16 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/toorikala

صنایع مفتولی توری کالا

تولید کننده فنس و توری های صنایع مفتولی

 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  سیم خاردار حلقوی تبری

  سیم خاردار حلقوی تبری :

  سیم خاردار حلقوی تبری یا سیم خاردار حلقوی تیغی یا سیم خاردار لیزری یا سیم خاردار کاتری نوعی از سیم خاردار حلقوی است که دارای تیغه هایی به شکل تبر بوده که در فواصل منظم با هم قرار گرفته اند . این نوع از سیم خاردار علاوه بر پوشش حفاظتی بسیار مناسبی که دارد ، دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل است به طوریکه بعد از نصب روی دیوار به زیبایی ظاهری محیط نیز می افزاید . از نظر میزان بازدهی و کارایی سیم خاردار حلقوی تبری از محصولات مشابه خودش یعنی سیم خادار خطی و سیم خاردار حلقوی عرض 60 یا سیم خاردار حلقوی عرض 90 سوزنی دارای کیفیت و کارایی بالاتری است .
  مشخصات فنی سیم خاردار حلقوی تبری :

  سیم خاردار حلقوی تبری از مفتول ۳ پرکربن به عنوان هسته و محور اصلی بهره می برد . این محصول در قطر های ۵۰ ، ۶۰، ۷۰ و ۹۰ سانتی متر تولید می ش

  بیشتر سیم خاردار حلقوی تبری
  http://toorikala.ir/product/%d8%b3%
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  سیم خاردار حلقوی قطر 90

  سیم خاردار حلقوی قطر 90 :

  سیم خاردار حلقوی قطر 90 که به سیم خاردار سوزنی عرض 90 نیز معروف است یکی از ابزار های مهم جهت محصور کردن و ممانعت از ورود در اماکن حساس و نظامی و … که نیز به حفاظت فیزیکی دارند ، بوده و به علت ساختار جالب ، متریال به کار رفته در مفتول مرکزی و خارها و همچنین پوشش گالوانیزه به کار رفته در آنها دارای عمر طولانی ( بالای 50 سال ) در فضای باز و تحت شرایط مختلف و متنوع آب و هوایی نظیر اشعه UV خورشید ، گرما ، سرما ، باد ، باران و .. بوده به طوریکه مقاومت بسیار چشم گیری در برابر زنگ زدگی ، خوردگی و پوسیدگی دارد . حلقه های این نوع سیم خاردار طوری طراحی شده است که نصب و اجرای آن بسیار ساده بوده و نیازی به مهارت ندارد و در عین حال در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت .
  مشخصات فنی سیم خاردار حلقوی قطر ۹۰ :

  از نظر مشخصات ف

  بیشتر سیم خاردار حلقوی قطر 90
  http://toorikala.ir/product/%d8%b3%
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  سیم خاردار حلقوی قطر 60

  سیم خاردار حلقوی قطر 60 :

  سیم خاردار حلقوی قطر 60 یا سیم خاردار سوزنی قطر 60 نوعی از سیم خاردار است که به صورت حلقه شده جهت پوشش حفاظت فیزیکی جهت اماکن حفاظتی نظیر پادگانها ، زندان ها و … استفاده می شود . این نوع از سیم خاردار قابل نصب بر روی دیوار ، پایه با سر V شکل و همچنین روی زمین می باشد . نصب این محصول بسیار ساده بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد . سیم خاردار حلقوی عرض 60 به علت ضخامت بیشتر در قطر مفتول هسته ( مفتول مرکزی) و مفتول خار ها ، دارای استحکام بیشتری نسبت به سیم خاردار خطی بوده و از دوام و پوشش دهی بالاتری برخوردار است .
  مشخصات فنی سیم خاردار حلقوی قطر ۶۰ :

  در تولید سیم خاردار حلقوی قطر ۶۰ از مفتول ۳ میلیمتری خشک ( فنر) با روکش گالوانیزه به عنوان مفتول مرکزی و مفتول ۲٫۵ میلیمتری به عنوان خار ( سوزن ) استفاده می شود . ک

  بیشتر سیم خاردار حلقوی قطر 60
  http://toorikala.ir/product/%d8%b3%
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  سیم خاردار خطی

  سیم خاردار خطی :

  سیم خاردار خطی یکی از ابزار های محصورسازی و ایجاد مانع امنیتی و حفاظتی است که از دیر باز مورد توجه و استقبال عموم قرار داشته است . این محصول بسیار پر طرفدار با نام های دیگری اعم از سیم خار دو نخ ، سیم خار دار 2 لا ، سیم خاردار ریزر و … نیز در بازار متداول است .

