www.sanat.ir/shswco

موسسه فرهنگی دیجیتالی

ناشر دیجیتال برخط و بر حامل

(3 نظر) 4.7 از 5
 • مراقب مجرمان سایبری باشیم!!

  ٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۸:۳۴ |

  مراقب مجرمان سایبری باشیم

  فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی و راه‌های ارتباطی نوین سبب از بین رفتن فاصله‌های جغرافیایی و برقراری ارتباط با سایر نقاط جهان، هم فرصت‌هایی را برای نسل امروز به وجود آورده و هم تهدید‌هایی را برای امنیت اقتصادی، فرهنگی، سیاسی جوامع بشری فراهم آورده است

  جرایم سایبری، نوعی از جرایم اینترنتی را می‌گویند و شامل مواردی هستند که در محیط سایبر و فضای مجازی به وجود می‌آیند، این فضا به صورتی است که کاربران می‌توانند به راحتی به هر نوع خدمات اطلاعاتی الکترونیکی دسترسی پیدا کنند، حتی اگر این اطلاعات و خدمات در نقطه دیگری از هر جای دنیا واقع شده باشند. با گسترش فناوری‌های جدید و پیشرفت در زمینه اطلاعات نیاز به روش‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطات بیش از پیش در میان جوامع احساس می‌شود.

  با توسعه قابلیت‌های فضای مجازی، به‌خصوص نر

  بیشتر
  مراقب مجرمان سایبری باشیم!!
  مراقب مجرمان سایبری باشیم!!
  1 / 2
  مراقب مجرمان سایبری باشیم!!
  https://www.shswco.ir
 • توسعه فناوری دیجیتال شفافیت در کنار نوآوری

  ١٩ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۹ |

  با توسعه فناوری نوین دیجیتالی و تاثیر پذیری درابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امروزه شاهد تغییر در فعالیت‌های اقتصادی و ارتباط جمعی هستیم امری که از یک سوی می‌تواند باعث افزایش بازدهی و از سوی دیگر در صورت عدم مدیریت آسیب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. حمایت از تولید‌کنندگان و همراهی با کاربران در عرصه فناوری‌های نوین با توجه به شرایط اقتصادی امری ضروریست که می‌تواند به رشد اقتصادی کشور در تحقق رونق تولید کمک کند.

  با توجه به نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی به اینترنت و ارائه خدمات نوین دیجیتالی و رضایت کاربران در خدمت رسانی کاملا دیجیتالی، سامانه جامع دیجیتالی شناد وابسته به موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش در بخش‌های متنوع خدمات خود را به کاربران محترم ارائه می‌نماید این خدما

  بیشتر
  1 / 1
  توسعه فناوری دیجیتال شفافیت در کنار نوآوری
  https://www.shswco.ir
 • معرفی سامانه جامع دیجیتالی شناد

  ۶١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۰:۱۲ |

  خدمات فناوری دیجیتال را با نام (سامانه جامع دیجیتالی شناد) بشناسید با بخش‌های متنوع شامل فروش نرم افزار، دریافت مجوز، طراحی انواع وب سایت‌ و دیگر خدمات کاربردی دیگر بصورت کاملا دیجیتالی با هدف تمرکززدایی برای سهولت در مدیریت زمان و هزینه‌های اضافی متقاضیان می‌توانند پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک بصورت الکترونیکی، و بعد از انجام مراحل قانونی از نحوه رسیدگی به پرونده خود تا حصول نتیجه مطلع شوند و مجوزها و خدمات مربوطه را از طریق پست دریافت نمایند.
  (سامانه جامع دیجیتالی شناد) نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به صورت کاملا دیجیتالی

  1 / 1
  معرفی سامانه جامع دیجیتالی شناد
  https://www.shswco.ir
 • تفاوت بین هاست و دامنه چیست

  ٨۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ۱۷:۲۲ |

  دامنه و هاست دو مفهوم به هم پیوسته در فضای مجازی هستند چنان که گاهی این برداشت ایجاد می‌شود که این دو، یکی هستند اما این طور نیست.

  در بسیاری از موارد پیش‌آمده که به علت وابستگی بین‌هاست و دامنه و همچنین کاربرد بیش از اندازه این دو در کنار یکدیگر این‌گونه برداشت ‌شده که هاست و دامنه یکی هستند. البته علت این موضوع شاید به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات میزبانی برمی‌گردد که برای سهولت کار در همان لحظه ثبت دامنه اقدام به راه‌اندازی و فروش هاست می‌کنند. در این نوشته قصد داریم توضیح کاملی در مورد تفاوت بین هاست و دامنه بدهیم.

  نام دامنه چیست؟
  به‌طور خلاصه دامنه (domain name) یک آدرس برای سایت شما هست که دیگران با وارد کردن این آدرس در مرورگر خود وارد سایت می‌شوند. در واقع اگر سایت خود را یک‌ خانه در نظر بگیرید، آدرس دامنه مانند آدرس پستی برای این خا

  بیشتر
  1 / 1
  تفاوت بین هاست و دامنه چیست
  https://www.shswco.ir
 • چگونه خبرهای جعلی را در شبکه‌های اجتماعی شناسایی کنیم

  ٨٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۷:۴۷ |

  فریبکاری و دروغ از همان آغاز پیدایش اینترنت با آن همراه بوده است اما در چند سال گذشته عرصه‌های سازمان‌یافته و سیستماتیک برای تولید اخبار دروغ یا فیک نیوز‌ها، ظهور پیدا کرده‌اند. شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی هم یکی از عوامل اصلی و مهمی است که در این زمینه نقش مهمی ایفا می‌کند.

