www.sanat.ir/Ardettehad

آرد اتحاد كرج

آرد

معرفی آرد اتحاد كرج:
کارخانه آرد اتحاد کرج در سال 1383 با ظرفیت 500 تن در روز آغاز به فعالیت نمود. تکنولوژی این واحد صنعتی متعلق به شرکت BUHLER می باشد.استفاده از تکنولوژی مناسب، نیروی انسانی کارآمد، نظارت مستقیم و پیوسته بر تمامی مراحل تولید و بردن از پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفیت محصول پیش فرض مناسبی برای حصول اطمینان از تولید با کیفیت مطلوب و منطبق بر استانداردهای صنایع غذایی می ب... بیشتر

معرفی آرد اتحاد كرج

  • آرد اتحاد كرج
  • تلفن: 02636311984
  • آدرس: كرج.جاده محمد شهربه ماهدشت .بعد از سه راه

کارخانه آرد اتحاد کرج در سال 1383 با ظرفیت 500 تن در روز آغاز به فعالیت نمود. تکنولوژی این واحد صنعتی متعلق به شرکت BUHLER می باشد.استفاده از تکنولوژی مناسب، نیروی انسانی کارآمد، نظارت مستقیم و پیوسته بر تمامی مراحل تولید و بردن از پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفیت محصول پیش فرض مناسبی برای حصول اطمینان از تولید با کیفیت مطلوب و منطبق بر استانداردهای صنایع غذایی می باشد.
در تجهیزات ماشین آلات از تکنولوژی بولر آلمان و سیستم ذخیره سازی WESTEEL کانادا که در زمره بروزترین و پیشرفته ترین تولید کننده جهانی می باشند بهره گرفته شده است.امکان ذخیره سازی 20 هزار تن گندم در سیلو های فلزی و 4 هزار تن سیلوهای بتنی بستری مناسب جهت نگهداری و اختلاط مناسب و در نهایت تولید آردی با کیفیت مطلوب را فراهم آورده است.
بروز کردن خطوط تولید و استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات صنعت آرد و ارتقا دانش فنی پرسنل با برگزاری دوره های آموزشی داخلی و خارجی و حضور و کنترل مستمر آسیابان های شرکت بولر بر فرآیند تولید در گذر بیش از یک دهه فعالیت کارخانه بمنظور جلب رضایت مشتریان و حفظ جایگاه این واحد تولید در صنعت آرد کشور بوده است.