www.sanat.ir/parsarvin

شرکت پارس آروین اسپادانا

درب و پنجره upvc,پنجره دو جداره,آب و هوا,wintech,درب دو

0/5 (0 نظر)
 • شرکت پارس آروین اسپادانا

  ١۴۴٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۸ |

  شرکت پارس آروین اسپادانا در سال 1382 به عنوان اولین تولید کننده درب و پنجره UPVC در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون با گذشت 12 سال این شرکت با افتخار به حجم تولید سالانه 1500 تن در سال رسیده است و با مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید تمام اتوماتیک (CNC) و تیم های مجرب تولید ، فروش ، اجرا و نظارت جز معدود شرکت های موفق در این صنعت به شمار می آید که موفق به کسب انواع استاندارد های بین المللی و داخلی گردیده است .
  از افتخارات این شرکت انجام دقیق و سریع و با کیفیت صدها پروژه دولتی و خصوصی و مسکن مهر در داخل و خارج استان می باشد .
  پروفیل مصرفی شرکت پارس آروین برند جهانی WINTECH می باشد که در شش کشور آلمان ، ترکیه ، هند ، روسیه ، مکزیک و آذربایجان به صورت انبوه و با یک درجه کیفیت تولید میگردد که شرکت پارس آروین نمایندگی انحص

  بیشتر شرکت پارس آروین اسپادانا
  www.parsarvin.ir
 • پنجره كلنگی upvc

  ١۴٠٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶ |

  سیستم (سش)باز شوی این پنجره دوجداره upvc به صورت یک جهت باز شو حول محور زیرین تعبيه شده كه بصورت استاندارد قابليت تغيير حالت دارد و مزایای خاص خود را داراست كه مي توان به موارد زير اشاره كرد:
  الف-قابلیت نصب دو نوع یراق آلات
  ب-مورد استفاده در راه پله و نور گیر و حمام و سرویس های بهداشتی
  ج-تعویض و نصب سریع
  د- قابلیت تغییرجهت (سش) باز شو

  آب و هوا,قیمت طلا,درب و پنجره upvc,پنجره كلنگی

  پنجره كلنگی upvc
  www.parsarvin.ir
 • پنجره دوجداره کشویی UPVC

  ١۵٢٣ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۵ |

  پنجره کشویی بدلیل بهره وری کمتر در زمینه جلوگیری از اتلاف انرژی نسبت به انواع دیگر بازشوها ، این روزها کاربرد خود را کم کم از دست می دهد . تولیدکنندگان در طراحی پنجره به همین دلیل سعی می کنند تا حد امکان از دیگر انواع بازشو ها برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنند .
  اما هنوز بازشدن پنجره فضای داخلی را اشغال نمی کند و جلوی پرده نصب شده را نمی گیرد . به همین دلیل در قسمت های خانه که این مسئله اهمیت زیادی دارد ، لازم است تا یا پنجره فولکس واگنی نصب شود که هزینه تولید بالاتری دارد و یا از پنجره کشویی استفاده شود .

  آب و هوا,درب و پنجره upvc,قیمت طلا,پنجره دوجداره کشویی

  پنجره دوجداره کشویی UPVC
  www.parsarvin.ir
 • پنجره فولکس واگنی

  ١٢۵۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۲ |

  عملکرد این پنجره دقیقا مشابه درب خودروهای ون است. پنجره یا دربی که با این مکانیزم ساخته می شود بصورت کشویی باز می شود با این تفاوت که ریل بازشو در پنجره کشویی در یک ردیف با لنگه ثابت نیست و بنابراین پس از بسته شدن پنجره عایق بندی کامل بوجود نمی آید ، اما در این پنجره لنگه بازشو با لنگه ثابت در یک عرض قرار دارد و زمان باز شده یک ردیف به جلو می آید و عملا هنگام بسته شدن عایق بندی کامل است. لنگه بازشوی درب یا پنجره این سیستم به روش کلنگی یا همان Tilt نیز باز می شود و می تواند تهویه مطبوع را برای خانه بوجود بیاورد. امروزه این نوع پنجره جایگزین پنجره های کشویی عادی می شود اما به دلیل مکانیزم پیچیده طراحی پنجره ، قیمت تمام پنجره در مقایسه با پنجره کشویی بالاتر است.

