ارسال پیام برای بخــشی از یک گفــت ‌و‌گوی مفصل با سعید رضایی (مدیر عامل شرکت رض‌کو) درباره

بخــشی از یک گفــت ‌و‌گوی مفصل با سعید رضایی (مدیر عامل شرکت رض‌کو) درباره

بازدید:٢٧٣ | ا

وقتی قرار شد 6 بازی جام جهانی در سینماها و پردیس‌های سینمایی پخش شود که البته فضای فوتبال نیز با هیجان زیاد همراه است و تفاوت دارد با تماشای فیلم در سکوت و آرامش و ممکن بود به تعدادی از صندلی‌ سالن‌ها آسیب برسد شما به عنوان یکی از تولید کنندگان مبلمان سالن‌های پردیس‌های سینمایی چه‌قدر از کیفیت کارتان مطمئن بودید؟

خیلی نگران خراب شدن صندلی‌ها نبودم، دغدغه من این نبود. دغدغه من این بود که حین هیجان تماشاگران، مسائلی پیش بیاید که پخش چنین مواردی در کشور دیگر تکرار نشود. البته این نگرانی شما را برخی از سینما داران نیز داشتند. آقای صانعی مدیر پردیس سینمایی چارسو پیش از شروع مسابقات جام جهانی با من تماس گرفت و ابراز نگرانی می‌کرد که مبادا اتفاقی بیافتد چرا که فوندانسیون کف صندلی‌های سالن شماره شش این پــردیس برای 350 نفر طــــــراحی شــــده بود و‌ این نگرانیوجود داشت که مبادا کف سالن تحمل فشار زیاد را نداشته باشد. ضمن این‌که به وی توضیح دادم که مشکلی پیش نخواهد آمد ، باز هم تیم فنی را به مجموعه فرستادیم و با تمهیدات لازم و تقویت اسکلت فلزی نگرانی ایشان را برطرف کردیم.

اتفاقا نگرانی به‌جایی بوده. در بازی سوم تیم ملی ایران خیلی‌ها در کف همین سالن نشسته بودند. اما چه صندلی‌های زیبا و رنگین و راحتی دارد این سالن. ولی از سالن سینما که بیرون بیاییم، یکی از کارهای جدیدتان را که اخیرا خیلی تبلیغ می‌کنید سینمای خانگی است.

بله ،جدیدا ساختمان‌های لوکسی ساخته می‌شوند که فضایی را اختصاص می‌دهند به سینمای خانگی که جزیی از مشاعات محسوب می‌شود. این فضا هم برای تماشای فیلم‌های سینمایی به‌کار می‌رود و هم به عنوان سالن‌ جلسات‌ آپارتمان. ما با تجربه بیش از پنجاه سال فعالیت، بهترین کیفیت‌های ممکن را به تجهیز سینمای خانگی اختصاص می‌دهیم.

به عنوان نمونه چند سالن سینمایی که اخیرا تجهیز کرده‌اید و یا در دست تجهیز دارید نام ببرید؟

باتجربه بیش از پنج دهه فعالیت، دوهزار پروژه تجهیز سالن سینما و آمفی تاتر در ایران و خارج از ایران انجام داده‌ایم. بعد از مجموعه زیبای کورش با 14 سالن و مجموعه چهارسو با شش سالن در تهران، مجموعه باغ کتاب تهران با 12 سالن، مجموعه آفتاب خلیج فارس شـیراز با هفـــــــــت ســـــالن و یک سالن لوکس وی آی پی ، ســــیتی سنتر اصفهان با شش سالن و یک سالن لوکس وی آی پی، سینمای فرهنگ تهران با دوسالن مدرن و سالن لوکس وی آی پی برج میلاد تجهیز و راه اندازی شدند. و البته مجموعه سینمایی فرمانیه با شش سالن و یک سالن حرفه‌ای سینمای کودک و سه سالن لوکس وی آی پی و همچنین مجموعه لوتوس مال واقع در نازی آباد تهران با 14 سالن سینما و یک سالن لوکس وی آی پی ، سالن سینما آستارا تجریش با سه سالن سینما( که صندلی‌های همین سینما در سال 1350 نیز توسط مرحوم پدرم کار شرکت ما بود) سینمای مگا پارس با هشت سالن سینما از کارهای در دست ساخت «رض‌کو» هستند که امیدوارم همه این سالن‌ها قبل از جشنواره فجر امسال به بهره برداری برسند.

و در خارج از کشور در کدام کشورها فعالیت داشته‌اید؟

در شهر باکو و شهر گنجه شش سالن ، شهر کابل یک سالن ، ارمنستان سه سالن ، پاکستان شش سالن وی آی پی ، و در سلیمانیه و شهر دهوک کردستان عراق و... کار تجهیز انجام داده‌ایم.

1 / 1
بخــشی از یک گفــت ‌و‌گوی مفصل با سعید رضایی (مدیر عامل شرکت رض‌کو) درباره
http://rezcogroup.com