17 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/shswco

شمیم نرم افزار دانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال

 • ارسال در اخبار و رویدادها شمیم نرم افزار دانش

  بیانیه‌ی گام دوم انقلاب ( اقتصاد)

  اقتصاد یک نقطه‌ی کلیدیِ تعیین‌کننده است. اقتصاد قوی، نقطه‌ی قوّت و عامل مهمّ سلطه‌ناپذیری و نفوذناپذیری کشور است و اقتصاد ضعیف، نقطه‌ی ضعف و زمینه‌‌ساز نفوذ و سلطه و دخالت دشمنان است. فقر و غنا در مادّیات و معنویّات بشر، اثرمی‌گذارد. اقتصاد البتّه هدف جامعه‌ی اسلامی نیست، امّا وسیله‌ای است که بدون آن نمی‌توان به هدفها رسید.

  تأکید بر تقویت اقتصاد مستقلّ کشور که مبتنی‌ بر تولید انبوه و با کیفیّت، و توزیع عدالت‌محور، و مصرف به اندازه و بی‌ اسراف، و مناسبات مدیریّتی خردمندانه است و در سالهای اخیر از سوی این‌جانب بارها تکرار و بر آن تأکید شده، به خاطر همین تأثیر شگرفی است که اقتصاد می‌تواند بر زندگی امروز و فردای جامعه بگذارد.

  انقلاب اسلامی راه نجات از اقتصاد ضعیف و وابسته و فاسد دوران طاغوت را به ما نشان داد، ولی عملکردهای ضعیف، اقتصاد کشور

  بیشتر بیانیه‌ی گام دوم انقلاب ( اقتصاد)
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و رویدادها شمیم نرم افزار دانش

  حمایت از کالای ایرانی

  تولید کننده محترم

  ما عقیده داریم که شکوفایی اقتصادی تنها با تکیه بر توان داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی امکان پذیر می باشد و تولید کنندگان ایرانی در راس این حرم قرار دارند.

  اقتصاد قوی، تولید قوی، همراه با مدیریت قوی و امنیت اقتصادی ضامن یک اقتصاد پویا و ایرانی است .

  شکا همراه با تولید‌کننده ایرانی وهمگام در حمایت از تولید داخلی و محصولات ایرانی

  روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شُکا

  حمایت از کالای ایرانی
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و رویدادها شمیم نرم افزار دانش

  چهل سالگی انقلاب اسلامی

  چهل سالگی انقلاب اسلامی سالی حساس و امیدآفرین برای ملت قهرمان ایران و سال نا امید کردن دشمنان انقلاب اسلامی است.

  چهل سالگی انقلاب اسلامی
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در اخبار و رویدادها شمیم نرم افزار دانش

  شهادت بزرگ بانوی بزرگ اسلام


  السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا فَاطِمَةُ بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ

  زندگی سراسر تلاش و مجاهده در راه اهداف متعالی اسلام و دفاع از نبوت، امامت و نظام اسلامی درس بزرگ حضرت زهرا سلام الله علیها به تمامی مسلمین در کلیه قرون و اعصار بوده است ونظام اسلامی نیز با تمسک به این درس‌ها به پیروزی و چهل سالگی رسیده است.

  درود خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب و هم کلام با برترین آنان و حامل علم خدا یعنی جبرئیل امین بود. درود بیکران خداوند بر فاطمه(س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان‌ها در پیشگاه او بود.

  وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه‌ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود.

  شهادت بزرگ بانوی بزرگ اسلام صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تسلیت می

  بیشتر شهادت بزرگ بانوی بزرگ اسلام
  http://www.eshoka.ir http://www.
 • ارسال در محصولات و خدمات شمیم نرم افزار دانش

  شکا با استراتژی نوین درحمایت از محصولات ایرانی

  شکا یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران و عسل ایرانی بصورت تخصصی فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی و فرهنگ سازی و آشنایی کاربران از این تولیدات و محصولات و خرید محصولات ایرانی است.

