ارسال پیام برای کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

بازدید:۴ | ا

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
یکی از محصولات پر کاربرد کانکس یووا کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چشمه میباشد که این سازه دارای انواع و تیپ های مختلفی بوده که آنها را در قسمتهای مختلف شرح خواهیم داد.

انواع کانکس چهار چشمه
1-کانکس چهار چشمه گالوانیزه.
2-کانکس چهار چشمه پانلی.
3-کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه کامپوزیت.
4-کانکس سرویس چهار چشمه نما ترموود.
5-کانکس چهار چشمه فایبر گلاس.
6-کانکس چهار چشمه سایدینگ.
مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

1- شاسی کف : از قوطی نمره 10×10 با پایه بصورت دور کلاف.
اسکلت(structure ): کانکس از پروفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن 2 عدد پلیت آهنی نمره 10 که بر روی ستونها جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.
3- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 5/1 میلمتر با اجرای ضد زنگ (اپوکسی) با رنگ آمیزی کامل.
4- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق گالوانیزه به ضخامت 4/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.
5- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 وپوشش نهایی از سرامیک.
6- دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : درب ورودی از فاساد با شیشه مات میباشد.
7- تاسیسات برقی: با استفاده از حباب سقفی، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها از نوع دلند با مینیاتوری 25 آمپر ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 میباشد.
10- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت mil5/. ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
11- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.(رنگ آبی)
12-8- سرویس بهداشتی :دیوارپوشهای داخلی از نوع طرح چوب درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه روشویی با پایه ، توالت ایرانی و فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استانداردایرانی با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن تعبیه میگردد.(کلیه لوله کشی ها در داخل داکت میباشد)
13- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت یووا دارای 1 سال ضمانت(آببندی و سیم کشی) و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
1 / 3
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
2 / 3
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
3 / 3
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
http://www.youvaco.com/%da%a9%d8%a7