www.sanat.ir/tubagostar

نمایندگی طوبی گستر

طوبی گستر نمایندگی معتبر فروش گلاب و انواع عرقیات طوبی

0 از 5
 • تفاوت گلاب معمولی و ممتاز در چیست؟

  ۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۵:۵۹ |

  برای پی بردن به تفاوت این سه نوع مدل گلاب ابتدا باید آشنایی مختصری درباره فرآیند تهیه گلاب داشته باشید چرا که این تفاوت در این فرآیند لحاظ می‌شود. در فرآیند گلاب گیری از گلبرگ‌های گل محمدی که نوعی از گل رز است به این ترتیب استفاده می‎شود که با استفاده از دیگی بزرک جوشانده شد و در فرآیند تقطیر عرق آن گرفته می‌شود.

  در این فرآیند گلبرگ‌ها را با نسبت معینی از آب در درون یک دیگ بزرگ ریخته و می‌جوشانند؛ در ادامه این و پس از گرم شدن و جوشیدن توسط دستگاه‌هایی که دارند این مخلوط آب و گلاب تقطیر شده و به گلاب تبدیل شوند. طی کردن یکبار این فرآیند گلاب معمولی را حاصل می‌دهد. البته باید خاطر نشان شود که میزان گلبرگ ریخته شده در دیگ نیز می‌تواند عاملی بر میزان خلوص گلاب باشد! اما به بیان ساده اگر یکبار این فرآیند انجام شود گلاب حاصل معمولی می‌باشد.

  هما

  بیشتر
  1 / 1
  تفاوت گلاب معمولی و ممتاز در چیست؟
  https://virgool.io/@tubagostar/%DA%
 • مقایسه طب گیاهی و نوین

  ٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۱۱:۲۶ |

  سر منشا تفاوت در این دو طب را می‎توان در داروهای تجویز شده برای درمان و یا جلوگیری از بیماری دانست. در طب گیاهی گل گیاه به صورت دم کرده و یا به صورت عرقیات گیاهی از سوی پزشک برای مصرف شما تجویز می‎شود؛ گیاهان شامل اجزای بسیاری هستند که طبیعتا همه‌ی بخش‎های آن خواص درمانی ندارد! به همین منظور استفاده از عرقیات گیاهی همیشه راحت تر و تاثیر بیشتری داشته است.

  متخصصان و پزشکان سنتی بر این باورند که مصرف گل گیاه و عرق آن از آن جهت مفید است که اولا خواص کاملی از عناصر گیاهی نصیب بیمار می شود و دوم این که با مصرف تمام یک گیاه، از شدت عوارض سمی یک ترکیب خاص کم می‌شود. اینها در حالیست که در آن دسته از داروهای نوینی که منشا گیاهی دارند با عصاره سازی ساخته می‎شوند به این ترتیب که در طب نوین سعی به تخلیص و عصاره سازی گیاهان و استفاده تنها از یک عنصر شیم

  بیشتر
  1 / 1
  مقایسه طب گیاهی و نوین
  https://virgool.io/@tubagostar/%D8%
 • خرید عرق خارشتر

  ١٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ ۱۲:۲۷ |

  رق خارشتر دارای طبیعت گرم و خشکی می‌باشد که صرف آن می‌تواند باعث رفع بیماری‌های صفرا و جلوگیری از سنگ کلیه و مثانه و دفع آن‌ها شود. این محصول هم اکنون در فروشگاه طوبی گستر در دسترس شما می‌باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که مصرف این محصول از عرقیات گیاهی طوبی گستر دارد می‌توان به خاصیت ضد چاقی و خاصیت مدر و معرق بودن آن اشاره کرد. برای اطلاع بیشتر از خواص عرق خارشتر می‌توانید به بخش “ خواص عرقیات طوبی گستر ” مراجعه کنید. خارشتر عرق شده برگرفته از ریشه گیاه خارشتر طبیعی و طی فرآیند بخصوصی تهیه می‌شود. شما می‌توانید با هزینه‌ای ناچیز و خرید عرق خارشتر از طوبی گستر تنها نمایندگی فروش عرقیات و گلاب طوبی در تهران، از خواص بیشمار این عرق گیاهی استفاده کنید. این محصول از عرقیات گیاهی طوبی یکی از با کیفیت‌ترین عرقیات گیاهی طوبی در سراسر ایران می‌باشد و در

