دستگاه چیپس سازی

بازدید:٢٩۶ | ا

دستگاه چیپس سازی
یکی از سودآورترین ماشین آلاتی که می توان یرای خطوط تولیدید صنایع غذایی در نظر گرفت و برای آن سرمایه گذاری خوبی نمود دستگاه چیپس سازی می باشد. این خط تولید به لحاظ کیفیت و همچنین درآمد زایی از سطح بالایی برخوردار می باشد.
گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و تامین کننده خطوط صنایع غذایی ، یکی از خطوطی که به لحاظ کیفیت و کارآیی اقدام به تولید آن نموده است.
خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی قادر به تولید چیپس ورقه ای و همچنین خلال سیب زمینی می باشد و در ظرفیتهای مختلف تولید می گردد.
یکی از مهمترین قسمتهای مورد توجه در خط تولید سیب زمینی و خلال سیب زمینی و دستگاه تولید چیپس ، قسمت فرایر (سرخ کن) می باشد. این قسمت از مهمترین سیستمهای خط تولید چیپس می باشد.
ماشین آلات تولیدی گروه صنعتی پویش کاران ، از مزیت های بالایی برخوردار می باشد. از جمله در قسمت سرخ کن ، این شرکت یکی از ابداعات خود در زمینه فیلتراسیون روغن قرارداده است که می توان گفت یکی از مزیت های بزرگ در زمینه ی نگهداری روغن و جلوگیری از هزینه اضافی در این خط تولیدی می باشد.
همچنین در قسمت خرد کن ، تولید چیپس با بهترین ماشین آلات برش صورت می پذیرد و به صورت کاملا دقیق برش انجام می پذیرد.
همچنین در قسمت بسته بندی ، جهت قرارگیری چیپس در اوزان مورد نظر ، از ظرفیت 30 الی 1100 گرم استفاده می گردد. بسته بندی چیپس یکی از حساس ترین و مهمترین و در عین حال زیبا ترین قسمت های کاری می باشد.
جهت دریافت لیست اطلاعات مربوط به خطوط صنایع غذایی از جمله خطوط چیپس و خلال سیب زمینی و غیره ، با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.
واحد فروش 989128694067+
واحد خدمات پس از فروش 989379366517+
وایبر 989128694067+
Email: poyeshkaranco@gmail.com
Telegram:@poyeshkaran1دستگاه چیپس سازی