فروش دستگاه زردی نوزاد با امکانات فوق العاده

بازدید:١۵۵ | ا

یکی از تخصص های ما اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد می باشد. در واقع ما با سال ها تجربه و سابقه در زمینه تولید و واردات دستگاه زردی نوزاد استفاده از این دستگاه را به شما پیشنهاد می کنیم.
دستگاه زردی و یا فتوتراپی مورد تایید پزشکان و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما و یا تماس با ما در تمامی اطلاعات در مورد زردی نوزادان و روش های درمانی آن را بدست آورید.
روش های بسیاری برای درمان زردی وجود دارد. برای مثال استفاده از برخی گیاهان دارویی در طب سنتی، بستری نمودن کودک در بیمارستان و یا استفاده از لامپ مهتابی. داروهای گیاهی و لامپ مهتاپی درمان قطعی نیستند و ممکن است به نوزاد شما آسیب بزنند. بستری نمودن کودک در بیمارستان نیز زمان بر و هزینه بر است.
از این رو شما می توانید با خرید و یا اجاره دستگاه زردی نوزاد در مدت و هرینه درمان صرفه جویی نمایید. به علاوه اینکه یک روش قطعی و 100 درصد را برای درمان زردی امتحان می کنید. با استفاده از این روش دیگر نیازی به جداسازی اتاق کودک از مادر نیست.
روش فتوتراپی به این صورت است که لامپ ال ای دی نوری با طول موج 480 نانومتر را به بدن کودک می تاباند. این نور منجر به دفع بیلی روبین از طریق ادارار و یا مدفوع می شود.
در هنگام استفاده از دستگاه باید عینک و شورت ضد زردی را نیز استفاده نمایید تا از وارد شدن آسیب به ناحیه تناسلی و چشم کودک جلوگیری نمایید.
ما فروش دستگاه زردی نوزاد را در تهران و شهرستان ها به عهده می گیریم.

فروش دستگاه زردی نوزاد با امکانات فوق العاده
http://eimenzardi.com/