www.sanat.ir/zedezardi

اجاره و فروش دستگاه زردی

تولید کننده و وارد کننده انواع دستگاه زردی نوزاد

0 از 5
 • فروش دستگاه زردی نوزاد

  ٣٢٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۱۲:۵۵ |

  یکی از تخصص های ما فروش دستگاه زردی نوزاد است. ما سعی داریم که با فروش دستگاه زردی با نازلترین قیمت به بهبود سلامت نوزادان در جامعه کمک کنیم.
  ما علاوه بر اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد اقدام به پذیرش نمایندگی از شهرستان ها نیز نموده ایم. برای این کار هیچ تخصص و سابقه ای نیاز نیست. تنها علاقه شما کفایت می کند. ما تمامی اطلاعات و آموزش ها را به شما انتقال می دهیم. پکیج نمایندگی ما در پراید نیز جا می شود و می توانید با این ماشین نیز آن را حمل نمایید. این پکیج شامل 12 عدد فتوتراپی' target='_blank' >دستگاه فتوتراپی به همراه همین تعداد شورت و عینک ضد زردی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرید.
  دستگاه فتوتراپی دارای مزایای بی شماری نسبت به روش های قدیمی و سنتی می باشد. از این رو روش های قدیمی را فراموش کنید. این دستگاه با تاباندن نور با طو

  بیشتر
  1 / 1
  فروش دستگاه زردی نوزاد
  http://zedezardi.com/
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد با گارانتی

  ٣٢٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۱۲:۵۰ |

  برای اجاره دستگاه زردی نوزاد تنها کافیست با ما تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستیم.
  زردی در نوزادن عمدتا به دلیل افزایش سطح بیلی روبین خون اتفاق می افتد. این امر موجب بروز زردی در پوست نوزادان می شود. درمان زردی نیز دارای اهمیت بسیاری است. زیرا تاخیر در درمان و یا عدم درمان صدمات جبران ناپذیری را به فرزندان شما وارد می کند. برای مثال می تواند منجر به فلج مغزی در نوزادان شود. بنابراین درمان سریع و به موقع آن بسیار حائز اهمیت می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت مشاهده علائم زردی سریعا به پزشک مراجعه نمایید. و سطح بیلی روبین خون را اندازه گیری نمایید.
  برای درمان سریع و قطعی آن نیز اجاره دستگاه زردی نوزاد پیشنهاد می شود. این دستگاه که به فتوتراپی' target='_blank' >دستگاه فتوتراپی نیز معروف است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد.
  استفاده

  بیشتر
  1 / 1
  اجاره دستگاه زردی نوزاد با گارانتی
  http://zedezardi.com/