  سیم خاردار خطی از دو قیمت اصلی تشکیل شده است : 1) رشته مرکزی 2 ) خارها

  رشته مرکزی در واقع دو رشته مفتول پوشیده شده از روی است که در مراحل گالوانیزاسیون به حالت گالوانیزه درآمده و به دور هم تابانده شده است . قطر مفتول های رشته مرکزی عموماً 2 میلمتر است ، البته قطر 2.5 میلیمتری آن نیز موجود است که دارای خواهان کمتری است .
  خارهای موجود در این محصول به وسیله 2 رشته سیم و توسط دستگاه های مدرن و به روز مربوطه به صورت 4 تایی ( چهر پر ) به دور رشته مرکزی ت

  بیشتر سیم خاردار خطی
  http://toorikala.ir/product/%d8%b3%
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  توری فرنگی

  توری فرنگی چیست ؟

  توری فرنگی یکی از انواع توریهای بافتی پرمصرف و پرطرفدار ( مخصوصاً در بین کشاورزان ) است که از آن جهت مصارف گوناگونی بهره می برند . از قبیل ایجاد حصار برای محل پرورش مرغ و پرندگان ، حصار باغ ها و باغچه ها . در صنعت و ساختمان سازی هم برای سقف سوله ها ، دور ستونها و ایجاد حفاظ برای جلوگیری از سقوط مصالح و تجهیزات استفاده می شود .البته دامنه کاربرد این محصول بسیار گسترده تر است که در اینجا ذکر همه آنها امکان پذیر نیست .

  توری فرنگی از نظر ظاهری ، نحوه بافت و شکل چشمه ها بسیار شبیه به توری مرغی و گابیون است . به همان صورت دارای چشمه های شش ضلعی که در اصطلاح به آن لانه زنبوری و در لاتین به آن Hexagonal wire netting هم می گویند .

  توری فرنگی از نظر قطر مفتول از توری مرغی ضخیم تر و از گابیون سبک تر است و در کل به علت داشتن

  بیشتر
  برچسب ها: #توری فرنگی
  توری فرنگی
  http://toorikala.ir/%d8%aa%d9%88%d8
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  توری مرغی گالوانیزه

  توری مرغی گالوانیزه چیست ؟

  توری مرغی گالوانیزه نوعی از توری های مفتولی با چشمه های شش ضلعی یا هگزاگونال است که از نظر ظاهری هم خانواده توری فرنگی و گابیون است . در واقع می توان گفت نازکترین و سبک ترین توری با چشمه شش ضلعی ( لانه زنبوری ) است . همانگونه که از نامش پیداست عمدتاً جهت محصور کردن حیوانات کوچک نظیر مرغ ، جوجه ، خرگوش و … استفاده می شود . البته از این محصول جهت حفاظت از گیاهان برای عدم ورود حیوانات به باغ یا باغچه نیز استفاده می گردد . با پهن کردن آن بر روی زمین و کف مرغدازی ها می توان از حفر گودال و ایجاد سوراخ توسط حیوانات مزاحم نیز جلوگیری کرد . این محصول در زبان انگلیسی به نامهای Chicken wire netting یا Poultry netting معروف است .
  کاربرد توری مرغی در کجاست ؟

  توری مرغی گالوانیزه دارای زمینه های کاربردی زیادی است که د

  بیشتر توری مرغی گالوانیزه
  http://toorikala.ir/%d8%aa%d9%88%d8
 • ارسال در محصولات و خدمات صنایع مفتولی توری کالا

  توری پرسی

  توری پرسی :

  توری پرسی نوع منحصر به فردی از توری های مفتولی با چشمه های مربع شکل و مفتولهای موجدار است که دارای کاربردهای بسیار زیاد و متنوع در صنایع مختلف می باشد . این نوع توری از نظر شکل چشمه ها و شکل ظاهری تشابهاتی با توری جوشی دارد و آن هم قرار گیری میله های تشکیل دهنده توری به صورت عمودی و افقی است و همچنین دارا بودن چشمه های مربع یا مستطیل شکل و کاربرد آنها در ساختمان سازی و بتن ریزی .

  اما در جزئیات تفاوتهای عمده ای با توری جوشی دارد که در ذیل به طور مبسوط به آنها می پردازیم :

  توری پرسی یا فنس پرسی که با نام هایی نظیر توری بافتی ، توری مشبک یا در زبان لاتین Crimped wire mesh نیز نامیده می شوند ، در واقع یک پارچه سیمی یا پارچه مفتولی است که تار و پودهای آن در هم بافته می شوند و هیچ نوع جوشی در محل تقاطع این میله های عمودی و

  بیشتر توری پرسی
  http://toorikala.ir/%d8%aa%d9%88%d8