www.sanat.ir/8520

آذین پوشش

تولید کننده و وارد کننده محصولات مرتبط با دکوراسیون

معرفی آذین پوشش:
تولید کننده و وارد کننده محصولات مرتبط با دکوراسیون است. از جمله محصولات این مجموعه می توان دیوارپوش، کفپوش و قرنیز را نام برد. شرکت تولیدی صنعتی آذین پوشش جهان با استفاده از خطوط تولید توسعه یافته و جدیدترین دستگاه‌ها و ماشین آلات روز دنیا با تکنولوژی پیشرفته تولید و نیروهای متخصص در کارخانه‌ای مجهز فعالیت خود را از سال 1396 گسترش داد و پتانسیل لازم جهت توسع... بیشتر

معرفی آذین پوشش

  • آذین پوشش
  • تلفن: 03135320701
  • آدرس: اصفهان - خیابان ارغوانیه - جنب کوچه 23

تولید کننده و وارد کننده محصولات مرتبط با دکوراسیون است.

از جمله محصولات این مجموعه می توان دیوارپوش، کفپوش و قرنیز را نام برد.

شرکت تولیدی صنعتی آذین پوشش جهان با استفاده از خطوط تولید توسعه یافته و جدیدترین دستگاه‌ها و ماشین آلات روز دنیا با تکنولوژی پیشرفته تولید و نیروهای متخصص در کارخانه‌ای مجهز فعالیت خود را از سال 1396 گسترش داد و پتانسیل لازم جهت توسعه کمی و کیفی بیشتر را نیز در اختیار دارد.
از اهداف شرکت علاوه بر زیبایی محیط زندگی و آرامشی که از آن به دست می آید ایمن سازی محیط زندگی نیز بوده و در طراحی و ساخت تمام محصولات تولیدی این امر را مدنظر داشته است به نحوی که علاوه بر تنوع در طرح و رنگ محصولات شرکت قابل نصب در کلیه مناطق آب و هوایی بلافاصله پس از سفت کاری می‌باشد.
همچنین محصولات این شرکت دارای خصوصیات منحصر به فردی از قبیل عایق بودن در برابر سرما و گرما، مقاوم بودن به حرارت و رطوبت, قابلیت ضربه پذیری، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و جوی مختلف، قابلیت شست و شو و طول عمر زیاد است.
این شرکت با گذشت سالها و کسب تجارب ارزشمند و با بهره مندی از پرسنل متخصص و ماهر خود با تکیه بر فناوری روز و با نگاهی رو به آینده ای روشن اعتماد و رضایت مشتریان خود را به نحو شایسته ای جلب نموده و در این راه حداکثر تلاش و نیروی خود را به کار گمارده است تا بتواند محصولاتی با کیفیت در سه گروه نما ,کف و سقف ساختمان تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.
یکی از مهمترین بندهای خط مشی کیفی شرکت آذین پوشش جهان تحویل سفارشات مشتریان در اسرع وقت ,همچنین تلاش جهت کاهش هزینه ها و در عین حال افزایش کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش مناسب می باشد
ما مفتخریم که همواره پایداری و کیفیت محصولات و ارائه خدمات به مشتریان براساس اصل رضایتمندی را سر لوحه فعالیت‌های خود قرار داده ایم.