www.sanat.ir/teslaups

شرکت یو پی اس تسلا

فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس (U.P.S) ، استابلایزر و

(1 نظر) 5 از 5
 • یو پی اس برای خودپرداز

  ٩۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۱۵:۱۳ |

  استفاده از یو پی اس (UPS) برای دستگاه خودپرداز بانک یا همان ATM به دلیل حساسیت قسمت های مختلف آن در برابر نوسانات و قطع شدن جریان برق بسیار ضروری می باشد. اکثر افراد قبل از خرید دستگاه UPS برای دستگاه خودپرداز سوال می پرسند، کدام یو پی اس برای خود پرداز کارایی بهتری دارد؟ علت پرسیدن این سوال تنوع انواع یو پی اس و کارایی متفاوت آنها و از طرفی به دلیل حساسیت زیاد قسمت های مختلف خودپرداز مانند CPU، شمارنده ها، پردازشگر و مدارات آن، به نویزها و اختلالات جریان برق شهری و استفاده ۲۴ ساعته از آن می باشد. با ما همراه باشید تا با معرفی انواع یو پی اس و کارایی آن در خودپرداز، شما را درباره این که کدام یو پی اس برای خودپرداز کارایی بهتری دارد، راهنمایی کنیم.

  اهمیت استفاده از یو پی اس برای خودپرداز
  در بین سیستم های بانکی، دستگاه خودپرداز به دلیل آسان

  بیشتر
  برچسب ها: #یو پی اس #یوپی اس #ups
  1 / 1
  یو پی اس برای خودپرداز
  https://teslaups.ir/ups-for-atm/
 • فروش یو پی اس و باتری یو پی اس

  ٩٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۱۵:۰۳ |

  در این صفحه قصد داریم تمامی اطلاعاتی که در رابطه با یو پی اس ها ( UPS ) نیاز دارید و بهترین یو پی اس هایی که در بازار موجود می باشد رو معرفی کنیم. اگر به دنبال خرید یو پی اس هستید، مطالب این صفحه رو کامل مطالعه کنید.

  خرید دستگاه های یو پی اس ( UPS )
  یو پی اس ( به انگلیسی : Uninterruptible power supply ) در واقع یک منبع تغذیه ی بدون وقفه است که در کنار سیستم هایی همانند کامپیوتر و … که برق مصرف می کنند، نصب می شود و از آسیب هایی که ممکن است به هنگام نوسانات برق شهری به دستگاه وارد شود، جلوگیری می کند.

  اما پیدا کردن یو پی اس ( UPS ) مناسب و خوب، امری بسیار دشوار و پیچیده است زیرا در ذیل مشخصاتی که برای یو پی اس های مختلف بیان می شود، از اصطلاحات تخصصی استفاده می شود که هر کسی قادر به تشخیص آن ها نمی باشد.

  برچسب ها: #یوپی اس #یو پی اس
  1 / 1
  فروش یو پی اس و باتری یو پی اس
  https://teslaups.ir/c/ups/