3 مطلب بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/nazfar

جامه آرایان نازفر

وارد کننده چرخ خیاطی صنعتی و ماشین آلات دوخت

 • ارسال در کاتالوگ و بروشور جامه آرایان نازفر

  جامه آرایان نازفر

  بازرگانی جامه آرایان نازفر در زمینه فروش و خدمات چرخ خیاطی صنعتی، ماشین آلات دوخت و ماشین آلات تخصصی دوخت و پوشاک فعالیت می نماید. این مجموعه با توجه به برخورداری از کارشناسان متخصص هم از نظر تئوری و هم از جهت آکادمی به دقت کیفیت ماشین آلات را بررسی و با ارائه طرح های فنی به کارخانجات سازنده یک محصول ممتاز و با کیفیت را انتخاب و وارد میکند.

  جامه آرایان نازفر
  http://nazfar.ir
 • ارسال در محصولات و خدمات جامه آرایان نازفر

  انواع چرخ خیاطی صنعتی در سایت

  چرخ ها خیاطی صنعتی شامل راسته دوز ها ، سردوز ها (زیگزال)، میاندوزها و چرخ های خیاطی تخصصی می باشند. با مراجعه به لینک و آدرس زیر میتونید انواع محصولات ما رو دنبال کنید :

  http://nazfar.ir/product-category/%
 • ارسال در آگهی های عمومی جامه آرایان نازفر

  بازرگانی

  بازرگانی جامه آرایان نازفر در سال 1360 خورشیدی فعالیت خود را در قالب واحد صنفی کوچک شروع نمود که با افزایش توان به واسطه اضافه شدن نسل دوم به مجموعه ، درسال 1389 اقدام به واردات ماشین آلات دوخت وبرش نمود و قدم بزرگی در جهت رشد این بازرگانی و همچنین صنعت پوشاک کشور برداشت. در حال حاضر سبد کالاهای این مجموعه شامل اتوماسیون خط تولید (هنگر)، میز برش و طاقه پهن کن اتوماتیک ، انواع چرخ های خیاطی صنعتی اتوماتیک و معمولی ،قیچی های برش عمود کامپیوتری و معمولی وانواع میز های مکش می باشد.تلاش های بی وقفه این بازرگانی ونمایندگان آن در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش بی رقیب در سراسر ایران همواره در جهت مشتری مداری بوده وخواهد بود.
  بازدید شما از سایت و محصولات ما باعث افتخار مجموعه خواهد بود.

  http://nazfar.ir