ارسال پیام برای کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

بازدید:٢٩ | ا

کانکس نگهبانی پانلی
کانکس پانلی کانکس کارراد با پانل پلی یورتان با دانسیته ۴ ، ۶ ، ۸ و ۱۰ سانتیمتری طراحی و تولید و اجرا می گردد و ساندویچ پانل دارای دانسیته بسیار بالا بوده و این موضوع باعث می گردد که کانکس پانلی از لحاظ برودتی و حرارتی بسیار عایق باشد و کانکس پانلی نسبت به کانکس های دیگر مقاوم تر و محکم تر باشد.

کانکس پانلی کانکس کارراد با ابعاد کانکس پانلی ۶ متری، کانکس پانلی ۱۲ متری، کانکس پانلی پیچ و مهره ایی، کانکس نگهبانی پانلی، کانکس پانلی حفاری طراحی و تولید و اجرا و آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد.

کیوسک های حراستی و کانکس نگهبانی پانلی سازه های پیش ساخته کانکس کارراد در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت ها ، پارکینگ ها یا گاهاً محله ها نصب می شود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد.البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک ۲*۲ باشند اما پر کاربرد ترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است. کانکس های نگهبانی پانلی که در کانکس کارراد ساخته می شود جهت نگهداری و حراست از معابر عمومی مثل پارکها ، پارکینگ ها ، ارگانها ، شرکتهای خصوصی و دولتی ، پروژه های عمرانی و مکانهایی که نیاز به حراست ، مراقبت و کنترل ورود و خروج افراد ، کالا یا ماشین آلات دارند مورد استفاده قرار می گیرند . و پروژه های مختلفی که در حال ساخت هستند و احتیاج به سرپناهی برای نگهبانان خود دارند می توانند از این کانکس ها که در کوتاه ترین زمان ساخته می شوند و دارای امکانات رفاهی خوبی دارند استفاده بنمایند .

کانکس های نگهبانی پانلی باید دارای استاندارد دید نگهبان به صورت ۳۶۰ درجه باشند . و در شکلهای چهارگوش ، شش گوش ، هشت گوش و حتی دایره ای شکل ساخته می شوند . کانکس های نگهبانی پانلی در نماهای دکوراتیو ، کامپوزیت ، سایدینگ ، پانلی ورق گالوانیزه ، فایبرگلاس و چوبی ساخته می شوند .

این تنوع زیاد شکل و ظاهر این سازه ها به دلیل آن است که خریداران مختلف از آن انتظارات متفاوتی دارند . مثلاً کانکس نگهبانی پانلی که در یک دانشگاه از آن استفاده می شود مطمئناً باید از لحاظ شکل ظاهری با کانکس یک شرکت متفاوت باشد . این تفاوت ها مطمئناً بر روی قیمت تمام شده ی کانکس تاثیر فراوانی دارد . از این رو لازم است شخص خریدار به این موارد دقت کافی داشته باشد .

گاهی اوقات از یک کانکس نگهبانی پانلی چند نفر بصورت همزمان از آن استفاده می شود . این کانکس ها معمولاً به کانکس انتظامات معروف هستند .
کانکس های نگهبانی پانلی باید دارای امکانات رفاهی خوبی باشند به ویژه زمانی که چند نفر نگهبان در آن به کار مشغول هستند . در این صورت علاوه بر ابعاد بزرگتر آن محلی برای استراحت در نظر گرفته می شود . و باید سرویس بهداشتی ، حمام و یک آبدارخانه در آن وجود داشته باشد .

کانکس نگهبانی پانلی با توجه به متریال مصرفی این نوع کیوسک از ساندویچ پانل با عایق تزریقی پلی یورتان سیستم مقاوم تری نسبت به سایر کیوسکها داشته و به علت مقاومت بالای ساندویچ پانل نسبت به گرما و سرما بیشتر از کیوسک نگهبانی پانلی در مناطق شرجی و سرد استفاده میگردد.

با توجه به خورنده بودن مناطق شمالی و جنوبی کشور میبایست حتما بدنه کانکس کیوسک نگهبانی پانلی در قسمت استراکچر از ضد زنگ و رنگ اپوکسی استفاده گردد و نوع ساندویچ پانل حتما از ورق های آلومینیومی باشند.

کانکس کیوسک نگهبانی پانلی با ابعاد و اندازه های مختلف بنا به درخواست خریداران محترم طراحی و ساخته میشوند.

کانکس کارراد طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت طرح ها و نقشه های زیادی برای ساخت انواع کانکس نگهبانی پانلی با تمامی امکانات در اختیار دارد . تمامی سازه ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرد . لازم به ذکر است که کانکس های نگهبانی می توانند با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و برای هر صنفی یک کانکس بخصوص طراحی کرده و به مرحله ی اجرا رساند . شما عزیزان در صورت نیاز به خدمات مشاوره در رابطه با خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید.

1 / 1
کانکس نگهبانی
http://www.krc-co.com/%DA%A9%D8%A7%