www.sanat.ir/adonisteb

آزمایشگاه آدنیس طب

آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، مکمل و ...

معرفی آزمایشگاه آدنیس طب:
آزمایشگاه آدنیس طب، با تکیه بر تجارب کادر فنی متخصص و بکارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن همچنین با مد نظر قرار دادن الزامات GLP سازمان بهداشت جهانی و 17025 استاندارد ملی ایران ، با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و بهبود زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جه... بیشتر

معرفی آزمایشگاه آدنیس طب

  • آزمایشگاه آدنیس طب
  • تلفن: 02126230407
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه حیدری، پلاک 8، واحد 4

آزمایشگاه آدنیس طب، با تکیه بر تجارب کادر فنی متخصص و بکارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن همچنین با مد نظر قرار دادن الزامات GLP سازمان بهداشت جهانی و 17025 استاندارد ملی ایران ، با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و بهبود زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
- ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به مشتریان، از طریق آموزش پرسنل و بکارگیری آخرین روش ها و دستاوردهای علمی و تجربی.
- پیگیری به موقع و مناسب شکایات رسیده از سوی مشتریان.
و با هدف رفع نیاز در زمینه اندازه گیری و آنالیز کلیه آزمایشات مواد دارویی، مکمل ها، مواد غذایی، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، سموم و.... با مجوز بهره برداری مکمل های تغذیه ای (با دامنه عملکرد فیزیکو شیمیایی و سم شناسی- فلزات سنگین) شروع به کار نمود.
در راستای تبدیل شدن به آزمایشگاه مرجع در زمینه انجام کلیه آنالیزهای شیمیایی و میکروبی در سال 95و 94، دامنه عملکرد خود را با گرفتن مجوز پروانه بهره برداری باقی مانده سموم، فلزات سنگین، شیمی و میکروبیولوژی مواد اولیه و محصولات غذایی، مواد اولیه و فرآورده های آرایشی و بهداشتی گسترش داد. هم اکنون این آزمایشگاه با دارا بودن کادر متخصص و مجرب و هم چنین به روزترین دستگاههای و فناوریهای روز دنیا در تمام زمنیه های مرتبط با اندازه گیری و آنالیز، موارد خاص را نیز بر عهده می گیرد.