www.sanat.ir/plastonicsale

شرکت پلاستونیک

مخزن,منبع,منابع آب,ضد جلبک,سه لایه

0 از 5
 • تانکر ویژه - مخزن 1000 لیتری مکعبی

  ٣۶٣٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۰۵:۱۲ |

  این محصول به علت سطح مقطع پایین، حداقل مساحت را اشغال میکند و در شرایطی که فضای پارکینگ و موتور خانه محدودیت وجود داشته باشد استفاده از این مخزن در کناره ستونها و گوشه دیوار می تواند به میزان بسیار زیادی ، صرفه جویی در فضا را ایجاد نماید . همچنین این محصول به علت عرض کم می تواند از هر دری وارد شود. ابعاد این محصول بصورت ذیل میباشد : طول = 142سانتی متر ، عرض = 62 سانتی متر ، ارتفاع = 140 سانتی متر
  ,,,

  1 / 1
  تانکر ویژه - مخزن 1000 لیتری مکعبی
 • سپتیک تانک - مخزن تصفیه فاضلاب

  ٣٢٠٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۰۵:۰۴ |

  فاضلاب‌‌های تولیدی از بخش‌‌های مختلف مانند توالت، آشپزخانه و حمام به عنوان فاضلاب‌‌های بهداشتی شناخته می‌‌شوند. این نوع فاضلاب‌‌ها حاوی آلودگی‌‌های مختلفی چون آلودگی‌‌های بیولوژیکی و میکروبی می‌باشند که در صورت تخلیه به محیط زیست، مشکلات فراوانی را ناشی از انتشار بو و آلودگی‌‌های میکروبی در آب‌‌های سطحی و زیرزمینی و رشد و تکثیر جلبک‌‌ها در محیط‌‌های آبی و همچنین تهدید حیات ماهی‌‌ها و آبزیان در نتیجه کاهش اکسیژن محلول در آب به دنبال خواهد داشت. بدین منظور در دهه اخیر سازمان محیط زیست ایران قوانین سخت‌‌گیرانه‌‌ای را به منظور کاهش مخاطرات ناشی از رها کردن فاضلاب‌‌های انسانی و شهری وضع کرده است.
  مطابق دستورالعمل سازمان محیط زیست ایران دفع هرگونه فاضلاب و پساب بدون انجام عملیات تصفیه به محیط زیست ممنوع است. در این راستا شرکت پلاستونیک به

  بیشتر
  1 / 1
  سپتیک تانک - مخزن تصفیه فاضلاب
 • مخازن ذخیره مایعات و مواد شیمیایی

  ٢٧١١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۰۵:۰۱ |

  پلی اتیلن در برابر اسید ها و باز ها بسیار مقاوم بوده و جایگزین مناسبی برای مخازن و ظروف استینلس استیل (stainless steel ) می باشد .
  محصولات شرکت پلاستونیک از بهترین نوع مواد اولیه و با رعایت استانداردهای جهانی تولید می شود . تمامی مواد اولیه از نوع بهداشتی ( Food grade ) بوده و برای نگهداری آب شرب ، مواد شیمیایی و دارو قابل استفاده می باشد .
  مخازن دو لایه و سه لایه با داشتن لایه های رنگی مانع از نفوذ نور به داخل مخزن شده و از رشد جلبکها در جدار آن جلوگیری می کند . تمامی مخازن دو لایه و سه لایه بر اساس شرایط آب و هوایی ایران مقاوم در برابر اشعه مضر آفتاب ( UV) می باشند .

  برخی از ویژگیهای مخازن پلاستونیک

  1- تهیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی ( food grade )

  2- کاملاً یکپارچه و بدون درز

  3- اننتقال حرا

  بیشتر
  1 / 1
  مخازن ذخیره مایعات و مواد شیمیایی