www.sanat.ir/6368

شرکت داداش برادر

صنایع غذایی

معرفی شرکت داداش برادر:
صنایع غذایی شرکت داداش برادر در سال 1323 در شهر تبریز تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت صاحب یکی از پیشرفته ترین خطوط تولیدی با برند آیدین در ایران بوده و متنوع ترین سبد محصولات مواد غذایی کشور را در اختیار دارد که این موفقیت حاصل سرمایه گذاری های جدید و راه اندازی خطوط تولید پیشرفته و رباتیک از طرف مدیریت این شرکت در سالهای اخیر می باشد. شرکت داداش برادر( آیدین) با ... بیشتر

معرفی شرکت داداش برادر

  • شرکت داداش برادر
  • تلفن: 04136307591
  • آدرس: کیلومتر ۲۰ جاده تبریز - تهران بعد از پلیس راه خیابان آبیاری شرکت داداش برادر - آیدین

صنایع غذایی شرکت داداش برادر در سال 1323 در شهر تبریز تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت صاحب یکی از پیشرفته ترین خطوط تولیدی با برند آیدین در ایران بوده و متنوع ترین سبد محصولات مواد غذایی کشور را در اختیار دارد که این موفقیت حاصل سرمایه گذاری های جدید و راه اندازی خطوط تولید پیشرفته و رباتیک از طرف مدیریت این شرکت در سالهای اخیر می باشد.
شرکت داداش برادر( آیدین) با دو واحد صنعتی در زمینی با مساحت 135000 متر مربع و زیربنای 93500 مترمربع بنا شده انواع محصولات، شامل آبنبات، کارامل، تافی مغزدار، شکلات، کیک،بیسکویت، ویفر، پاستیل،دراژه و پودر ژله تولید می نماید.
تمامی محصولات تولیدی شرکت داداش برادر دارای استاندارد ملی ایران بوده و تحت نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت با نشان حلال تولید میگردد، همچنین محصولات تولیدی کاملاً با سلامت انسان و محیط زیست مطابقت داشته و شرکت داداش برادر خود را ملزم به تبعیت از جدیدترین استانداردهای بهداشتی در زمینه صنایع غذایی میداند.
محصولات تولید شده پس از اخذ تاییدیه واحد کنترل کیفیت و عبور از مرحله قرنطینه، از طریق واحد حمل و نقل شرکت داداش برادر که مجهز به چندین دستگاه تریلی 20تن و 10تن پیخچالدار می باشد، از انبار مرکزی به انبارها و سردخانه های 18 مرکز پخش در سراسر کشور منتقل شده و بصورت پخش مویرگی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد.
شرکت داداش برادر علاوه بر بخش داخلی ایران، اقداماتی در زمینه صادرات نیز انجام داده است. نتیجه این اقدامات صادرات به کشورهای همسایه، حوزه خلیج فارس، آسیای شرقی و اروپا است که 35% از کل فروش محصولات شرکت داداش برادر را شامل می گردد.
شرکت داداش برادر علاوه بر خطوط تولید مواد غذایی دارای خطوط تولیدی تزریق پلاستیک قالبی و وکیوم فرمینگ نیز می باشد که این خطوط قادرند تمامی نیاز شرکت به بسته بندی های جعبه کریستال و همچنین وکیوم مورد استفاده در محصولات را فراهم نمایند.
بدین ترتیب شرکت داداش برادر با بکار گیری بیش از 3500 نفر پرسنل مصمم تر از همیشه و با تکیه بر تجربیات گرانبهای سالهای طولانی گذشته، مشارکت فعالی در رونق بخشیدن به اقتصادی ملی ایران داشته و با تجربه ای بیش از 53 سال حضور در بازارهای داخلی و جهانی ، همچنان در تلاش است تا محصولاتی باکیفیت و خوشمزه به مشتریان خود ارائه نموده و به صورت مستمر در جهت هدف عالی و مهمترین رمز موفقیت خود که همانا تاکید بر " مشتری مداری " است، گام بردارد.
ما خوشحالیم که با شنیدن نام آیدین، لذت خاص شکلات به همراه کیفیت و طعم اصیل آن در ذهن مشتریان خوش ذوق ما تداعی می گردد.