  استراتژی شکا بر سه اصل ایجاد سایت دایرکتوری، بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم به کمک فناوری دیجیتال استوار شده است.

  این وب سایت به صورت یک سایت دایرکتوری فعالیت می‌کند و در تلاش است تا محصولات ایرانی را از اقصی نقاط ایران بصورت متمرکز جمع‌آوری نموده و بصورت یکپارچه برای برند و محصولات ایرانی تبلیغات انجام دهد و بصورت یک نمایشگاه دائمی برای برند و محصولات ایرانی فعالیت نماید.

  به غیر از خصوصیات منحصر بفرد این وب سایت امتیازی که آن را متمایز می کند بارگزاری تصاویر با کیفیت محصولات ایرانی برای بهتر دی

  بیشتر شکا با استراتژی نوین درحمایت از محصولات ایرانی
  http://www.eshoka.ir
 • ارسال در مقالات فنی و تخصصی شمیم نرم افزار دانش

  خرید آنلاین اینترنتی خود را با امنیت انجام دهید

  خرید آنلاین کالاها و خدمات، از با ارزش‌ترین خدماتی است که بر روی اینترنت ارائه می‌شود. این امر علاوه بر صرفه‌جویی در وقت کاربران، مزایایی چون افزایش امنیت در جابجایی پول، کاهش هزینه‌های بازاریابی، صرفه‌جویی اقتصادی و افزایش فرصت‌های شغلی و کارآفرینی را به دنبال دارد. امّا در عین حال کلاهبرداران فضای مجازی نیز با استفاده از عدم اطّلاع یا کم‌دقّتی خریداران و مشتریان، آن را با تهدیدها و آسیب‌هایی مواجه ساخته‌اند. نکات ذیل را در هنگام خریدهای الکترونیکی در نظر داشته باشید.

  - اوّلین پیش‌فرض برای حقیقی و سالم بودن خدمات یک فروشگاه الکترونیک، این است که کالاهای مجاز ارائه می‌کند. بنابر این فروشگاه‌هایی که کالاهای غیرمجاز به فروش می‌رسانند، با احتمال بسیار بالا، به قصد کلاهبرداری به وجود آمده‌اند.

  - در هنگام تصمیم به خرید از فروشگاه‌های الکترونیک

  بیشتر خرید آنلاین اینترنتی خود را با امنیت انجام دهید
  http://www.shswco.com http:
 • ارسال در محصولات و خدمات شمیم نرم افزار دانش

  امکانات و امتیازهای یک سایت طراحی شده

  همه‌ شرکتها وکسب‌وکارها به اهمیت استفاده ازاستراتژی‌های بازاریابی اینترنتی پی برده‌اند و می‌دانند که برای رشد سریع در کسب و کار خود باید از آن استفاده کنند. یکی ازابزار‌ها و روشهای مهمی که امروزه ازآن بعنوان‌های مختلف از آن استفاده می‌شود فناوری‌های دیجیتال می‌باشد. با ظهور آن ایجاد تحول و پویایی در کسب و کارهای شرکت‌ها و تولید‌کنندگان و بطورکلی دنیای کسب‎وکار دچار تغییرات شده است و سرعت ورود به بازارهای داخلی و جهانی افزایش بیشتری پیدا کرده است.
  برای اینکه یک کسب و کاربتواند موفق شود احتیاج به یکسری امکانات دارد تا با آن بتواند به دنیای دیجیتال قدم بگذارد این امکانات همان وب سایت می‌باشد.بعد از طراحی سایت امکانات دیگری لازم است تا بتوانیم از طریق آن به هدف خود جامع عمل بپوشانیم لذا با توجه به نوع سایت طراحی شده امکانات دیگر را فراهم می کنی

  بیشتر امکانات و امتیازهای یک سایت طراحی شده
  http://www.shswco.ir