محصولات کابلی GreenCable

بازدید:١٨٢ | ا


محصولات کابلی،امروزه پایداری، رویکردی مهم بین معماری و محیط زیست محسوب می شود. زیستگاه های که توسط معماران ایجاد شده اند نیازهای انسان را برآورده می سازند معماران می توانند مجموعه های مسکونی طبیعی رابه عنوان بخشی از جریان توسعه پایدارطراحی کنند همچنین آنها می توانند طبیعت را به صورت مستقیم درزندگی مردم واردکنند.

این امر مستلزم وجود گیاهان در داخل و به همان اندازه در خارج و بهره گیری از چشم اندازهایی به منظوربالا بردن درک یا دید جهان طبیعی می باشد در اینجا هدف هم معنوی و هم ادراکی است تا اطمینان دهد که فضاهای انسانی جدا از دنیای طبیعی نیستند در سال های اخیر به دلیل بوجودآمدن چالش هایی درمصرف انرژی و همچنین تغییرات آب و هوایی، معماران درصدد استفاه از روش هایی نوین برآمدند. یکی از آن روش ها کاربرد نمای سبز می باشد برای سبز کردن نما سازه های با فاصله از نما ساخته می شود که با استفاده از گیاهان بالارونده فصلی یا همیشه سبز آن را پوشش می دهند.

در همین راستا شرکت ماهوت درسال ۱۳۹۳ با هدف توسعه پایدار و معماری سبز مطابق با شرایط اقلیمی ایران، با تکیه بر خلاقیت تیم طراحی و پشتکار تیم اجرایی خود، برای اولین بار در ایران با همکاری تنی چند از اساتید دانشگاهی قدم در راه فعالیتی دانش بنیان در زمینه محصولات کابلی گذارد و بخش GreenCable این مجموعه را با تمرکز روی سیستم سازه های کابلی ــ کششی راه اندازی کرد.

محصولات کابلی GreenCable
http://mahoot.ir/ماهوت/محص