www.sanat.ir/shahrsaman

گروه تولیدی شهر سامان

تولید پایه های روشنایی شهری و تجهیزات مبلمان شهری

0 از 5
 • پایه چراغ گالوانیزه خیابانی

  ٢۵٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۱۶ |

  پایه چراغ گالوانیزه خیابانی :

  پایه چراغ گالوانیزه خیابانی تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها وسازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول ویژه و خاص در محل های حساسی چون خیابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهای باز شهری ، کارخانجات ، فضاهای صنعتی ، پارکینگ های ماشین و کاربر داشته ، امنیت این اناکن را در تاریکی شب تامین می کند .

  فارغ از انواع و مدل های تولید و مشخصات فنی پایه چراغ گالوانیزه خیابانی ، به طور کلی در طراحی این محصول نکات ویژه ای وجود دارد که حتماً باید رعایت شود . در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می کنیم .


  نکات مهم در طراحی پایه چراغ گالوانیزه خیابانی :

  تعیین ارتفاع درست سازه بر مبنای نور مورد نیاز موقعیت جغرافیایی ، مقدار ترافیک و تردد افراد

  بیشتر
  1 / 1
  پایه چراغ گالوانیزه خیابانی
  http://shahrsamanco.ir/%d9%be%d8%a7
 • برج نوری یا برج روشنایی

  ٢۵٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۱۵ |

  برج نوری یا برج روشنایی :

  برج نوری یا برج روشنایی نوعی از پایه های روشنایی بلند شهری است که جهت تامین روشنایی مناطق و محوطه های باز مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول بسیار پرکاربرد علاوه بر سهم بسزایی که در بازار مبلمان شهری و نورپردازی شهری دارد . مزایای مهم دیگری نیز دارد که در ذیل به اختصار گفته می شود .

  تامین روشنایی معابر ، خیابانها ، بزرگراه ها ، بوستان ها ، فضاهای باز شهری در شب
  تامین امنیت محیط های شهری در هنگام تاریکی
  توزیع نور و روشن کردن محوطه وسیع بدون ایجاد سایه و خیرگی
  قابل استفاده در مراکزی که به صورت شبانه روزی کار می کنند نظیر هتلها ، فرودگاه ها ، نمایشگاه ها ، پارکینگ های ماشین ، بندر گاه ها ، ایستگاه های قطار و …
  انعطاف پذیری بالا ، بسیار کاربردی ، کاملاً ایمن
  عمر و دوام بالا و مقاوم

  بیشتر
  1 / 1
  برج نوری یا برج روشنایی
  http://shahrsamanco.ir/%d8%a8%d8%b1
 • برج نوری با هد پرده ای

  ٢۵٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۱۲ |

  برج نوری با هد پرده ای :

  برج نوری با هد پرده ای یا برج نوری استادیومی ابزاری اختصاصی و مناسب برای زمین های فوتبال ، اماکن تاریخی ، فضاهای باز است که با مدیریت کردن مسیر نور از اتلاف نور و انرژی جلوگیری کرده و بازدهی بسیار مناسب و بالایی دارد و در کلیت برای اماکنی که بخواهیم نور را فقط به یک سمت بتابانیم مورد استفاده قرار می گیرد .

  این محصول از نظر شکل ظاهری بدنه سازه ، ضخامت ورق های به کار رفته ، ترتیب و سلسله مراتب قطعات ، نوع هم پوشانی قطعات ، تعداد قطعات ، نوع پوشش ، شابلون ، بولت و فونداسیون به کار رفته دقیقاً مشابه برج نوری تلسکوپی است و تفاوت عمده این دو محصول در نوع هد نگدارنده پرژکتورها و همچنین قابلیت جابجایی هد است .
  برج استادیومی - نمونه 2
  هد برج نوری با هد پرده ای :

  هد برج نوری با هد پرده ای را می توان به صورت ثابت

  بیشتر
  1 / 1
  برج نوری با هد پرده ای
  http://shahrsamanco.ir/%d8%a8%d8%b1
 • ست ورزشی فضای باز معلولین

