درباره برند دلتا

بازدید:٧ | ا

برند دلتا
برند دلتا تولید کننده شماره یک منابع سوئیچینگ می باشد و در زمینه های مدیریت برق، ساخت قطعه، نمایشگرهای LCD، تولیدات شبکه و اتوماسیون صنعتی از مهمترین تولید کنندگان به شمار می آید. تبحر در الکترونیک صنعتی و دانش فنی وسیع این شرکت در زمینه تکنولوژی کنترل، دلتا را در بازار اتوماسیون صنعتی پیشرو کرده است. درحال حاضر دلتا دارای کارخانه هایی در تایوان، ژاپن، اندونزی، تایلند و چین می باشد. همچنین مراکز R&D و دفاتر فروش و سرویس دلتا در سرتاسر جهان آماده خدمت به مشتریان هستند.
انواع محصولات اتوماسیون صنعتی که دلتا ارائه کرده است عبارتند از:
درایور های موتور (1995) AC، سرو درایو و سرو موتور (2003)، پی ال سی (1999)، کنترل های دما (2003)، صفحه نمایش یا (2003) HMI، انکدر های نوری(2003) و مبدل های ارتباط سریال (2002). با این سابقه 10 ساله در امر تولید و طراحی اتوماسیون صنعتی، دلتا به مشتریان خود کیفیت، برتری در محصول و اطمینان را هدیه می کند و اعتقاد دارد که هر کسی باید از این پیشرفت نفع ببرد.
برند دلتا
مشخصات اینورتر دلتا VFD-B Inverter Delta
فرکانس خروجی 0.1Hz تا 400HZ
تنظیم شونده برای منحنی v/f و کنترل بردار
قابل انتخاب منبع فرکانس اولیه و ثانویه
16 مرحله کنترل سرعت و 15 حافظه برای عملیات کنترل سرعت
کنترل PID داخلی
تنظیم گشتاور اتوماتیک
پورت Modbus
مناسب برای استفاده در :
ماشینهای بسته بندی غذایی
تهویه هوا برای ساختمانهای بزرگ
ماشینهای خراطی روی چوب
تصفیه فاضلاب
جرثقیل
ماشین شستشو
کمپرسور
آسانسور
مأموریت شرکت در بخش انرژی
برای ارائه یک راه حل نوآورانه، پاک و صرفه جویی در انرژی برای فردا بهتر.
دلتا، که در سال 1971 تاسیس شد، پیشرو در راه حل های مدیریت انرژی و حرارت است. مأموریت این شرکت، "برای ارائه راه حل های نوآورانه، پاکیزه و کارآمد برای فردا بهتر، بر اهمیت مسائل مهم زیست محیطی مانند تغییرات اقلیمی جهانی تمرکز می کند.
ارائه دهنده راه حل های صرفه جویی در انرژی با توانایی های اصلی در الکترونیک و اتوماسیون قدرت می باشد.
دسته های محصولات دلتا عبارتند از: برق الکترونیک، اتوماسیون و زیرساخت.
صنعت انرژی
برند دلتا محصولات قدرتمندی در زمینه صنعت انرژی ارائه می دهد، از جمله منبع تغذیه با بهره وری بیش از 90٪، قدرت ارتباطات تلفنی تا 98٪، و مبدل های PV تا 98.8٪ بهره وری. ما همچنین اولین سرور منبع قدرت در جهان را به عنوان 80 Plus Titanium با بیش از 96٪ بهره وری تضمین کردیم. ما به طور منظم 6 تا 7 درصد درآمد فروش سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم .
دلتا دارای امکانات تحقیق و توسعه در تایوان، چین، اروپا، هند، ژاپن، سنگاپور، تایلند و ایالات متحده است.
برند دلتا دریافت کننده مکرر جوایز بین المللی مربوط به نوآوری، طراحی و مسئولیت اجتماعی شرکت است. از سال 2011، دلتا هر ساله برای شاخص معتبر Dow Jones Sustainability ™ World (DJSI World) انتخاب شده است. در سال 2016، ما نیز در چهارمین سال متوالی شاخص DJSI Emerging Markets را نیز شامل شد. دلتا توسط CDP (که قبلا پروژه آشکارسازی آب و هوا) در سطح مدیدریت تغییرات آب و هوایی قرار داشت رتبه بندی شد.
در پاسخ به چالش تغییر آب و هوا، دلتا همچنان متعهد به تحقیق و توسعه محصولات نوآورانه، صرفه جویی در انرژی، راه حل ها و خدمات است که به طور قابل توجهی به توسعه پایدار بشری کمک می کند.
در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناس فنی تماس حاصل فرمائید : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حیدری

درباره برند دلتا
http://e-s-p.ir/1396/10/19/%D8%AF%D