  بیشتر
  1 / 1
  خرید عرق خارشتر
  https://tubagostar.ir/product/%D8%B
 • خرید عرق گزنه طوبی گستر

  ١٨ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ۱۴:۵۶ |

  تنظیم و کاهش قند خون، باز کننده عروق ریه، تنظیم و درمان دردهای پروستات، درمان تنگی نفس و رفع اختلالات خونی تنها بخشی از ویژگی‌های عرق گزنه می‌باشد. همچنین استفاده از این محصول از سری محصولات طوبی گستر باعث افزایش شیر مادر و رفع بیماری‌های پوستی خواهد شد. این محصول نوعی از عرقیات گیاهی می‌باشد که از گیاه طبیعی و طی فرآیند بخصوصی گرفته می‌شود. شما می‌توانید با هزینه‌ای ناچیز و خرید عرق گزنه از این نمایندگی فروش عرقیات و گلاب اصل در تهران، از خواص بیشمار آن استفاده کنید. این عرق گیاهی با کیفیت و خلوص بالا در سراسر ایران می‌باشد و در اندازه‌ی یک لیتری برای استفاده شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است.

  برای خرید این محصول به لینک درج شده در زیر همین پست مراجعه کنید و یا با شمار تماس ۰۹۳۵۲۱۹۹۹۲۱ تماس حاصل فرمائید.

  1 / 1
  خرید عرق گزنه طوبی گستر
  https://tubagostar.ir/product/%D8%B
 • کاهش فشار خون با عرقیات گیاهی

  ٢٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۲ |

  اینکه درمان فشار خون بالا با عرقیات گیاهی امکان پذیر است یا خیر را می‌توان از دو دید تجربی و تحقیقات علمی مورد بررسی قرار داد. تجربیات مصرف کنندگان و گذشتگان نشان می‌دهد که در مواردی استفاده از عرقیات گیاهی پائین آورنده فشار خون برای درمان این بیماری موثر بوده است. اما تحقیقات علمی چه نتایجی داشته است؟! آیا از نظر محققان پائین آوردن فشار خون با عرقیات گیاهی طوبی گستر امکان پذیر است؟!

  در سال‌های گذشته تحقیقاتی توسط محققان کشور آمریکا برای بررسی اثر کاهندگی فشار خون بر روی برخی از گیاهانی که از آن به عنوان درمانگر فشار خون بالا استفاده می‌شد، صورت گرفته است. در این تحقیقات که بر روی گیاهانی همچون اسطوخودوس، عصاره دانه رازیانه، آویشن و بابونه انجام شد، بررسی مشخصی بر روی مولفه زیست محیطی انجام گرفته است که این بررسی می‌تواند توضیح دهد چرا بر

  بیشتر
  1 / 1
  کاهش فشار خون با عرقیات گیاهی
  https://tubagostar.ir/%D8%AF%D8%B1%
 • کدام عرقیات لاغر کننده هستند؟!

