
  - شکل‌ها: امکان پذیر در اشکال مسطح، منحنی و یا موجدار
  - بدون انقباض: سایبان مدرن هرگز ترک نمی‌خورد، رنگشان دچار پوسته شدن نمی‌شود و در برابر انقباض و سوراخ شدگی مقاوم هستند.
  - ضد اشتعال
  - آکوستیک: خاصیت جذب صوت را دارا می‌باشد.
  - قابلیت جا به جایی: این س

  بیشتر سایبان مدرن(مدل پارسان)
  http://mahoot.ir/ماهوت/سای
 • سازه چادری (مدل پرند)

  ٢٢۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۲:۵۸ |

  سازه چادری (مدل پرند)سایبانی است با طراحی چشم گیر، از گروه محصولات +Shade، که زیبایی منحصر به فردی را برای هر فضایی به همراه می آورد. این سازه چادری برای استفاده در هرگونه شرایط آب و هوایی طراحی و مهندسی شده است.

  با توجه به تشعشعات زیان آور نور خورشید و تاثیرات منفی آن بر روی پوست، خصوصا در کودکان، استفاده از سایبان های پارچه ای در استخر ها بسیار مفید است. پارچه های PVC علاوه بر جذب UV بالا ، از لحاظ بصری با رنگ های متنوع ،محیطی شاد ایجاد می کند. این سازه ها در ابعاد کوچکتر در حیاط مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی و حتی منازل مسکونی ودر ابعاد بزرگتر برای شهرهای بازی، پارکها و هتلها طراحی و اجرا می شوند.

  در ساخت سازه چادری سعی بر آن است که از غشاهایی با طول عمر بالا استفاده شود. هرچه عمر غشاها بیشتر باشد، هزینه‏ ها و مصالح مصرفی جهت تعم

  بیشتر سازه چادری (مدل پرند)
  http://mahoot.ir/ماهوت/ساز
 • سازه چادری (مدل پرتو)

  ٢٢٣ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۲:۵۶ |

  سازه چادری (مدل پرتو) سایبانی تک ستون و زیبا از گروه محصولات +Shade است که می توان آن را در هر فضایی استفاده نمود. این سازه چادری با سایه اندازی بسیار خوب جهت استفاده در پارک ها و فضاهای شهری، ادارات، همچنین خانه ها و ویلاهای شخصی مناسب است.

  یک سوال متداول در مورد سازه چادری این است که آیا برای مکانهای بادخیز به عنوان سازه های دائمی مناسب هستند. درصورت محاسبه و طراحی دقیق سازه های مورد نظر جواب آری است. آنالیزهای کامپوتری توسط نرم افزارهای تخصصی نشان می دهد که نیروی باد بیشترین تاثیر را روی سازه های پارچه ای می گذارد. بنابراین کنترل نیروی باد توسط سازههای فولادی و کابلی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که عملکرد سازه ای مناسب این نوع سازه ها در مقابل باد را تامین می کند.

  برخی مشخصات این سازه چادری:
  - عدم محدودیت در طرح ومکان.
  - ا

  بیشتر سازه چادری (مدل پرتو)
  http://mahoot.ir/ماهوت/ساز