www.sanat.ir/aradsanatsy

اراد صنعت ستاره یزد

تولید کننده عملگر برقی

معرفی اراد صنعت ستاره یزد:
این شرکت در زمینه تولید عملگر های برقی (actuator) فعالیت خود را در پارک علم و فناوری یزد با استفاده از دانش فنی بومی آغاز نموده و اکنون توانسته است با طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمند مبنی بر خطوط انتقال سیالات و همچنین تولید عملگر هایی با رویکرد صنعتی برای هر نوع کاربردی که نیاز به حرکت دورانی باشد،فعالیت خود را گسترش دهد. تولید عملگر هایی با بالاترین سطح کیفیت... بیشتر

معرفی اراد صنعت ستاره یزد

  • اراد صنعت ستاره یزد
  • مدیریت: سید علی طباطبایی
  • تلفن: 03537281889
  • آدرس: یزد-خیابان مطهری-پارک علم و فناوری اقبال-مرکز رشدict-واحد203

این شرکت در زمینه تولید عملگر های برقی (actuator) فعالیت خود را در پارک علم و فناوری یزد با استفاده از دانش فنی بومی آغاز نموده و اکنون توانسته است با طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمند مبنی بر خطوط انتقال سیالات و همچنین تولید عملگر هایی با رویکرد صنعتی برای هر نوع کاربردی که نیاز به حرکت دورانی باشد،فعالیت خود را گسترش دهد.

تولید عملگر هایی با بالاترین سطح کیفیت طبق استاندارد های جهانی ، به همراه خدمات پس از فروش بی قید و شرط،تبدیل به مهم ترین افتخارات این شرکت در طول فعالیت آن شده است.

ضمانت 5 ساله و خدمات پس از فروش 20 ساله محصولات این شرکت باعث شده است اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به همراه آورد و همچنین قیمت فوق العاده مناسب این محصولات سبب رقابتی شدن آن با برند های معروف علل خصوص در شرایط فعلی کشور شده است.

یکی از مهمترین زمینه استفاده از عملگر های برقی بر روی شیر آلات میباشد،این شرکت توانسته است با طراحی عملگر های مختلف با قابلیت نصب بر روی هر نوع شیر در سایز های مختلف(از سایز 10 تا1800 میلیمتر) بازار بزرگی در زمینه ی ساخت شیرهای برقی برای خود ایجاد کند . شیرهای برقی که با کم ترین میزان مصرف انرژی،قابلیت نصب در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد را فراهم آورده است.