  ٢۵٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۱۰ |

  ست ورزشی فضای باز معلولین :

  ست ورزشی فضای باز معلولین یا همان دستگاه های بدنسازی فضای باز معلولین یکی از مهمترین و موثرترین تجهیزات در زمینه بستر سازی و ورزش همگانی معلولین است که در راستای هدف زندگی سالم برای همه افراد جامعه گام بر میدارد . جامعه معلولین بخش مهجوری از جوامع هستند که مشکلات و معضلات شهری تاثیر دو چندان بر کیفیت زندگی شان خواهد داشت . لذا این رسالت بزرگ بر دوش شهرداران و مدیران شهری باید احساس شود که معابر ، خیابانها ، پارکها و فضاهای باز شهری را برای تردد و استفاده بهینه از امکانات شهری برای استفاده این عزیزان متناسب شود .

  رشد سریع جمعیت شهرهای بزرگ ، تغییر سبک زندگی مردم و زندگی ماشینی تاثیرات مخرب روحی و روانی به افراد جامعه وارد کرده که همانطور که در بخش ست ورزشی پارکی عرض کردیم ، کم تحرکی یکی از معضلات و مسائل جا

  بیشتر
  1 / 1
  ست ورزشی فضای باز معلولین
  http://shahrsamanco.ir/%d8%b3%d8%aa
 • ست ورزشی پارکی

  ٢۶٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۸ |

  ست ورزشی پارکی :

  ست ورزشی پارکی یا ست ورزشی فضای باز یکی از مهم ترین و بارزترین ابزارهای ورزش همگانی است که مورد استقبال ویژه خانواده ها و استفاده کنندگان این تجهیزات قرار گرفته است . پیشرفت علم و صنعت ، رشد شهرها ، آپارتمانی شدن محله ها ، پرتردد شدن خیابانها و … در کنار اثرات مثبتی که داشت ، طبعات منفی زیادی نیز به همراه داشته که بدترین و خطرناک ترین آنها فقر حرکتی است که با توجه به آثار سوء فراوانی که دارد ، امروز به عنوان مهمترین معضل زندگی ماشینی شناخته می شود .

  افزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از سرطان ، فشارخون ، دیابت ، بیماریهای قلبی و عروقی کوچکترین اثرات نداشتن تحرک است که این فقط جنبه اسمی آن است . اگر بخواهیم آثار روانی و روحی آن را نیز بررسی کنیم ، دایره مضرات آن بسیار فراتر خواهد رفت .

  در این بین سیاست گذار

  بیشتر
  1 / 1
  ست ورزشی پارکی
  http://shahrsamanco.ir/%d8%b3%d8%aa
 • سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

  ٢۵٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۷ |

  سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

  سطل زباله مکانیزه گالوانیزه یا مخزن زباله مکانیزه یکی از تجهیزات واجب جهت تسریع و بهبود کیفی جمع آوری زباله و پسماند از سطح کوچه ها و خیابانها است و از آن جهت که به محل زندگی و معیشت مردم بسیار نزدیک است ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . کیفیت مقبول و به تعداد کافی موجود بودن آن بر کیفیت بهداشتی ، سلامتی ، سلامت روانی و حتی فرهنگی افراد جامعه موثر است .

  اگر در مناطق پرجمعیت و محله های پر تردد که ازدحام جمعیت نسبتاً بالاست ، تعداد کافی از این محصول موجود نباشد ، سطل های موجود بیش از حد گنجایش پر شده و زباله ها به اطراف مخزن و بر روی زمین ریخته می شود که این امر به علت جاری شدن شیرابه و پخش شدن بوی تعفن ، علاوه بر ظاهر بسیار بدی که ایجاد می کند ، سبب شیوع بیماری ، جمع و تکثیر حشرات و جانوران موزی می

  بیشتر
  1 / 1
  سطل زباله مکانیزه گالوانیزه
  http://shahrsamanco.ir/%d8%b3%d8%b7
 • نیمکت و صندلی فلزی شهری

