11 مطلب بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/shswco

شمیم نرم افزار دانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناش

 • ارسال در محصولات و خدمات شمیم نرم افزار دانش

  نخستین جشنواره فروشگاه شکا

  شُکا یک فروشگاه اینترنتی محصولات تماما ایرانی است که فقط محصولات خوب ایرانی را تبلیغ کرده و به فروش می‌رساند
  در نخستین جشنواره شکا شرکت کنید و از تخفیفات تولید‌کنندگان شکا بهره‌مند شوید.
  حضور شما در نخستین جشنواره تخفیفات شکا افتخار ما را دوچندان می کند سایت شکا مقدم شما را گرامی می دارد .
  شما می‌توانید با عضویت در خبرنامه در فروشگاه شکا اولین نفری باشید که از تخفیفات‌ جدید با خبر می‌شوید.
  فروشگاه شکا پل ارتباطی تولید کننده و مصرف کننده ایرانی

  نخستین جشنواره فروشگاه شکا
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در آگهی های عمومی شمیم نرم افزار دانش

  جشنواره بزرگ تخفیفات فروشگاه شـُکا

  شکا با امکانات فناوری دیجیتال شما را با تولید کنندگان و محصولات ایرانی آشنا می کند و محصولات آنها را مستقیما و تر و تازه به شما ارسال می کند. در جشنواره بزرگ تخفیفات شکا شرکت کنید و از آن بهره مند شوید.
  با خرید محصولات تولید کنندگان ایرانی در جشنواره بزرگ تخفیفات فروشگاه شکا شرکت کنید واز این امکان بهره مند شوید. .
  در ضمن می‌توانید با عضویت در خبرنامه در فروشگاه شکا اولین نفری باشید که از تخفیفات‌ جدید با خبر می‌شوید.

  جشنواره بزرگ تخفیفات فروشگاه شـُکا
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و اطلاعیه ها شمیم نرم افزار دانش

  فناوری نوین دیجیتال در خدمت تولید

  مقدمه
  در دورانی که ما زندگی می‌کنیم کمتر کسی را پیدا می‌کنیم که با اینترنت سرو‌کار نداشته باشد و از وجود کسب ‌وکارهای بزرگ اینترنتی بی‌خبر باشد. همه‌ کسب‌وکارها به اهمیت استفاده ازاستراتژی‌های بازاریابی اینترنتی پی برده‌اند و می‌دانند که برای رشد سریع در کسب و کار خود باید از آن استفاده کنند. یکی ازابزار‌ها و روشهای مهمی که امروزه ازآن بعنوان‌های مختلف از آن استفاده می‌شود فناوری‌های دیجیتال می‌باشد.

  با ظهور آن ایجاد تحول و پویایی در کسب و کارهای شرکت‌ها و تولید‌کنندگان و بطورکلی دنیای کسب‎وکار دچار تغییرات شده است و سرعت ورود به بازارهای داخلی و جهانی افزایش بیشتری پیدا کرده است. نقش فناوری دیجیتال درایجاد سایت دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و از اهمیت بالائی برخودار است

  فرصت های نوین فناوری ه

  بیشتر فناوری نوین دیجیتال در خدمت تولید
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و اطلاعیه ها شمیم نرم افزار دانش

  فروش مستقیم در خدمت محصولات ایرانی (۳)

  فروش مستقیم در خدمت محصولات ایرانی (3)

  مقدمه
  درمطالب گذشته در باره سایت دایرکتوری ، بازاریابی یکپارچه درخدمت محصولات ایرانی با شما صحبت کردیم ومزیدهای این سایت را برای تولید کنندگان و کاربران توضیح دادیم در این مطلب می‌خواهیم در باره فروش مستقیم در خدمت محصولات ایرانی با شما سخن بگوئیم.

  استراتژی فروش مستقیم
  روند توزيع محصولات درايران معمولا بصورت سنتی بوده و تعداد واسطه‌ها و دلال‌ها با توجه به شرايط اقتصادی کشورمان رو به افزايش است و اين دوعلت بسيار مهم باعث افزايش قيمت كالاهای مصرفی و حتی صنعتی و يا خدمات می‌گردد. فروش مستقيم اینترنتی محصولات به عنوان يك روش جايگزين كارآمد، تاثير بسزايی در كاهش قيمت‌ها و رضايتمندی کاربران دارد.

