ارسال پیام برای فروش دستگاه طیف سنج جذب اتمی (AAS)

فروش دستگاه طیف سنج جذب اتمی (AAS)

بازدید:١٨١ | ا

شرکت طیف سنج کیمیا تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی پیشرفته
شرکت طیف سنج کیمیا با داشتن قریب به یک دهه سابقه در زمینه واردات, نصب و راه اندازی, آموزش و تعمیرات کلیه دستگاههای آزمایشگاهی تحقیقاتی آمادگی خود را برای ارائه دستگاه های آزمایشگاهی صنعتی در زمینه های : آنالیز نفت و مشتقات نفتی، فلزات و خوردگی فلزات, الکترو شیمیایی, اسپکتروسکوپی, کروماتوگرافی و آنالیز سطوح اعلام می دارد
طیف سنجی جذب اتمی (AAS) یک روش اسپکتروسکوپی برای اندازه گیری کمی عناصر شیمیایی با استفاده از جذب اشعه نوری (نور) توسط اتم در حالت گازی است. در شیمی تجزیه این تکنیک برای تعیین غلظت یک عنصر خاص در یک نمونه مورد استفاده قرار می گیرد AAS می تواند برای تعیین مقدار کمی بیش از 70 نوع از عناصر مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
کاربردها:
 اکتشافات زمین شناسی (آنالیز و شناسایی عناصر در مواد معدنی و کانی ها)
 بررسی ناخالصی در آلیاژهای فولادی و مسی و آلومینیومی و ... در صنایع فلزی و متالوژی
 آنالیز و پایش آلاینده های زیست محیطی شامل فلزات سنگین در آب، هوا و خاک
 آنالیز و پایش عناصر فلزی در: فرآیندهای تولید دارویی و درمانی (سرم های خونی، ادرار، تولید دارو)، مواد خوراکی (گوشت، لبنیات، آب)، محصولات کشاورزی (کود، گندم، علوفه، سبزیجات)
دستگاه جذب اتمی مدل سری 200 از کمپانی Agilent با بالاترین سطح امکانات و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و وسیع ترین دامنه انجام تست این امکان را به کاربر می دهد تا با بالاترین سطح از صحت نتایج و تکرارپذیری، تست ها را انجام دهد.
لازم بذکر است طیف وسیعی از قطعات مصرفی تجهیزات مذکور در انبار موجود میباشد.
شرکت طیف سنج کیمیا آمادگی خود را جهت عقد قرارداد تعمیر و نگهداری سالاته اعلام میدارد
کلیه تجهیزات دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
برای کسب اطلاعات بیشتر، کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و... در رابطه با فروش دستگاه های کروماتوگرافی ، خرید دستگاه های کروماتوگرافی ، قیمت دستگاه های کروماتوگرافی با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.
تماس: 88195304 داخلی 107
همراه: 09900803147
فکس : 88195406
ایمیل : keyhani@chemiaco.com
وبسایت : www.chemiaco.com

1 / 1
فروش دستگاه طیف سنج جذب اتمی (AAS)