www.sanat.ir/7183

داروسازی خوارزمی

داروسازی

معرفی داروسازی خوارزمی:
شرکت داروسازی خوارزمی در سال 1342 فعالیت خود را درمرکزتهران و با نام ماکس آغاز نمود وسپس ضمن تغییر نام به شرکت داروسازی خوارزمی به غرب تهران و در حاشیه ی کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج انتقال یافت. شرکت داروسازی خوارزمی در زمینی به مساحت 24000 مترمربع واقع گردیده و دارای 2 ساختمان مجزای در حال بهره برداری با کاربری تولید و اداری میباشد. واحد تولید در فضایی به وسعت 7000 مت... بیشتر

معرفی داروسازی خوارزمی

  • داروسازی خوارزمی
  • تلفن: 44545413
  • آدرس: تهران،شهرک استقلال،خیابان شهید غلامرضا جلال،بن بست داروسازی خوارزمی،پلاک 115 کد پستی 1389716512

شرکت داروسازی خوارزمی در سال 1342 فعالیت خود را درمرکزتهران و با نام ماکس آغاز نمود وسپس ضمن تغییر نام به شرکت داروسازی خوارزمی به غرب تهران و در حاشیه ی کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج انتقال یافت.
شرکت داروسازی خوارزمی در زمینی به مساحت 24000 مترمربع واقع گردیده و دارای 2 ساختمان مجزای در حال بهره برداری با کاربری تولید و اداری میباشد.
واحد تولید در فضایی به وسعت 7000 مترمربع در 2 طبقه احداث گردیده و تمامی خطوط تولیدی این شرکت مشتمل بر ساخت انواع قرص ،کپسول ، شربت، قطره خوراکی ، پماد ، اسپری و آنتی بیوتیک های وراکی را مطابق با قوانین GMP در بر می گیرد. با توجه به طرح های توسعه ی تهیه شده در زمینه تولید محصولات متنوع و افزایش خطوط تولیدی و همچنین به منظور گسترش و توسعه واحدهای تحقیقات و R&D وبهبودفضای واحدکنترل کیفیت شرکت ، ساخت ساختمانی به مساحت 1200 مترمربع ودرسه طبقه دردست اجرا است . این شرکت با همکاری و همیاری واحدهای هم گروه خود مشتمل بر شرکت پخش سراسری دارویی التیام ، شرکت کیمیااثرسلامت ، شرکت پلاسمای خوارزمی نسبت به تکمیل زنجیره تامین همچنین محصولات اقدام کرده است است.

درباره ما

شرکت داروسازی خوارزمی با پیروی از قوانین WHO و نیز مقررات GMP در طی مدتی کوتاه توانست نام خود را به عنوان یکی از شرکت های معتبر در صنعت داروسازی مطرح نموده و در حال حاضر حدود 90 قلم از داروهای مختلف را تولید نماید.

واحد های تولید این شرکت شامل:

خط کامل ساخت و پرکن شربت
خط کامل ساخت و پرکن قطره خوراکی
خط کامل گرانولاسیون قرص
خط کامل پرس قرص
خط کامل بسته بندی قرص
خط کامل محلول اسپری موضعی
خط کامل فیلینگ کپسول و کانتر کپسول
بخش ساخت و بسته بندی آنتی بیوتیک های خوراکی
بخش ساخت و پرکن پماد موضعی

داروسازی خوارزمی مفتخر است که در 3 سال گذشته توانسته است تمامی قسمت های بخش تولید خود را بازسازی نموده و با ایجاد فضاهای تمیز (Clean Room) به سطح کیفی مطلوب برسد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران زبده ی فنی و مهندسی خود توانسته است در راستای ارتقاء کیفیت فرآیندهای تولید اعم از تولید آب دارویی (PW) و هوای تولیدی (HVAC) و فضای مناسب تولید و ... نقش بسزایی را ایفا کرده و با اصلاح Utilities های مربوط به دستگاههای تولیدی و ارائه مستندات مربوطه (…, OQ-IQ-SOP) راه رسیدن به الزامات GMP را در این قسمت هموار نماید.
شرکت داروسازی خوارزمی از جمله بزرگترین تأمین کنندگان قطره های خوراکی اطفال در ایران است به نحوی که تأمین سهم عمده ای از نیازهای خانه های بهداشت را به خود اختصاص داده و از این طریق بخشی از رسالت تأمین سلامت کودکان در جامعه را به انجام می رساند، همچنین این شرکت از جمله بزرگترین تولیدکنندگان انواع شربت در ایران به شمار می رود و در استراتژی میان مدت خود ، ارتقاء جایگاهی تا سطح اولین و بزرگترین تولید کننده مایعات را دنبال مینماید.
کیفیت در مواد اولیه و نظارت صحیح بر تولید و بسته بندی مناسب باعث شده که در حال حاضر محصولات دارویی شرکت خوارزمی درزمینه صادرات نیزفعالیت داشته باشد. به دلیل نقش برجسته مدیریت کیفیت در صنایع داروسازی و به منظور تولید محصولات دارویی مطابق با الزامات GMP و همچنین حضور مؤثر در بازارهای رقابتی ملی و بین المللی ، این شرکت در سال 1390 بخش تضمین کیفیت (Quality Assurance) را به عنوان یکی از ارکان مهم در ساختار سازمانی خود ایجاد نمود. این بخش با سازماندهی مستند سازی ، انجام معتبرسازی فرآیند های تولیدی ، احراز کیفیت دستگاه ها و سیستم ها ، ارزیابی تأمین کنندگان مواد اولیه ،بازرسی های داخلی ، مدیریت شکایات و فراخوانی محصول تلاش می کند تا کیفیت بهینه محصولات تولیدی را تضمین نماید. همچنین در چشم انداز توسعه ی خوارزمی ایجاد و راه اندازی واحدهای تولید فرآورده های بیوتکنولوژی و فرآورده های ضد سرطان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد .