4 مطلب بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/samatrans

samatrans

لجستیک کالاهای وارداتی

 • ارسال در محصولات و خدمات samatrans

  لجستیک کالاهای وارداتی

  با سلام
  احتراماً، شرکت حمل‏ونقل بین‏المللی سما مروارید آسیا با هدف ارائه‏ی سرويس مطلوب با حداقل هزينه‏ و با بهره‎گيري از دانش کادر مجرب و كارآزموده‏ی خود در زمینه‏ی حمل‏ونقل بین‏المللی با تأکید بر سرعت در حمل، کیفیت بالا و نرخ‏های رقابتی، آماده‏ی ارائه‏ی خدمات لجستیک و ترخیص به بازرگانان و صاحبان محترم كالا، از اقصی نقاط دنیا بصورت حمل هوایی، دریایی و زمین به ایران و بالعکس مي‏باشد.
  باتشکر
  سعید محمدی
  تلفن: 982157643+ داخلی 108
  همراه: 989190600658+
  Salse1@samatrans.ir

  Good day
  My name is Saeid Mohammadi , Sales Expert at Sama Morvarid Asia Transport Co. We are forwarding company in Tehran/ Iran, so we are the best in business for your transportation’s needs.
  Please take a moment and read our company Resume`, we like to be your

  بیشتر
 • ارسال در اخبار و رویدادها samatrans

  انتخاب هوشمندانه

  این شرکت با برخورداری از حسن سابقه در امر حمل و نقل بین المللی تا کنون با بسیاری از شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی افتخار همکاری داشته است که نام تعدادی از شرکتها و کارخانجات مرتبط به خودرو به استحضار میرسد:

  شرکت مگاموتور
  شرکت محورسازان ایران خودرو
  شرکت مالیبل سایپا
  شرکت گذرگاه امن آسیا
  شرکت فراصنعت شمال
  شرکت نوتاش صنعت آرین
  شرکت سایپا آذین
  شرکت پیستونه ایران

 • ارسال در محصولات و خدمات samatrans

  چشم انداز ما

  هر سازمان پیش از تصمیم گیری در مورد استراتژی، باید به درستی بداند که رسالت او چیست ( مأموریت ) ، آرمان های بلند سازمان چه ویزگی هایی دارند ( چشم انداز) ؛ شرکت حمل و نقل سما حضور موفق در صنعت حمل و نقل به عنوان مرجع کشوری و پیشتاز در کیفیت فناوری فرهنگ و توسعه پایدار و پاسخگویی به نیاز صنایع کشور در حوزه حمل و نقل به صورت پیشرو در حال توسعه، نوسازی ناوگان حمل و نقل در راه خرید کامیون های مدرن و همچنین توسعه در زمینه حمل و نقل فوق سنگین ، افزایش شعب در سطح کشور ، انطباق آن با استاندارد های جهانی ، حرکت مستمر در راستای گذر از حمل و نقل سنتی به سوی علمی شدن را به صورت چشم اندازی در آینده ای نزدیک در دست اقدام دارد . از مزیتهای شرکت توانایی پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات ناوگان ملکی می باشد و علاوه بر آن در زمینه نگهداری و تعمیرات خودروهای دیزلی و

  بیشتر
 • ارسال در محصولات و خدمات samatrans

  ماموریت ما

  مقررات رسالت سازمانی ما ارتقاء سرعت و كیفیت در اجرای خدمات است و با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختار های فنی مالی و اداری متعهـد به افزایـش مـداوم بهـره وری در کـیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش مـی کنیم قدرت رقابتی شركت را با استـفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخـلاقی زیر و رعایت آئین رفتار حرفه ای دائما افزایش دهیم : کارکنان شركت حمل و نقل بین و المللی سما بر این اعـتـقادند که صـداقت ، تواضـع ، رعایت ادب ، احترام و تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه و مسئـولیت پذیری، وقت شناسی و حفاظت اسرار و اطلاعات محرمانه و تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه ، پشتوانه محکـم اعتـماد مـشـتـریـان به شركت مـی باشـد. و لـذا به دلیل اهداف متعالی مادی و معنوی که داریم کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب می شماریم . شرکت سما با استفاده از فرآیند بهین

  بیشتر