ست ورزشی پارکی

بازدید:٣٠۵ | ا

ولید ست ورزشی پارکی،دستگاه ورزشی پارکی ،ست بدنسازی پارکی ،لوازم ورزشی پارکی،

انواع لوازم ورزشی پارکی، ست ورزشی فضای باز،

امروز وجود دستگاه های ورزشی پارکی و ست بدنسازی پارکی از ملزومات فضاهای پارکی بود و با کم شدن تحرک به علت سبک زندگی آپارتمان نشینی وظیفه خود دانسته با تولید انواع دستگاه های ورزشی پارکی درجه 1 گامی در جهت ارتقای ورزش همگانی در جامعه برداشته
شرکت مهندسی نورسازان پارسه آرا در کنار دیگر تجهیزات پارکی و تجهیزات زیبا سازی شهری اقدام به تولید انواع دستگاه ورزشی و تجهیزات بدنسازی که در فضاهای باز نظیر پارک ها و مدارس و بوستان ها نصب می گردند نموده است. محصولات این شرکت بدلیل تنوع و کیفیت مطلوب با استقبال خوب مشتریان روبرو گشته است.

تعداد قطعات ست های ورزشی پارکی عموما 20 دستگاه بوده که بنا به درخواست خریدارن ست های 10 عددی و حتی تکی ارایه می گردد تمامی ست های بدنسازی این شرکت دارای استاندارد و گارانتی می باشد.

از مشخصات لوازم ورزشی پارکی این شرکت علاوه بر استاندارد بودن و متریال درجه 1 ،استفاده از پلی اتیلن در نشیمنگاه ها بوده که سبب سهولت در استفاده می باشد همچنین تمامی لوازم ورزشی پارکی دارای پوشش رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشند . با ساخت دستگاه های ترکیبی پارکی موجبات صرفه جویی در هزینه و فضا را برای خریداران عزیز فراهم ساخته ایم .
لیست دستگاه های ورزشی پارکی و تجهیزات بدن سازی پارکی به شرح ذیل می باشد .


پرس پا

چرخانک

کوه پیمایی

پارالل

گامزن

کشش پا

پرس سرشانه

مسگری نشسته

اسکی گامزن

کشش دست و پا

عضلات شکم

قایقی

پرس سینه

اسکی گامزن دو نفره

آونگ

بارفیکس

دار حلقه

فیله کمر

پاباز

دراز نشست
www.noorsazan-co.com
021-56497440-42
09120384805
09120384806

ست ورزشی پارکی