www.sanat.ir/shswco

شمیم نرم افزار دانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال

(1 نظر) 5 از 5
 • فناوری‌های دیجیتال عرصه گسترده در رونق تولید

  ٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۰:۴۴ |

  فناوری‌های دیجیتال عرصه گسترده در رونق تولید

  امروزه اینترنت عرصه‎ای را فراهم آورده که الکترونیک' target='_blank' >تجارت الکترونیک اتفاق می‎افتد، اطلاعات از طریق شبکه گسترده جهانی و ایمیل مبادله و عرضه می‎گردند، و ارتباطات سریع امکان‎پذیر می‎گردد. هر چند، بازاریابی الکترونیکی چیزی فراتر از اینترنت صرف است. بازاریابی الکترونیکی تکنولوژی‎های دیگری که مدیریت ارتباط با مشتری، برنامه ریزی منابع کسب و کار، مدیریت زنجیره تامین، و … را امکان‎پذیر می‎سازند را نیز در بر می‎گیرد.

  بطورکلی وجود تکنولوژی‌های گوناگون در تمامی زمینه‌ها و پیشرفت آنها بیشتر ازاینکه جنبه منفی و تاثیر منفی داشته باشند، تاثیرات مثبت فراوانی می‌توانند ایجاد کنند. بیایید فراموش نکنیم که انتخاب و طرز استفاده از هر چیزی تنها و تنها بستگی بخود ما دارد. پس با این دید همواره می‌توانیم باعث افزایش تاثیرات مثبت

  بیشتر فناوری‌های دیجیتال عرصه گسترده در رونق تولید
  http://www.eshoka.ir
 • انتظار شما از یک وب سایت فروشگاهی چیست ؟

  ٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۲:۱۲ |

  اگر فکر می‌کنید محصولات و خدمات شما قابلیت معرفی در وب سایت دایرکتوری را دارد؟ اگر محصولات و خدمات شما قابلیت معرفی در وب سایت تخصصی محصولات ایرانی را دارد؟ اگرمحصولات و خدمات شما قابلیت فروش آنلاین در اقصی نقاط ایران اسلامی را دارد؟ اگرمحصولات و خدمات شما در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران وعسل ایرانی است؟

  توصیه می‌شود در اولین فرصت به فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka مراجعه نموده و از خدمات آن مطلع شوید و در صورت نیاز محصولات خود را در وب سایت شکا در معرض دید کاربرانتان قرار دهید.

  این وب سایت آنلاین به کاربران و محصولات و خدمات شما کمک می‌کند تا در دور‌افتادترین شهرها امکان بازار‌‌سازی برای محصولات شما وجود داشته باشد.

  جهت اطلاعات تکمیلی به وب سایت فروشگاه شُکا : eshoka.ir - eshoka.com مراجعه نمائید.

  حمایت از تولید‌ داخلی و معر

  بیشتر انتظار شما از یک وب سایت فروشگاهی چیست ؟
  http://www.eshoka.ir
 • سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال

  ۵۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۳:۰۰ |

  مقدمه:
  با ورود به قرن بیست‌و‌یکم مصادف با وقوع انقلاب ارتباطی و اطلاعاتی، افراد جامعه تحت تأثیر بمباران‌های رسانه‌ای قرار دارند و رسانه‌های عصر حاضر نقشی عمده در شکل‌گیری رفتار، عقاید، عواطف و به خصوص روابط فردی و اجتماعی بازی می‌کنند. اکنون سواد رسانه‌ای به عنوان یکی از کارآمدترین ابزارهای نظارتی طرف توجه بسیاری از کشورها است و افزایش نظام‌های اطلاعاتی و ارتباطی، ضرورت آموزش سواد رسانه‌ای در افراد جامعه را بیش از پیش نمایانگر می‌سازد چرا که پیام‌های تولید شده توسط رسانه‌های مختلف در سرتاسر جهان مخاطبان را دچار نوعی سردرگمی و تردید در انتخاب و گزینش پیام‌های دریافتی می‌نماید.

