www.sanat.ir/Rahnama-compressor

کمپرسور هوا رهنما

اجاره و فروش کمپرسور هوا فشار قوی دیزلی

معرفی کمپرسور هوا رهنما:
مجموعه ما در حدود 30 سال است که فعالیت خود را در زمینه اجاره انواع کمپرسورهای هوا دیزلی آغاز کرده است و در این سال ها با گسترش کار خود بسیاری از کمپرسورهای روز دنیا را از برترین برند ها در اختیار گرفته است . ما سعی کرده ایم با پیشرفت تکنولوژی ماشین آلات معدنی راهسازی خود را همگام کنیم و هر چند سال یکبار ، تمام دستگاه های خود را به روز میکنیم و از جدیدترین مدل های روز... بیشتر

معرفی کمپرسور هوا رهنما

  • کمپرسور هوا رهنما
  • مدیریت: مهرداد رهنما
  • آدرس: تهران - بزرگراه ازادگان - بعد از پل قديم ساوه - خيابان كاج - نمايشگاه رهنما

مجموعه ما در حدود 30 سال است که فعالیت خود را در زمینه اجاره انواع کمپرسورهای هوا دیزلی آغاز کرده است و در این سال ها با گسترش کار خود بسیاری از کمپرسورهای روز دنیا را از برترین برند ها در اختیار گرفته است .
ما سعی کرده ایم با پیشرفت تکنولوژی ماشین آلات معدنی راهسازی خود را همگام کنیم و هر چند سال یکبار ، تمام دستگاه های خود را به روز میکنیم و از جدیدترین مدل های روز دنیا استفاده میکنیم .

طی این سال ها در پروژه های بزرگی فعالیت داشته ایم و با بزرگترین شرکت های پتروشیمی و معدنی و عمرانی کشور همکاری داشته ایم و خرسندیم که توانسته ایم رضایت کامل آن ها را بدست آوریم

راز ارائه کیفیت بالای ما در اختیار داشتن چندین مکانیک ماهر و ده ها اپراتور آموزش دیده و انباری از لوازم یدکی دستگاه ها است که در صورت نیاز بدون مراجعه و معطلی در بازار ، از آن ها بهره میگیریم .

خوشحال میشویم که بتوانیم در پیشبرد پروژه هایتان همراه شما باشیم .

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی تماس بگیرید .
تلفن مستقیم مدیریت : 09124094016