ارسال پیام برای راه اندازی آشپزخانه رستوران

راه اندازی آشپزخانه رستوران

بازدید:٢۴٧ | ا

یکی از زمینه های کاری که تقریبا می توان گفت در تمام جهان پردرآمد است راه اندازی رستوران و کترینگ هاست که البته همیشه در این راستا کیفیت حرف اول را میزند و به پیشرفت بیشتر فعالیت شما منجر می گردد.

ما در این پست قصد داریم تا شما را با تجهیزات آشپزخانه صنعتی آشنا کنیم و در راه انتخاب آن شما را یاری نماییم.

تجهیزاتی که برای راه اندازی آشپزخانه رستوران و کترینگ شما حرف اول را می زنند. و همیشه مورد نیاز ما هستند و کمک شایانی در بهبود کار ما دارند و همچنین باعث بالا رفتن سرعت عمل و در نتیجه بهبود کیفیت کار می شوند.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولا دسته بندی می شوند و دارای انواع:

تجهیزات آماده سازی: استفاده از تجهیزات مناسب آماده سازی به شکیل و دلچسب بودن غذا بسیار کمک می کند. همانطور که می دانید تزئین غذا به بهترین شکل باعث تحریک اشتها شده و باعث می شود غذا دلچسب تر به نظر بیاید.


تجهیزات پخت و پز: این تجهیزات هم جزو ضروری ترین ها در تهیه غذا می باشند.


تجهیزات سرو غذا: در ادامه تزئین غذا به بهترین حالت سرو غذا نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در اینجا نیز تجهیزات آشپزخانه صنعتی نقش خود را می تواند به خوبی ایفا کند و می توانید برای سرو هرچه بهتر غذا از تجهیزات سرو استفاده کنید.ترولی: استفاده از ترولی ها به سهولت و راحتی حمل غذا کمک می کند و به نوعی می توان گفت ترولی ها دست راست شما هستند.


تجهیزات شستشو: استفاده از تجهیزات شستشو صرفه جویی در زمان و انرژی است و قطعا یکی از خسته کننده ترین کارها شستن ظروف است.تجهیزات کافی شاپ: راه اندازی کافی شاپ بدون استفاده از تجهیزات مورد نیاز باید گفت غیر ممکن است.


قفسه بندی: در هر آشپزخانه در کنار تمامی تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیاز به قفسه بندی و مرتب نگه داشتن وسایل مورد نیاز جهت آشپزی بسیار مهم است و در سهولت کار آشپز تاثیر شایانی دارد.یخچال و سرد خانه: تمامی مواد اولیه برای حفظ تازگی نیاز به نگه داری در یخچال ها و سردخانه ها دارند.


آشپزی یک هنر است و قطعا تمامی افراد حتی اگر در کار آشپزی مهارت نداشته باشند قابلیت درک و فهم و تشخیص غذایی عالی را دارند. استفاده از انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی به نحوه احسن در کیفیت غذای ارائه شده تاثیر بسزایی دارد.

https://www.steel-zarrin.ir/tag/%D8