  ٢۵۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۶ |

  نیمکت و صندلی فلزی شهری :

  نیمکت و صندلی فلزی شهری یکی از کاربردی ترین و مهم ترین تجهیزات اماکن پرتردد و پر ازدحام است . این ابزار پرکاربرد مبلمان شهری نقش ویژه ای در سلامت و احساس آرامش افراد جامعه دارد . نمونه بارز استفاده از نیمکت پارکی در پارکها ، بوستانها و فضاهای باز شهری است . این اماکن به علت پذیرا بودن انواع مختلفی از افراد جامعه نظیر مادران و کودکان ( محوطه های بازی ) ، سالمندان ، دانشجویان و … بیشترین پتانسیل نشستن و استفاده از نیمکت را دارند . این نیاز اجتماعی در شهرهای بزرگ که زندگی آپارتمانی ، ازدحام جمعیت ، ترافیک ، آلودگی هوا ، آلودگی صوتی و … بیشتراست ، ملموس تر بوده و ارتقاء کیفی و کمی نیمکت های پارکی در این مراکز می تواند نقش مثبت و موثری در کاهش اضطراب ، احساس آرامش ، استفاده بهتر و لذت بیشتر از فضای سبز و طبیعت داشته

  بیشتر
  1 / 1
  نیمکت و صندلی فلزی شهری
  http://shahrsamanco.ir/%d9%86%db%8c
 • پایه ترافیکی شهری

  ١١٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۴ |

  پایه ترافیکی شهری :

  پایه ترافیکی شهری یکی از مهم ترین ابزارهای مدیریت ترافیک شهری و مبلمان شهری است که در تسهیل حرکت وسایل نقلیه درون شهری و برون شهری نقش کلیدی و اساسی دارد . با رشد روز افزون شهرها ، ساخته شدن برج ها و مجتمع های مسکونی بزرگ ، افزایش تعداد وسیله های نقلیه شخصی و موتورسیکلت ها ، مسئله تراکم ، ترافیک و تصادفات به عنوان یک مساله جدی در مدیریت شهری مطرح شد که منجر به پایه ریزی علمی به نام مهندسی ترافیک گردید .

  از آنجا که اصلاح ترافیکی شبکه راه ها و جاده ها ، در مقایسه با توسعه فیزیکی و گسترش آنها بسیار مقرون به صرفه تر است . لذا مدیریت ترافیک لازمه آرامش و اطمینان خاطر افراد جامعه برای سفرهای درون شهری و برون شهری محسوب می شود . مدیت ترافیک عبارت است از مجموعه ای از وسایل و تجهیزات کنترل ترافیک ، مقررات ، ضوابط و شیوه اعم

  بیشتر
  http://shahrsamanco.ir/%d9%be%d8%a7
 • پایه دوربین های نظارتی – ترافیکی

  ١١٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۳ |

  پایه دوربین های نظارتی – ترافیکی :

  پایه دوربین های نظارتی – ترافیکی یکی از مهم ترین تجهیزات نظارت تصویری است که چندی است در کشور ما مورد توجه متصدیان نظارتی کشور قرار گرفته است . نظارت غیر حضوری و تصویری علاوه براینکه کاهش هزینه و نیروی انسان می شود . در بسیاری از نقاط باعث سرعت عمل در عملکرد پلیس درراستای محافظت و جلوگیری از تخلفات حادثه ساز شده است .

  اساساً پایه دوربین های تولید شده در 4 زمینه مورد استفاده قرار می گیرند :

  در محدوده های طرح ترافیک شهرهای بزرگ به منظور کنترل ورود و خروج خودروها به محدوده طرح ترافیک
  به جهت نصب دوربین های راهنمایی و رانندگی برای ثبت تخلفات رانندگان در شهر
  جهت نظارت تصویری جاده ها
  جهت موارد امنیتی و حفاظتی

  پایه دوربین هایی که جهت نظارت تصویری نصب می شوند مزایای ذیل را ایجاد می کن

  بیشتر
  http://shahrsamanco.ir/%d9%be%d8%a7