پارکت

پارکت به پوشش هایی اطلاق می‌شود که معمولاً از جنس چوب یا از مشتقات آن ساخته شده و به صورتهای مختلف قابل اجرا بر روی کف ساختمان می‌باشند.
جهت کسب اطلاعات  بیشتر ازمشخصات ، لیست قیمت ، شرایط فروش  انواع پارکت با نمایندگی ها ، تامین  کنندگان  و شرکت های تولید کننده پارکت در لیست زیر تماس بگیرید. 

  • پارکت
  • پارکت
  • پارکت

مشاهده شرکت های پارکت | پست های مرتبط با پارکت | سایت های پارکت

بازدید:٩٢ |
ارسال در محصولات و خدمات توسط گروه صنعتی عرشه کاران
تولید و اجرای سقف عرشه فولادی
مانند: سازمان انرژی اتمی، ارتش جمهوری اسلامی، شرکتهای راه سازی و پل سازی مانند: اویول، هنزا، مولوی، پارکت، دی، پورنام، شهرداریها، پتروشیمی، مناطق ویژه تجاری، سازمان بنادر و کشتیرانی و ... را داشته ایم تا کنون بالغ بر 400 هزار متر مربع سقف عرشه فولادی در سراسر ایران توسط این شرکت اجرا گردیده است.
تهران
https://www.arshehkaran.com
بازدید:۴۴ |
ارسال در آگهی های عمومی توسط گامان تزئین جاوید
6 دلیل برای انتخاب پارکت لمینت
 انتخاب پارکت لمینت به عنوان کفپوش یک تصمیم مهم است که فضا و دکوراسیون داخلی را دگرگون می کند. پارکت لمینت می تواند در ساختمان های اداری- تجاری، مراکز فرهنگی-هنری و حتی منازل نیز مورد استفاده قرار گیرد. گستردگی کاربرد پارکت لمینت نشان دهنده مزایای این کفپوش مدرن برای فضاهای مختلف است. اگر هنوز در خرید و انتخاب پارکت لمینت تردید دارید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.
تهران
بازدید:۵۶ |
ارسال در آگهی های عمومی توسط گامان تزئین جاوید
خرید پارکت لمینت با چند راهنمایی ساده
هنگامی که برای خرید پارکت لمینت از فروشگاه دیدن می کنید، با طیف وسیعی از انواع پارکت لمینت مواجه می شوید که هر کدام به نوعی، متفاوت از دیگری است. با نگاه کردن به کاتالوگ های راهنما می توانید تا حدودی انتخاب مناسب تری داشته باشید. خوشبختانه تنوع زیادی در رنگ پارکت لمینت وجود دارد و تقریبا محدودیتی در این مورد دیده نمی شود. صرف نظر از طرح و رنگ کفپوش، موارد بسیاری وجود
تهران
بازدید:۴١ |
ارسال در آگهی های عمومی توسط گامان تزئین جاوید
مزایای پارکت لمینت
خاب کفپوش مناسب هم چندان ساده نیست. کدام کفپوش مناسب تر است؟ دکوراتیوها دلایل زیادی برای استفاده از پارکت لمینت در دکوراسیون داخلی دارند که می تواند تصمیم گیری برای خرید کفپوش را ساده تر کند. در این مطلب مزایای پارکت لمینت را بررسی می کنیم.
تهران
بازدید:۵۶ |
ارسال در آگهی های عمومی توسط گامان تزئین جاوید
مقاله پارکت لمینت
یدمان شوند. انتخاب کفپوش آشپزخانه نه تنها در دکوراسیون بلکه در حفظ بهداشت نیز تاثیرگذار است. انتخاب پارکت لمینت برای آشپزخانه یک ایده فوق العاده است که زیبایی و بهداشت را با هم ارائه می دهد. نگهداری آسان و سهولت نظافت موجب شده تا پارکت لمینت برای آشپزخانه یک کفپوش ایده آل محسوب شود. رنگ های متنوع و طرح های زیبای پارکت لمینت با هر سلیقه ای هماهنگی دارد. آشپزخانه قلب تپ
تهران
بازدید:۴۶ |
ارسال در آگهی های عمومی توسط گامان تزئین جاوید
راه های شستشو و تمیز کردن پارکت لمینت
تمیز کردن پارکت لمینت در حفظ و طول عمر آن بیشترین تاثیر را دارد. گرد و غبار، مایعات و کثیفی بیشترین آسیب را به پارکت وارد می کند. نظافت و نگهداری از پارکت لمینت کار دشواری نیست و به راحتی قابل انجام است. برای داشتن یک کفپوش زیبا به طور مرتب و هفتگی سطح آن را تمیز کنید.قبل از شروع به کار اجسام سنگین و مبلمان را از اتاق خارج کنید تا سطح کفپوش برای تمیز کردن کاملا آماده
تهران
صفحه ١ ٢ ٣ ۴ ۵ ۶ ٧ ٨