ارسال پیام برای زنان و زایمان در شیراز

زنان و زایمان در شیراز

بازدید:۴٨ | ا

تشخیص و درمان بیماری های زنان مانند اختلالات قاعدگی، سرطان رحم، سرطان تخمدان، کیست تخمدان و ... از عوامل مهمی است که باعث می شود بانوان به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنند. همچنین بارداری نیز باید زیر نظر پزشک متخصص زنان و زایمان باشد.

اقدامات دیگری از جمله کاشت کپسول و IUD برای پیشگیری از بارداری، برداشتن آی یو دی ، درمان فیبروم و درمان نازایی نیز توسط متخصصان زنان و زایمان قابل ارائه است. زنان متاهل باید دائما تحت کنترل و مراقبت دکتر زنان باشند. زنان باردار نیز باید ماهی یک بار ویزیت شوند. متخصصان زنان و زایمان همچنین بارداری پر خطر در زنان را درمان می کنند.

همچنین متخصصان زنان و زایمان مشکلات دیگری که ممکن است در بارداری رخ دهد مانند حاملگی خارج رحمی، نارسایی در جنین، مسمومیت حاملگی، انقباض جفت و یا زمانی که جفت جدا از رحم است، دیستوشی شانه یا هنگامی که شانه ی نوزاد در حین زایمان در لگن گیر کند، پارگی رحم، پرولاپس یا زمانی که بند ناف در حین زایمان گیر کرده باشد، خونریزی مزمن و سپسیس که عفونت خطرناکی است، را رفع می کنند. سونوگرافی، آمنیوسنتز، نمونه خون بند ناف، اندازه گیری طول دهانه رحم، نمونه خون بند ناف، آزمایش برای اندازه گیری فیبرنکتین جنینی و یک نمایه بیوفیزیکی از جمله اقداماتی است که متخصصان زنان و زایمان برای بیماران خود انجام می دهند. بی شک تمام این اقدامات نیازمند یک متخصص خوب و ماهر و کاربلد می باشد.

در اینجا سعی شده لیست ارایه خدمات زنان و زایمان در شیراز ، کاشت کپسول و IUD برای پیشگری از بارداری ، برداشتن آی یو دی شیراز ، متخصص IVF و IUI شیراز ، غربالگری سرطان رحم و تخمدان شیراز و درمان فیبروم در شیراز را برای شما ارایه دهیم.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ایران برندس ، بانک مشاغل شیراز مراجعه نمایید.

http://www.iranberands.ir

http://www.iranberands.ir/products.