3 پست 1 دنبال کننده
www.sanat.ir/mbico

شرکت صنایع پخت مشهد

تولید کننده دستگاه های پخت نان و شیرینی

 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت صنایع پخت مشهد

  فرطبقه ای مخصوص نان حجیم و نیمه حجیم

  فر طبقه ای دستگاهی است با حرارت صددرصد غیرمستقیم با قابلیت پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم انواع کیک و برخی از انواع شیرینی ها است. این فر دارای 4 طبقه است که هر طبقه سیستم بخار جداگانه ای دارد. در این دستگاه محصولات درون کابین پخت با وزش هوای داغ که توسط یک فن سانترفیوژ انجام میگیرد پخت میشوند.
  09105302023

  فرطبقه ای مخصوص نان حجیم و نیمه حجیم
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت صنایع پخت مشهد

  دستگاه نیمه اتوماتیک دوار پرتابل پخت نان سنتی

  پرتابل دستگاهی با حرارت صددرصد غیرمستقیم، با قابلیت تولید انواع نان های سنتی از قبیل: تافتون، لواش آذری، بربری، شیرمال و حتی پیتزا میباشد. براساس نوع نان تولیدی از انواع چدن های صاف(نان بربری و تافتون)، سوراخدار(نان لواش آذری)، برجسته(نان سنگک سنتی)، در تولید این دستگاه استفاده می شود. در این دستگاه با استفاده از یک مبدل خاص حرارت مورد نیاز جهت پخت نان در زیر صفحات پخت و روی نان بدون اینکه گازهای ناشی از سوخت در بستر پخت پراکنده شوند تامین میشود و به این ترتیب محصول نهایی (نان)تولید می گردد. پخت نان در این دستگاه با استفاده از دو روش حرارتی تشعشعی و مجاورتی صورت می گیرد.

  دستگاه نیمه اتوماتیک دوار پرتابل پخت نان سنتی
 • ارسال در محصولات و خدمات شرکت صنایع پخت مشهد

  معرفی شرکت

  شرکت صنایع پخت مشهد در سال 1370 با هدف ساخت انواع ماشین الات پخت نان جهت تامین نیازهای داخلی و حضور در بازارهای جهانی در اداره کل ثبت شرکت های خراسان به ثبت رسید. و با ارسال دستگاه های تولیدی خود به کشورهای آسیای میانه جزء اولین صادرکنندگان ماشین آلات پخت نان قرار گرفته و با صادر کردن ماشین آلات پخت خود به میدان فعالیت خود افزود. و توانسته است محصولات خود را علاوه بر اقصا نقاط کشورمان به بیش از 35 کشور در 5 قاره جهان صادر نماید. در حال حاضر این شرکت با برخورداری از استاندارد بین المللی ISO 9001-2008 در مدیریت کیفیت، نشان استاندارد ملی ایران، 8 گواهینامه CE و 10 گواهینامه ثبت اختراع در زمینه ماشین الات پخت نان مشغول فعالیت میباشد.

  معرفی شرکت