ارسال پیام برای فروش زئولیت ویژه کشاورزی و باغبانی

فروش زئولیت ویژه کشاورزی و باغبانی

بازدید:۴۴ | ا

زئولیت شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا درآماده سازی خاک و حجم افزاهای کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.
زئولیت-ها ظرفیت تبادل یونی، را افزایش می دهند، نگهداری رطوبت را بهبود می بخشند و به علت ph بالایی که دارند از خاک های اسیدی حفاظت می کنند.
زئولیت ها به عنوان محیط های آزادسازی برای آمونیاک و تا حد کم تری برای پتاسیم، کند عمل می کنند. امروز آماده سازهای خاک زئولیتی که با نیتروژن پیش بارگذاری شده اند موجود می باشند. ساختار زئولیت، یون آمونیم را از مصرف سریع به وسیله ی باکتری¬های نیتراتی کننده محافظت می کند و کاهش مقدار نیتروژن کودهای شیمیایی اعمال شده به خاک را، ممکن می سازند.
زئولیت کلینوپتیلولیت به علت تبادل یونی بالا و ظرفیت های جذب، حاملان موثر علف کش¬ها، آفت کش ها، قارچ کش¬ها، آنزیم ها و باکتری¬ها می باشند.
زئولیت‌ها در کشاورزی نیز در کودسازی استفاده می‌شوند که اصطلاحاً به آن‌ها «کودهای هوشمند» می‌گویند.
به این ترتیب که وقتی شما کودی را با زئولیت می‌سازید باعث می‌شود به کاتیون‌های سنگین سمی اجازه ندهد که جذب گیاه بشوند و در عوض عناصر مورد نیاز گیاه مانند: پتاسیم، فسفر و نیتروژن را در اختیار گیاه می‌گذارد.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا تولید کننده زئولیت درجه یک با انواع دانه بندی در کاربرد کشاورزی می باشد.
جهت مشاوره ، خرید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.
http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/
09331118625
02128421230
02332224502
کلمات کلیدی : زئولیت، زئولیت کلینوپتیلولیت، زئولیت کشاورزی، تبادل یونی، قارچ کش ، تولید زئولیت ، خاک هوشمند، دانه بندی زئولیت، قیمت زئولیت ، فروش زئولیت، نگهداری رطوبت، جلوگیری چسبندگی خاک، صادرات زئولیت ، نگهداری مواد معدنی ، Zeolite.

1 / 1
فروش زئولیت ویژه کشاورزی و باغبانی
http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D