  اگر تا قبل از عصر حاضر، سواد محدود به توانایی خواندن و نوشتن می‌شد، امروز سواد مفهومی فراتر، گسترده‌تر و پیچیده‌تر پیدا کرده است. سواد رسانه‌ای یعنی مخاطب در برابر رس

  بیشتر سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال
  http://www.eshoka.ir
 • فرهنگ‌سازی و توسعه بازار دیجیتالی

  ۶۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۲:۰۶ |

  وب سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا یکی از زیر مجموعه‌های موسسه دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و برحامل. با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد می‌باشد.

  وب سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا در اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و حمایت از تولید‌کنندگان و برند محصولات ایرانی تاسیس شده است و به روش دیجیتالی و فروش محصولات بصورت اینترنتی فعالیت می‌کند.

  اهداف:
  هدف از تاسیس فروشگاه شُکا حمایت از تولید‌کنندگان و برند محصولات ایرانی و فرهنگ‌سازی و آشنایی کاربران با تولیدکنندگان و محصولات ایرانی است. و در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران و عسل ایرانی بصورت تخصصی فعالیت می‌کند.

  نقش موسسه شمیم نرم افزار دانش در ایجاد فروشگاه شُکا :
  فرهنگ‌سازی و توسعه بازار دیجیتالی و استفاده از فناوری

  بیشتر فرهنگ‌سازی و توسعه بازار دیجیتالی
  http://www.eshoka.ir
 • حضور موسسسه شمیم نرم افزار دانش در نمایشگاه کتاب تهران 98

  ٨۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ ۱۰:۴۸ |

  حضور ناشران دیجیتال و تولید کنندگان نرم افزاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  موسسه دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش دارا ی استارتاپ فروشگاه جامع اینترنتی شُکا با ارائه نرم افزارهای آموزش و کودکان از تولید کنندگان معتبر در بخش آموزشی و کودکان مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد. از غرفه این موسسه دیدن فرمائید.

  شما می توانید ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب مصلی بزرگ امام خمینی ( ره) از بخش ناشران دیجیتال و تولید کنندگان نرم افزارهای آموزشی و کودکان بازدید نموده و با آخرین دست آورد ها در این زمینه آشنا شوید.

  زمان 4 الی 14 اردیبهشت ماه 98

  مکان: مصلای امام خمینی (ره) ، طبقه دوم رواق شرقی، سالـن رسانه های دیجیتال، راهروی اول، 25 غرفه موسسه دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش

  حضور موسسسه شمیم نرم افزار دانش در نمایشگاه کتاب تهران 98
  http://www.eshoka.ir http://www
 • صد بهاران بی تو یک زمستان است

  ٩۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۳:۲۳ |

  در تقويم انتظار، همه فصل ها از عطر بهاری مهدی (عج) متبرک است.
  بهار، همه طراوتش را مديون يک گل است: گل زيبای نرگس.

  اگر سختي زمستان غيبت نبود، شوق آمدن بهار عدالت معنا نداشت.
  خانه تکانی، رسم قديمی همه منتظران بهار است.

  بهارِ مهدی (عج) از راه می رسد، خانه تکانی دل ها را فراموش نکنيم.
  صد بهاران بی تو یک زمستان است

  «اللهم عجل لوليک الفرج و العافية و النصر»
  ولادت حضرت حق مهدی صاحب الزمان بر شما مبارک

  صد بهاران بی تو یک زمستان است
  http://www.eshoka.ir
 • فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای کسب و کارها در دوران رونق تولید

  ١٢۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۱۴:۱۹ |

  شُکا یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران وعسل ایرانی بصورت تخصصی فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی وآشنایی کاربران ازتولیدات ومحصولات ایرانی است.

  ارسال مستقیم محصولات بدون نیاز به واسطه‌ها و دلال‌ها به کاربران، رونق تولید با استفاده از روش‌ها و ابزارها ارتباطی و فناوری دیجیتال، کمک به تولید محصولات تولید‌کنندگان مطابق با خواست کاربران و... در نتیجه كاهش قيمت‌ها و رضايتمندی تولید‌کنندگان وکاربران را در بردارد.

  حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است

  شُکا همراه با تولید‌کنندگان و همگام با کاربران در حمایت از رونق تولید و محصولات ایرانی

  فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای کسب و کارها در دوران رونق تولید
  http://www.eshoka.ir