  درب و پنجره upvc,آب و هوا,پنجره فولکس واگنی دوجداره,قیمت طلا

  پنجره فولکس واگنی
  www.parsarvin.ir
 • پنجره دو لنگه بازشو يا فرانسوی

  ١١٣٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۱ |

  پنجره فرانسوی یکی از زیباترین و پرکاربردترین پنجره ها برای نصب در ساختمان به ویژه در قسمت پذیرایی و نشیمن خانه است. این پنجره از دو لنگه پنجره لولایی تشکیل شده است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند. هر یک از لنگه ها به تنهایی و مستقل از لنگه دیگر می تواند باز شود و اگر هر دو لنگه با هم باز شود هیچ قیدی بین دو لنگه وجود نخواهد داشت. مدل باز شدن پنجره به نحوی است پس از باز شدن دولنگه نمای کاملی به بیرون ایجاد می شود.یکی از دغدغه های مشتریان در سفارش این پنجره کارایی این پنجره در حفظ انرژی و ممانعت از ورود آلودگی صوتی است. مکانیزم یراق آلات پنجره به نحوی است که حداکثر عایق بندی را دارد.

  آب و هوا,پنجره فرانسوی دوجداره,قیمت طلا,درب و پنجره upvc

  پنجره دو لنگه بازشو يا فرانسوی
  www.parsarvin.ir
 • درب فرانسوی دوجداره UPVC

  ١٣۴۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۳۹ |

  سیستم بازشوی این درب به صورت 2 بازشو ( FRENCH DOOR ) افقی و حول محور های کناری می باشد .
  ویژگی و مزایای این سیستم :
  1- این نوع سیستم برای درب های ورودی آپارتمان ها ، سالن ها ، دفاتر مدیریت ، اتاق کنفرانس ، لابی ها و .... قابل استفاده و اجرا می باشد .
  2- هر دو لنگه این درب به صورت همزمان و یا جدا از هم قابلیت باز و بسته شدن را دارا می باشد .
  3- برای سهولت بیشتر در جا به جایی وسایل و اثاثیه به ویژه در ادارات می توان این درب را به صورت پاچلاقی ( بدون قاب پایین ) تولید نمود .
  4- همچنین برای زیبایی و مقاومت بیشتر می توان قاب پایین را با پروفیل آلومینیوم تولید نمود . این ویژگی باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محیط شده و ضمناً لبه پایینی قاب به دلیل ارتفاع کم ( حداکثر 2 سانت ) باعث ایجاد مزاحمت برای تردد افراد نخواهد شد .

  درب و پنجر

  بیشتر درب فرانسوی دوجداره UPVC
  www.parsarvin.ir
 • درب سرویسی دوجداره UPVC

  ١٧٧١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۰:۵۹ |

  مورد استفاده اینگونه درب ها در سرویس های بهداشتی و حمام می باشد . از آنجایی که پروفیل های UPVC مقاوم در برابر پوسیدگی و شوینده' target='_blank' >مواد شوینده ( انواع اسیدها ) می باشد استفاده از این درب ها به صورت تمام پنل یا قسمتی از بالای آن شیشه و بقیه پنل توصیه می گردد .
  یراق آلات اینگونه درب ها به صورت کلید خور یا به صورت سرویسی معمولی قابل اجرا می باشد .

  آب و هوا,قیمت طلا, درب سرویسی دوجداره,درب و پنجره upvc

  درب سرویسی دوجداره UPVC
  www.parsarvin.ir