www.sanat.ir/poyeshkaranco

پویش کاران

طراح و سازنده ماشین آلات صنایع غذایی

0 از 5
 • دستگاه چیپس سازی

  ۶۴۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ ۱۸:۲۸ |

  دستگاه چیپس سازی
  یکی از سودآورترین ماشین آلاتی که می توان یرای خطوط تولیدید صنایع غذایی در نظر گرفت و برای آن سرمایه گذاری خوبی نمود دستگاه چیپس سازی می باشد. این خط تولید به لحاظ کیفیت و همچنین درآمد زایی از سطح بالایی برخوردار می باشد.
  گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و تامین کننده خطوط صنایع غذایی ، یکی از خطوطی که به لحاظ کیفیت و کارآیی اقدام به تولید آن نموده است.
  خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی قادر به تولید چیپس ورقه ای و همچنین خلال سیب زمینی می باشد و در ظرفیتهای مختلف تولید می گردد.
  یکی از مهمترین قسمتهای مورد توجه در خط تولید سیب زمینی و خلال سیب زمینی و دستگاه تولید چیپس ، قسمت فرایر (سرخ کن) می باشد. این قسمت از مهمترین سیستمهای خط تولید چیپس می باشد.
  ماشین آلات تولیدی گروه صنعتی پویش کاران ، از مزیت های بالایی برخوردا

  بیشتر
  1 / 1
  دستگاه چیپس سازی
 • دستگاه سورت و بسته بندی میوه و سبزیجات تازه

  ۵٩۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۲۳:۵۹ |

  دستگاه سورت و بسته بندی میوه و سبزیجات تازه
  با توجه به پتانسیل بالای کشور عزیزمان در زمینه ترکیبات بسیار با کیفیت انواع میوه و سبزیجات ، یکی از خطوط از بازار داخلی و خارجی بسیار مناسبی برخوردار می باشد خط سورت و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک و تازه می باشد
  محصولات ایرانی از دیرباز از کیفیت بالایی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ کیفیت بالای خود در طعم و اندازه برخوردار بوده اما متاسفانه از لحاظ بسته بندی اتفاق خاصی در سالهای اخیر در زمینه سورت و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک و تازه رخ داده و همین مساله عاملی شده در جهت از دست دادن فرصتهای بین المللی و استفاده صادرکنندگان بین المللی برای کسب این بازارها محسوب می گردد
  میوه و سبزیجات به لحاظ تنوع و تعداد نژاد ، از گونه های بسیار بالایی در کشورمان برخوردار می باشد همانطور که مستحضرید کیفیت میوه ه

  بیشتر
 • خط تولید چیپس

  ۶٣١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ ۲۲:۵۱ |

  خط تولید چیپس
  چیپس یک محصول بسیار پرطرفدار و به عنوان کی از تنقلات مطرح در سطح جهان جای پای خوبی در بین محصولات غذایی برای خود باز نمود.این محصول به لجاظ ساختاری خود ، با ذائقه های مختلف قابلیت وفق دادن داشته و مشتریان بسیاری را جذب نموده است.
  از دیر باز ، محصول سیب زمینی به لحاظ ویژگی های خود از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.این محصول از انجایی که قابلیت فراوری به محصولات دیگری نظیر چیپس را داشته است ، از ارزش افزوده بالایی برخوردار است.
  گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، یکی از خطوط پرطرفداری که اقدام به تولید آن می نماید ، خط تولید چیپس می باشد.این خط به لحاظ ظرفیت مدل های مختلفی داشته و می توان در ظرفیت های ده کیلو گرم ، بیست و پنج کیلو گرم و پنجاه کیلوگرم در ساعت نام برد.
  این خ

  بیشتر
  1 / 1
  خط تولید چیپس
 • خط تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی

  ۶٣٣ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۸ |

  خط تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی
  از جمله خطوط بسیار بسیار محبوب به جهت سرمایه گذاری و راه اندازی خطوط تولیدی و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی می باشد.
  گروه صنعتی پویش کاران با بهره گیری از نیروهای فنی بسیار زبده در زمینه تولید ماشین آلات با کیفیت در زمینه چیپس ، با سابقه بیش از ده سال فعالیت تخصصی در این زمینه ، آمادگی ارائه ماشین آلات با کیفیت تولید چیپس و خلال سیب زمینی را دارا می باشد.
  خطوط تولید و بسته بددی چیپس و خلال سبب زمینی در ظرفیته های مختلف و در سیستم های متنوع تولید می گردد.سیستم های تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی با توجه به ظرفیت بالای کشور در تولید این محصول ، از حجم بالایی از تولید قرار دارد.
  نوع و کیفیت چیپس سیب زمینی بستگی مستقیم به کیفیت و حجم کاربردی آن دارد.
  ظرفییته های تولیدی ماشین آلات تولید

  بیشتر
  1 / 1
  خط تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی