ارسال پیام برای فروش یک عدد دریل شارژی دراپر کارکرده

فروش یک عدد دریل شارژی دراپر کارکرده

بازدید:۵٧٧ | ا

فروش یک عدد دریل شارژی کارکرده به قیمت هشت‌صد و بیست هزار تومان:
یک عدد دریل شارژی دراپر(Draper) بریتانیا ساخت خط تولید چین از نوع سی‌دی-144وی2 چهارده و چهار دهم ولت با چوک ده میلی‌متر مجهز به یک باتری نو تیپ نیکل سه آمپر‌ساعت، معادل دو باتری یک و نیم آمپرساعت در یک خشاب، یک خشاب خالی و یک شارژر به فروش می‌رسد.
این دریل از کمپانی ای‌ای(AA) بریتانیا واردشده است.
مطابق نُرم کارگاه آلفا منتج شده از تخصص و کیفیت بالای کار این کارگاه این دریل هم روی کلید مکاترونیکی، موتور الکتریکی، گیربکس، کلاچ و چوک دارای یک سال وارانتی-گارانتی بی اگر و اما-کارگاه آلفا از تاریخ صدور فاکتور فروش است و در صورت بروز هرگونه مشکلی پیرامون بندهای ذکرشده جز هزینه‌ی رفت‌وآمد دریل تمام هزینه‌های تعمیر و نگهداری بر عهده‌ی کارگاه می‌باشد.
چند ماهی است، یعنی دقیقاً از روزی که ارز چند برابر شده است، کارگاه تجهیزاتش را به همان قیمت ارزهای سه سال پیش به مشتری می‌داد به امید این‌که پوند و دلار و روبل به قیمت‌های گذشته‌ی خود برگردند و از این تورم خارج شویم. گویا متأسفانه خبری نیست و ما هم، ناچاراً، تجهیزات را از امروز به قیمت جدید عرضه خواهیم کرد و باید این‌گونه باشد چون کار ما یک‌بار خرید و دو بار خرید نیست بلکه همیشه درگیریم و اگر به روال سابق ادامه دهیم سود که هیچ، قطعاً متضرر خواهیم شد و این در حالی است که تقریباً هیچ جا ازنظر کیفیت قابلیت رقابت با کارگاه را نداشته است شکر پروردگار.
ببینید:
https://cloud.mail.ru/public/C8Xu/jk4rST8J3

1 / 1
فروش یک عدد دریل شارژی دراپر کارکرده
https://cloud.mail.ru/public/C8Xu/j