فروشگاه شُکا eshoka

بازدید:٢٣٧ | ا

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک دو حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب و کار های اینترنتی به شمار می‌روند. بسترهای مناسبی که به لطف گسترش اینترنت در سال‌های اخیرایجاد شده این امکان را می‌دهد تا با استفاده از فناوری اطلاعات و قابلیت‌های موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای تولید کنندگان وکاربران (مشتریان) را پاسخ بدهند و گامی در جهت اقتصاد مقاومتی بردارند.

با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه مستمر تکنولوژی‌های ارتباطی، ارائه خدمات نوین مبتنی بر شبکه‌های اینترنتی، گسترش تقاضای آحاد مردم جهت دریافت خدمات به صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی کاربران به اینترنت در سال‌های اخیر، ، ما را برآن داشت که وب سایتی را طراحی نمائیم تا بتوانیم خدماتی در جهت فناوری اطلاعات در کسب و کارهای اینترنتی در راستای اقتصاد مقاومتی بر داریم .

ارتباطات بین تولید کنندگان و کاربران نقش اصلی در شکل دهی هویت فکری فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka را دارا می باشد. رضایت تولید کنندگان و کاربران در دنیای مجازی و تربیت نیروهای متخصص و توانمند در ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال خط مشی کلی بوده و کاربران و تولید کنندگان ایرانی درهمراهی با فناوری دیجیتالی ، دو نقش اصلی در شکل دهی هویت فکری این مرکزرا دارا می باشند.

تمرکز بر نیازها و انتظارات تولید کنندگان وکاربران، ارائه خدمات استاندارد در خدمت رسانی دیجیتالی ، رقابت صحیح بین تولید کنندگان و توسعه بازاردیجیتالی و استفاده از فناوری های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی این موسسه می باشد. برای ما بهترین و با ارش ترین چیز رضایت تولید کنندگان و کاربران در خدمت رسانی کاملا دیجیتالی از الویت های این مرکز می باشد.

هدف از تاسیس این فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان این بخش وکار کرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی و فروش محصولات تولید کنندگان ایرانی می باشد و هم اکنون بهره برداری از آن را آغاز نموده ایم وفرآیند خرید را برای مشتریان فوق بصورت معنا داری کوتاه کرده ایم.

مدل این فروشگاه اینترنتی ، دریافت سفارش برای ارسال محصولات مورد نظر کاربران (مشتریان) خود است. کاربران (مشتریان) از طریق وبسایت این فروشگاه اینترنتی محصول مورد نظر خود را مشاهده و سفارش می‌دهند و در مدت زمان کوتاه محصولات تازه و بروز توسط تولید کنندگان محترم دراقصی نقاط ایران اسلامی برای آن‌ها به کلیه شهرها و استانها ارسال می‌گردد.

فروش مستفیم محصولات ایرانی بدون واسطه بین مشتری و تولید کنندگان در این روش ، تولید کنندگان به صورت مستقیم به جستجوی نیازهای مشتریان خود می پردازند و سعی می کنند آنها را تأمین کنند.

دراین روش می توانند مشتریان اصلی و همچنین مشتریان بالقوه خود را به صورت مستقیم شناسایی کنند ومحصولات خود را مطابق با آنها تولید نمایند وبه تعداد مشتریان وفادار خود بیافزایند.هدف اصلی بازاریابی مستقیم گسترش تعاملات بدون واسطه با مشتریان است.تولید کنندگان می توانند از بازاریابی مستقیم برای بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان خود استفاده کنند.

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka فروشگاه جامع اینترنتی شیرینی های سنتی ، چای ، زعفران وعسل ایرانی پل ارتباطی تولید کننده و مصرف کننده ایرانی

خرید آسان ، فروشگاه شکا ، شکا ، ای شکا ، شیرینی ، شیرینی سنتی ، فروشگاه اینترنتی ، سوغات ، سوغاتی ، چای ، چای ایرانی ، زعفران ، محصولات ایرانی ، فروشگاه جامع اینترنتی ، آنلاین ، آفلاین ، سایت فروشگاهی ، محصولات تولید کنندگان ، تولید ایرانی ، محصول ایرانی ، اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال ، تولید کنندگان ایرانی ، فناوری و اطلاعات ، خدمات الکترونیکی ، خدمات اینترنتی ، حمایت از تولید ، کار آفرینی ، استارتاپ ای شکا

فروشگاه  شُکا eshoka
http://www.eshoka.ir