www.sanat.ir/ariasteelnovin

آریا استیل نوین

تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

معرفی آریا استیل نوین:
آریا استیل نوین در زمینه تولید و طراحی و راه اندازی تجهیزات آشپزخانه های مجموعه های صنعتی ،کافی شاپ و راه اندازی فست فود ها فعالیت دارد. مشاوره و طراحی: یکی دیگر از برتری های گروه آریا استیل نوین نسبت به دیگران، طراحی و مشاوره در راه اندازی اشپزخانه ها و فست فودهاست. طراحی بر اساس دانش بالا و تهیه بهترین دستگاه ها با توجه به ابعاد وکارایی صنعت و خواسته شماست.طرح ها... بیشتر

معرفی آریا استیل نوین

  • آریا استیل نوین
  • تلفن: 02155269622
  • آدرس: بزرگراه ایت الله سعیدی - بعد از شهرک صنعتی چهاردانگه - شاطره/خیابان جانبازان - کوچه ربیع اذر - پ۱

آریا استیل نوین در زمینه تولید و طراحی و راه اندازی تجهیزات آشپزخانه های مجموعه های صنعتی ،کافی شاپ و راه اندازی فست فود ها فعالیت دارد.

مشاوره و طراحی: یکی دیگر از برتری های گروه آریا استیل نوین نسبت به دیگران، طراحی و مشاوره در راه اندازی اشپزخانه ها و فست فودهاست. طراحی بر اساس دانش بالا و تهیه بهترین دستگاه ها با توجه به ابعاد وکارایی صنعت و خواسته شماست.طرح ها و مشاوره هایی که هم از لحاظ کیفیت پخت غذا، اعم از پخت بدون روغن و سالم و سریع باعث شده که کیفیت غذاها به بهترین نحو بالا رفته و در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و در آخر رضایت مشتریان را در برداشته باشد.
یکی دیگر از برتری های گروه آریا استیل نوین نسبت به دیگران، طراحی و مشاوره در راه اندازی آشپزخانه ها و فست فودها می باشد. طراحی بر اساس دانش بالا و تهیه بهترین دستگاه ها با توجه به ابعاد وکارایی صنعت و خواسته شماست. اریا استیل نوین در زمینه تولید و طراحی و راه اندازی تجهیزات آشپزخانه های مجموعه های صنعتی ،کافی شاپ و فست فود ها فعالیت دارد. طرح ها و مشاوره هایی که هم از لحاظ کیفیت پخت غذا، اعم از پخت بدون روغن و سالم و سریع باعث شده که کیفیت غذاها به بهترین نحو بالا رفته و در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و در آخر رضایت مشتریان را در برداشته باشد.