  فروش مستقيم، به نوعی از بازاريابی گفته می‌شود كه محصولات و خدمات بطور مستقيم از طریق تولید‌کنندگان به ک

  بیشتر فروش مستقیم در خدمت محصولات ایرانی (۳)
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و اطلاعیه ها شمیم نرم افزار دانش

  بازاریابی یکپارچه در خدمت محصولات ایرانی (۲)

  بازاریابی یکپارچه در خدمت محصولات ایرانی (۲)

  مقدمه
  در مطلب گذشته در باره سایت دایرکتوری در خدمت محصولات ایرانی با شما صحبت کردیم و مزیدهای این سایت را برای تولید کنندگان و کاربران توضیح دادیم در این مطلب می خواهیم در باره بازاریابی یکپارچه در خدمت محصولات ایرانی با شما سخن بگوئیم.

  مدل بازاریابی یکپارچه
  بازاریابی روش‌های مختلفی برای جذب کاربران دارد که ما در دورانهای گذشته ودر مکان‌های مختلف ازانواع آنها استفاده کرده ایم اما امروزه برای بهره‌وری بهتر و برای موفقیت بیشتر نیاز داریم که از چند روش مختلف به صورت هم زمان استفاده کنیم. به این مدل بازاریابی یکپارچه میگویند.

  تاثیرخدمات نوین دیجیتالی
  در سالهای اخيربا استفاده ازفناوری اطلاعات و ارتباطات در فضای مجازی و خدمات نوین دیجیتالی تاثيرو تغييرات مهمی بر زندگی اقتصادی و اجتماعی تولید‌کن

  بیشتر بازاریابی یکپارچه در خدمت محصولات ایرانی (۲)
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و اطلاعیه ها شمیم نرم افزار دانش

  سایت دایرکتوری در خدمت محصولات ایرانی (1)

  ضرورت ایجاد سایت دایرکتوری تولید کنندگان در فروش محصولات
  با داشتن یک سایت دایرکتوری (مرجع) می‌توان محصولات ایرانی را در هر دسته و طبقه به طور یکجا در اختیار داشت تا کاربران بتوانند با آرامش، تصاویر محصولات را در وب سایت یا گوشی‌های همراه خود مشاهده و انتخاب خود را در بین همه این تولید‌کنندگان و محصولات انجام دهند.

  مقدمه
  وقتی برای تفریح و سیاحت به شهرهای ایران سفر می‌کنیم اولین چیزی که ذهن ما را به خود معطوف می‌کند خرید سوغاتی برای دوستانو آشنایان است. لذا شناخت تولید‌کنندگان محصولات شهرهای ایران یکی از دغدغه‌های مسافران است که هر یک به نوبه خود دارای محصولات متنوعی می‌باشند باید متذکر شد که شهرهای ایران دارای متنوع ترین محصولات دردنیا می‌باشند که بعضی از آنها در حال حاضر به خارج از ایران صادر می‌شوند که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده ا

  بیشتر سایت دایرکتوری در خدمت محصولات ایرانی (1)
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در محصولات و خدمات شمیم نرم افزار دانش

  وب سایت شمیم | شمیم وب

  امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که با اینترنت سرو کار نداشته باشد و از وجود کسب ‌وکارهای بزرگ اینترنتی بی‌خبر باشد.این روزها همه‌ کسب و کارها به اهمیت استفاده ازاستراتژی‌های بازاریابی اینترنتی پی برده‌اند و می‌دانند که برای رشد سریع در کسب و کار خود باید از آن استفاده کنند. نگاه نوین به مسائل مدیریتی ایجاب می کند که مدیران به سادگی از کنار نقش تاثیر گدار فناوری اطلاعاتی عبور نکنند.

  کسب و کار اینترنتی یک ضرورت در دنیای امروز است و یکی از راه های ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری هم اهمیت بخشیدن به دنیای کسب و کار اینترنتی است برای بالا بردن ظرفیت تولید و اشتغال در دوران رکود، توجه به کسب و کار اینترنتی و ایجاد امکانات مناسب برای استفاده کاربران بسیار مهم است و می تواند اتفاق های مبارکی را در زمینه تولید و اشتغال فراهم کند.در دنیای امروز نباید از

  بیشتر وب سایت شمیم | شمیم وب
  http://www.shswco.ir