  شواهد امر نشان می‌دهد که شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و غیره با این هدف ساخته شده‌اند که اطلاعات جعلی منتشر کنند. اما دایره‌ گسترش خبرهای جعلی به اینکه بتواند به‌ شکل ویروسی انتشار یابد وابسته است و این اغلب بیش از آنکه به صحت و سقم خبر بستگی داشته باشد به تحریک احساسات و واکنش‌های عاطفی مخاطبان بستگی دارد. بر اساس آمارهای فیسبوک و توئیتر (دو میلیارد کاربر در فیسبوک و ۳۳۰ میلیون کاربر در توئیتر) و ساعت‌هایی که در هر هفته در این شبکه‌‌ها

  بیشتر
  1 / 1
  چگونه خبرهای جعلی را در شبکه‌های اجتماعی شناسایی کنیم
  https://www.eshoka.com
 • سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال

  ١٠٣ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۱۲:۰۰ |

  همانطور که می‌دانید وب‌سایت شما هویت کسب و کار شما در فضای مجازی و اولین چیزی است که مخاطبانتان از کسب و کار شما می‌بیند و طبیعتاً می‌خواهید تأثیر خوبی در نگاه اول بگذارید، همکاران شمیم وب برای اینکه شما یک سایت زیبا و کامل و مورد استفاده داشته باشید راهنمایی و مشاوره لازم را خواهند داد و شما می‌توانید با اطلاعات کافی و با هزینه مورد نظر خود اقدام به طراحی سایت نمائید.

  این مرکز غیر از طراحی سایت کسب و کار شما این امکان را برای شما فراهم آورده است تا مجوز‌های لازم را برای وب سایت خود دریافت نمائید. دریافت مجوزهای مربوط به کسب و کارتان باعث می‌شود قانونی بودن فعالیت شما مشخص شود و مشتری بیشتر اعتماد کند.

  برای تقاضای اخذ مجوزهای مربوط به کسب و کارهای اینترنتی و دیگر خدمات این مرکز با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت و مدیریت زمان مراوده

  بیشتر
  سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال
  سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال
  سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال
  سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال
  1 / 4
  سامانه شفافیت و مدیریت زمان با فناوری‌های دیجیتال
  https://www.shswco.ir
 • سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال

  ٢٣۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۳:۰۰ |

  مقدمه:
  با ورود به قرن بیست‌و‌یکم مصادف با وقوع انقلاب ارتباطی و اطلاعاتی، افراد جامعه تحت تأثیر بمباران‌های رسانه‌ای قرار دارند و رسانه‌های عصر حاضر نقشی عمده در شکل‌گیری رفتار، عقاید، عواطف و به خصوص روابط فردی و اجتماعی بازی می‌کنند. اکنون سواد رسانه‌ای به عنوان یکی از کارآمدترین ابزارهای نظارتی طرف توجه بسیاری از کشورها است و افزایش نظام‌های اطلاعاتی و ارتباطی، ضرورت آموزش سواد رسانه‌ای در افراد جامعه را بیش از پیش نمایانگر می‌سازد چرا که پیام‌های تولید شده توسط رسانه‌های مختلف در سرتاسر جهان مخاطبان را دچار نوعی سردرگمی و تردید در انتخاب و گزینش پیام‌های دریافتی می‌نماید.

  اگر تا قبل از عصر حاضر، سواد محدود به توانایی خواندن و نوشتن می‌شد، امروز سواد مفهومی فراتر، گسترده‌تر و پیچیده‌تر پیدا کرده است. سواد رسانه‌ای یعنی مخاطب در برابر رس

  بیشتر
  1 / 1
  سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال
  http://www.eshoka.ir
 • حضور موسسسه شمیم نرم افزار دانش در نمایشگاه کتاب تهران 98

  ٢٣٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ ۱۰:۴۸ |

  حضور ناشران دیجیتال و تولید کنندگان نرم افزاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  موسسه دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش دارا ی استارتاپ فروشگاه جامع اینترنتی شُکا با ارائه نرم افزارهای آموزش و کودکان از تولید کنندگان معتبر در بخش آموزشی و کودکان مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد. از غرفه این موسسه دیدن فرمائید.

  شما می توانید ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب مصلی بزرگ امام خمینی ( ره) از بخش ناشران دیجیتال و تولید کنندگان نرم افزارهای آموزشی و کودکان بازدید نموده و با آخرین دست آورد ها در این زمینه آشنا شوید.

  زمان 4 الی 14 اردیبهشت ماه 98

  مکان: مصلای امام خمینی (ره) ، طبقه دوم رواق شرقی، سالـن رسانه های دیجیتال، راهروی اول، 25 غرفه موسسه دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش

  1 / 1
  حضور موسسسه شمیم نرم افزار دانش در نمایشگاه کتاب تهران 98
  http://www.eshoka.ir http://www
 • فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای کسب و کارها در دوران رونق تولید

  ٢۶۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۱۴:۱۹ |

  شُکا یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران وعسل ایرانی بصورت تخصصی فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی وآشنایی کاربران ازتولیدات ومحصولات ایرانی است.

  ارسال مستقیم محصولات بدون نیاز به واسطه‌ها و دلال‌ها به کاربران، رونق تولید با استفاده از روش‌ها و ابزارها ارتباطی و فناوری دیجیتال، کمک به تولید محصولات تولید‌کنندگان مطابق با خواست کاربران و... در نتیجه كاهش قيمت‌ها و رضايتمندی تولید‌کنندگان وکاربران را در بردارد.

  حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است

  شُکا همراه با تولید‌کنندگان و همگام با کاربران در حمایت از رونق تولید و محصولات ایرانی

  1 / 1
  فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای کسب و کارها در دوران رونق تولید
  http://www.eshoka.ir