ارسال پیام برای خط تنباکو

خط تنباکو

بازدید:١۶٧ | ا

1- ماشین مخلوط کن تقویت شده مدل MH600
با ظرفیت 670 لیتر با درب تخت سه تکه .توان موتور گیربکس 7.5HP و دور شافت 45rpm میبا شد . کلیه قسمتهای بلندر از استنلس استیل 304و کلیه جوشها با آرگون Tig ویا Smaw سطوح داخل و خارج کاملا پولیش میشوند. دریچه خروجی بلندر دارای قطر mm 100 می باشد .
2-سیستم پاشش
پمپ سانتریفوژ یک اینچ، کلیه قسمتهای در تماس با مواد از جنس استنلس استیل همراه با قیف استنلس استیل 30 لیتری برای ذخیره و پمپ مایع به بلندر.
3- میکسردو جداره 2000 لیتری
جنس جداره داخلی استنلس استیل بضخامت 4 میلیمتر و جنس جداره خارجی استنلس استیل بضخامت 3 مـیلیمتر میباشد کلیه جوشها ، با آرگون TIG یا SMAWو سطوح داخل و خارج کاملا پــولیش میشود .
4- بخار زن دوار
کلیه قسمتهای در تماس با مواد از جنس استنلس استیل مناسب برای زدن بخار در عین زیرو رو کردن مواد .ماشین دارای پره های حمل کننده داخلی( LIFTING FLIGHT) برای زیرورو کردن می باشد .
5- ماشین برش تنباکو چند کاره
این دستگاه چند کاره در ابتدا با کمک ساختار سانتریفوزی برای برش مناسب بوده و سپس با کمک چاقوهای مختلف قادر به بریدن شکلهای مختلف نواری ، تکه ای ، مکعبی و مواج است. ضخامت و طول برشها نیز قابل تنظیم بوده و اندازه سایز نیز از 1 میلی متر تا 25 میلی متر است.
6- ماشین بسته بندی در پاکت (ffsa )
برای بسته بندی انواع مواد خمیری در سلوفان و فویل آ لو مینیویم. پاکت دارای سه دوخت حرارتی یکی در طول و دو دوخت در عرض می باشد.
7- کانوایر تسمه ای پله دار
بطول 4500 میلی متر و عرض 400 میلی متربرای انتقال مواد از زمین به ورودی پرکن در ارتفاع3000 میلیمتر. . موتور گیربکس دارای توان 4 اسب میباشد.
8- چاپگر جوهر افشان U2 انقلابی د رصنعت چاپگرهای صنعتی
ماشین چاپگر جوهر افشان با قدرت تفکیک (RESOLUTION)300DPI کوچکترین و سبک ترین ماشین از نوع خود بوده و با وزن 0.5kg ساخت کشور تایوان با تکنولوژی HP می باشد .
ماشین کلیه خصوصیت های ماشینهای مدرن جوهر افشان مانند کنترل با صفحه رنگی , قابلیت انتقال اطلاعات با USBوSD CARDو کنترل از راه دور را دارد علاوه بر اینکه با استفاده از کاتریج جوهر بدون نیاز به نگهداری و زمانهای توقف برای شستشو حداکثر سادگی در استفاده را ایجاد می کند .
WWW.KARASANAT.COM*WWW.KARASANAT.IR برای دریافت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمائید.
از آلبوم این شرکت در instagram بازدید نمایید. karasanat http://instagram.com/
از ویدیو ماشینهای جدید شرکت کاراصنعت در سایت آپارات دیدن فرمائید. www.aparat.com

1 / 1
خط تنباکو
http://www.karasanat.com/Low-and-Hi