فروشگاه شُکا eshoka

ارسال در آگهی های عمومی شمیم نرم افزار دانش
ا

به نام خدا
با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه مستمر تکنولوژی‌های ارتباطی، ارائه خدمات نوین مبتنی بر شبکه‌های اینترنتی، گسترش تقاضای آحاد مردم جهت دریافت خدمات به صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی کاربران به اینترنت در سال‌های اخیر، ما را برآن داشت که وب سایتی را طراحی نمائیم تا بتوانیم خدماتی را در جهت فناوری اطلاعات در کسب و کارهای اینترنتی در راستای اقتصاد مقاومتی بر داریم .

ازآنجایی که استفاده از کالای ایرانی از مطالبات مقام معظم رهبری است و می بایست زمینه برای عملیاتی شدن آن در کشور فراهم شود، رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال در کشور در گرو استفاده از کالای ایرانی و همچنین فرهنگ سازی برای تحقق آن است . لذا فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka برای ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی ایجاد گردیده است و با شعارهرجا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم.را شعار خود قرار داده است .

ارتباطات بین تولید کنندگان و کاربران نقش اصلی در شکل دهی هویت فکری فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka را دارا می باشد. رضایت تولید کنندگان و کاربران در دنیای مجازی و تربیت نیروهای متخصص و توانمند در ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال خط مشی کلی بوده و کاربران و تولید کنندگان ایرانی درهمراهی با فناوری دیجیتالی ، دو نقش اصلی در شکل دهی هویت فکری این فروشگاه می باشند.

تمرکز بر نیازها و انتظارات تولید کنندگان وکاربران، ارائه خدمات استاندارد در خدمت رسانی دیجیتالی ، رقابت صحیح بین تولید کنندگان و توسعه بازاردیجیتالی و استفاده از فناوری های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی این موسسه می باشد. برای ما بهترین و با ارش ترین چیز رضایت تولید کنندگان و کاربران در خدمت رسانی کاملا دیجیتالی از الویت های این مرکز می باشد.

هدف از تاسیس این فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان این بخش وکار کرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی و فروش محصولات تولید کنندگان ایرانی می باشد و هم اکنون بهره برداری از آن را آغاز نموده ایم وفرآیند خرید را برای مشتریان فوق بصورت معنا داری کوتاه کرده ایم . آنها می‌توانند درعرض چند دقیقه، بدون هیچ سختی و به روشی آسان محصولات مورد نظر خود را ازفروشگاه شکا | eshoka سفارش داده وخریداری کنند.

مدل این فروشگاه اینترنتی ، دریافت سفارش برای ارسال محصولات مورد نظر کاربران (مشتریان) خود است. کاربران (مشتریان) از طریق وبسایت این فروشگاه اینترنتی محصول مورد نظر خود را مشاهده و سفارش می‌دهند و در مدت زمان کوتاه محصولات تازه و بروز توسط تولید کنندگان محترم دراقصی نقاط ایران اسلامی برای آن‌ها به کلیه شهرها و استانها ارسال می‌گردد.

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka یک بازار اینترنتی است که تولید کنندگان ایرانی را به کاربران ( خریداران) محصولات ایرانی متصل می‌کند. این فروشگاه محصولات تازه و باکیفیت تولید کنندگان را مستقیماً ازمراکزتولیدی ها و شرکت ها بر سر میز مشتریان و کاربران خود می‌آورد.این فروشگاه اینترنتی با استفاده از فناوری پلی بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان نهایی ایجاد کرده که علاوه بر صرفه‌جویی در قیمت ، مشتریان می‌توانند از محصولات تازه و مطمئن و بروز تولید کنندگان و شرکتها معتبر بهره‌ مند گردند.
ما همیشه به دنبال تحول وتغییر رو به رشد و بهبود اقتصاد وفرهنگ ایرانی هستیم. ما معتقد هستیم می توانیم بر دشواریها و سختیهای موجود در زمینه های اقتصادی و فرهنگی به کمک و همت و پشتیبانی یک دیگرفائق آییم و سعی می کنیم ارزش هایمان را به یک باور جمعی تبدیل کنیم. همت داشتن ، توکل کردن ، تلاش کردن، کمک کردن، آموختن دائمی و کارو تولید با کیفیت در کلیه زمینه ها کلیدواژه های موفقیت ما هستند. ارزش ها و شعائر این موسسه عبارتند از: همت ، توکل ، خود باوری ، کار تیمی و مشارکت جمعی .

خرید آسان ، فروشگاه شکا ، شکا ، ای شکا ، شیرینی ، شیرینی سنتی ، فروشگاه اینترنتی ، سوغات ، سوغاتی ، چای ، چای ایرانی ، زعفران ، محصولات ایرانی ، فروشگاه جامع اینترنتی ، آنلاین ، آفلاین ، سایت فروشگاهی ، محصولات تولید کنندگان ، تولید ایرانی ، محصول ایرانی ، اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال ، تولید کنندگان ایرانی ، فناوری و اطلاعات ، خدمات الکترونیکی ، خدمات اینترنتی ، حمایت از تولید ، کار آفرینی ، استارتاپ ای شکا

فروشگاه شُکا eshoka
http://www.eshoka.ir
 • شمیم نرم افزار دانش
 • تلفن ثابت: ٠٢١۵۶٣۴٩۶٧ تماس
 • فکس: ٠٢١۵۶٣۴٩۶٧
 • موبایل: ٠٩٣۶۴۶٩۶٩٣١ تماس
 • وبسایت: www.shswco.ir
 • ایمیل: davod2535@gmail.com
 • کشور: ایران
 • استان: تهران
 • شهر: تهران
 • آدرس: تهران تهرانپارس خ 190
 • 1354
 • صفحه اختصاصی شمیم نرم افزار دانش   sanat.ir/shswco
 • ثبت پیام یا سفارش