  ٢۵ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۴:۳۸ |

  عرقیات گیاهی موثر در لاغری! این روزها افراد بسیاری هستند که به دلیل عدم تجرک مناسب و ورزش از عوارض چاقی رنج می‌برند و همواره به دنبال کاهش وزن خود هستند؛ اگرچه در این روزها پزشکی و صنعت داروسازی شیمیایی پیشرفت چشمگیری داشته است اما مراجعه به یک پزشک و استفاده از داروهای شیمیایی برای لاغری می‌تواند عوارض جانبی بسیاری داشته باشد. به همین دلیل افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند روی به طب سنتی و استفاده از عرقیات گیاهی برای لاغری سریع آورده‌اند.
  هر نوع دارویی چه شیمیایی و چه طبیعی که باعث گرم شدن معده شود در نتیجه کاهش اشتها را برای شما به همراه خواهد داشت؛ این بدین معناست که عرقیات گیاهی مناسب برای کاهش وزن از دسته عرقیات گیاهی با طبیعت گرم و خشک هستند. مصرف عرق گیاهی برای لاغری اشتهای شما را کنترل کرده و در نتیجه کاهش وزن را برای شما حاصل می‌

  بیشتر
  1 / 1
  کدام عرقیات لاغر کننده هستند؟!
  https://tubagostar.ir/%D8%A8%D9%87%
 • خرید عرق کرفس یک لیتری

  ٣٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۶:۰۷ |

  عرق کرفس یک لیتری ارائه شده در مجموعه طوبی گستر ارگانیک بوده و بدون دخالت دست تهیه شده است. عرق کرفس طبیعتی گرم داشته و خاصیت لاغر کنندگی قوی، تقویت استخوان بندی، خاصیت درمانی سیاتیک، پاکسازی کلیه و مثانه و خاصیت سنگ شکنی در افراد مبتلا به سنگ کلیه را دارد.

  شما می‌توانید برای خرید این عرق گیاهی به لینک درج شده در زیر همین پست مراجعه کرده. همچنین خواص و طریق مصرف عرق کرفس در وبسایت طوبی گستر مشخص شده است.

  1 / 1
  خرید عرق کرفس یک لیتری
  https://tubagostar.ir/product/%D8%B
 • عرق یونجه برای چاقی

  ٣١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ۱۴:۵۲ |

  این روزها از عرقیات گیاهی طوبی گستر بسیار استقبال شده است. یکی از این عرقیات عرق یونجه می‌باشد. ور کلی می‌توان گفت وجود انواع ویتامین‌ها، مواد مغذی و مواد معدنی در عرق یونجه که از گیاه یونجه گرفته می‌شود می‌تواند باعث افزایش سیستم ایمنی بدن شما شود؛ خاصیت یونجه به قدری زیاد بوده که باعث شده است این گیاه را در برخی از کشور‌های دنیا به شکل اسفناج نیز برای استفاده شهروندان عرضه کنند. عرق یونجه طوبی گستر حاوی آنزیم‌های مفید بسیاری است؛ همچنین این عرق از سری محصولات طوبی گستر شامل مقدار زیادی پروتئین و آهن می‌باشد که به همین جهت برای کم خونی بسیار مفید بوده.
  جزئیات بیشتر درباره خاصیت چاق کنندگی عرق یونجه را در وبسایت طوبی گستر از طریق لینک درج شده در زیر این پست بخوانید.

  1 / 1
  عرق یونجه برای چاقی
  https://tubagostar.ir/%D8%B9%D8%B1%
 • خرید عرق یونجه طوبی گستر

  ٣٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۴:۰۹ |

  عرق یونجه طوبی گستر در اندازه یک لیتری در فروشگاه این مجموعه موجود می‌باشد. عرق یونجه به چاق کنندگی صورت و بدن معروف است همچنین خونساز بودن، شیر افزایی، درمان نرمی استخوان و کمک در استخوان بندی کودکان از سری دیگر ویژگی‌های عرق یونجه می‌باشد.

  این محصول در اندازه یک لیتری به صورت تکی و عمده در نمایندگی معتبر طوبی گستر به فروش می‌رسد. برای این منظور می‌توانید به لینک درج شده در زیر همین پست مراجعه کنید.

  1 / 1
  خرید عرق یونجه طوبی گستر
  https://tubagostar.ir/product/%D8%B